Putnica

EDIPSOS

915 poruka u ovoj temi

I ja brojim sitno :zvizduk:, hvala Mimi za sveze informacije procitala sam sve sto je dostupno, pa cu se i ja revansirati za koji dan, zanima me nesto vise  kako do Vulkanskih ostrva samostalno brodicem iz Edipsosa? Hvala unapred na informacijama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista nemam odgovor na ovo pitanje. Rekoh da se tek pripremaju za sezonu. Nista od tih dodatnih ponuda nema :(

Pre 3 sata, Viktorija357 je rekao/la:

28e skijatos?? neko je spominjao na forumu neke povoljnije cijene, ima li neka jeftinija opcija.

ovo 28e je skupo za dvoje da ide :angry:

ja inace odbrojavam dane, sitno, sitno  :):)

nadam se toplom moru.

Vade se na povecanje poreza u Grckoj tako da su im poskupeli izleti...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Nova sam na forumu. Suprug i ja smo sa prijateljima uplatili Edipsos od 8.7. preko barcina. Docicemo kolima pa nas zanima da li je neko upoznat sa terminima polazaka za trajekt, da li je potrebno rezervisati i koje su cene trajekta za auto i nas 4.

Pozdrav svima

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema sanse da je zbog poreza jer bi onda poskupeli i ostali izleti! Mi smo u Neos Pirgosu prosle god.At. i Lih.placali po 20€, ali da smo isli na samo jedan od njih, bilo bi 25, a Sk.je bio 13.

Vidi se da su nespremni za prve goste, cim nemaju onaj bas povoljan izlet do L., kacila sam.sliku u septembru.

Mislim da imam.slike nekih cena iz kafica, pa cu i to okaciti.

Gde se nalazi taj veci market...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo cena iz onog kafica-poslasticarnice ispred koje je onaj veliki plasticni kornet

IMG_20150831_092938.jpg

IMG_20150831_092952.jpg

IMG_20150831_093006.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 24.5.2016. at 9:04, mimi28 je rekao/la:

Jutros smo stigli u Edipsos. Put je prosao dobro u organizaciji Grand toursa :)

Smesteni smo u hotelu Hermes. Na prvi pogled sve je ok.

Idem malo da istrazim destinaciju, za sva pitanja stojim na raspolaganju narednih 10 dana...

Mimi28, kakvi su utisci o hotelu Hermes? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 sati, marina.maja je rekao/la:

Mimi28, kakvi su utisci o hotelu Hermes? Hvala :)

Hotel Hermes se nalazi na fantasticnoj lokaciji (u centru je mesta, blizu plaze i termalnih izvora, gotovo je pored marketa Galaksios).

Glavni utisak kada stignete je ljubaznost osoblja. Zaista se trude da se osecate dobrodoslo i svi su nasmejani.

Problem je kada trazite da vam nesto poprave npr. tus nam nije radio kako treba, popravili su na nase insistiranje tek treceg dana. Sobe su male, kreveti su udobni, kupatilo je minijaturno a terasa je pristojne velicine. Sobe sredjuju skoro svakog dana (bace djubre i zategnu krevete), peskire i posteljinu menjaju posle 5 dana.

Hrana je pristojna. Za dorucak se sami sluzite. U ponudi su sunka, feta sir, kuvana jaja, kiselo mleko, mazalice (margarin, dzemic, kremic), kornfleks, keks, mleko, caj i instant kafa. Veceru vam serviraju: supa/corba, glavno jelo (neko meso sa prilogom), salata i desert (puding ili sladoled).

Koriscenje spa centra (jedna djakuzi kada 3×3 metra) naplacuju 3 evra za 45 minuta. Ne svidja mi se sto je voda previse topla i sto nema vazduha u tako skucenom prostoru.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kom bazenu ste se kupali? Cena?

...................

Lezaljke ( uz pice ) su 3 evra, a one lepe bele, koje su na bazenu kod najboljeg hotela su 5 evra, bez pica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na bazenu hotela Kentrikon. Cena je 5 evra.

Izmenjeno (mimi28)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi krećemo danas popodne...:yesss:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DUJASPASA

SREĆAN PUT. LEP PROVOD!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dujaspasa, 

jedva cekam tvoje komentare o mestu, kuci i svemu ostalom. Srecan put i lep provod.

P.S. vidimo se 16.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka