Putnica

EDIPSOS

915 poruka u ovoj temi

Mi smo rezervisali Nefeli studios u avgustu,pa me interesuje da li je neko bio,i kakvi su utisci?Volela bih da cujem da li i za decu ima zabave,jer idem sa klincem od sedam godina.

 

Nefeli studios sto se tice njiih lepi prostrani apartmani koji se ciste svakodnevno, peskiri i posteljina se menja na 4 dana, wi-fi ima dobar signal u celom objektu, u prizemlju postoje 2 racunara gde mozes ici na net, sto se tice kuhinje ima svega, ima rerna ako ti znaci ta informacija, ljudi koji su vlasnici hotela su vrlo prijatni i spremni da pomognu u bilo kom momentu, imate klimu uracunatu u cenu. lift itd. ako te nesto intersuje pitaj, sto se tice mesta nije malo , ima luna park za decu , neznam na kakvu vrstu zabave mislis plaze su ok, pitaj ako te nesto interesuje pozz

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put letujemo na Eviji,rezervisali smo preko bukinga,prvi put,tako da ne znam sta da ocekujem.Malo ima podataka o samom Edipsosu,a o ovoj vili skoro nikakvih.E sada cu biti malo dosadna:Koliko je udaljena plaza,ima li lezaljki i suncobrana?Mozete li mi preporuciti neku tavernu?Ima li vecih marketa u blizini?Citala sam da gradska plaza nije nesto,ne znam sta je u pitanju.Volim da budem dobro obastena gde god da idemo,jer generalno ne volimo staticne odmore.Rezervisali smo 14 dana,a to znaci da dete mora biti animirano,inace poludesmo.Pod tim podrazumevam blizinu solidne plaze da bi mogao da ,se ludira,jos ako ima onih sto izdaju pedaline i sl.super,da imamo gde uvece u setnju,da ulazi iz prodavnice u prodavnicu,i za kraj obradovaste me luna parkom.Hvala na odgovoru i u napred na odgovorima. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbliza plaza je udaljena 100m , mozda manje nemam pojma ima lezaljki i suncobrana koje koristis tako sto narucis pice klasika , taverni imas gomilu cene su bile korektne , sto se tice marketa imas jednu samisku vecu GALAKTIKOS i 5-6 manjih marketa, lidl je  na ulazu u istiju udaljen oko 25km od edipsosa, gradska plaza sljunak na obali ,pesak u vodi, na googlu vidi imas plazu otprilike 1km od edipsosa tu imas par kafica sa kombinacijom lezaljke igraliste za decu itd..pedalina nema to je banja vecinu turista cine stariji ljudi uglavnom grci, 3 autobusa srba toliko ih dovode agencije na 10ak dana plus ko dolazi autom, nije las vegas ako to ocekujes ali generalno ima sta da se vidi na ostrvu ako te nesto jos interesuje slobodno pitaj pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne ocekujem Vegas,i to mi je dovoljno.Posto idemo autom nece biti problema da idemo i van Edipsosa,jer hocemo da vidimo sto vise od ostrva.Planirali smo i do Halkide, ako budemo u mogucnosti.Bitno mi je da sam cula da je apartman ok,i plaza.Ostalo cemo istrazivati u hodu.Hvala na odgovorima.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove kadice crvenkaste boje sa vodom su u stvari plaža tamo? To su ti izvori i gradska plaža? 

Izmenjeno (maychebor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pohvale i za ovaj prikaz Evie:aplauz:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo sami otisli u Ed.iz N.Purgosa, busem, karta 1.8€. Odusevili se, nismo se kupali.

Sladoled, 2 case, 12€ :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispred hotela Sylla Spa imate divne bele lezaljke, 5 evra po osobi, ako niste nihov gost.

 

U crkvi Svetog Jovana Rusa mi se ne svidja sto nije dozvoljeno fotografisanje, ali se zato ulazi u japankama, minicima i sortsevima!

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna mi je mala pomoć.....

Obzirom da naredne godine u junu planiramo letovanje u Edipsosu,(rezervisali smo apartmane Tiva) interesuje me   koliko je udaljena luka u Edipsosu  od gradske plaze ?  Takodje , da li može da se ode peške na neku drugu plažu, osim gradske?

Izmenjeno (kaal)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@kaal, ulica u kojoj je vaša vila pravo izlazi na pristanište za trajekt. Odmah, gledajući prema moru, desno je uska plaža. Ona se proteže još daleko na desno.

Sa leve strane je mala luka i odmah iza nje je plaža koja je samo malo šira od one. Dakle od vas oko 150-200 m maksimum.

E, a kad nastavite šetalištem dalje, nailazite na plažu sa termalnim izvorima.

Sve je to jako blizu i što je najvažnije celim putem je, prema moru, visoko drveće koje pravi hlad, a prema kopnu niz hotela i privatnih vila u kojima su brojni restorani i radnje.

U ulici koja je paralelna sa vašom, a desno je gledajući ka moru, je glavna autobuska stanica sa koje možete sami otići bilo gde po ostrvu ili do Atine.

Čim iz vaše ulice izadjete prema moru, obavezno svratite u poslastičarnicu. Imaju odlične baklave, lokumades i sladoled! Mi smo baš šetali do vaše ulice i bili u njoj. Iza, na slici, vidite trajekt.

IMG_20151106_163316.thumb.jpg.dbed6f679c

Mi smo u Edipsosu bili samo na izletu, tako da ne znam mnogo o samom mestu i okolnim plažama.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jelenabata :turista: Kao i uvek, film je odličan! Verujem da ih ima još?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci nesto o vili Aktion u mestu Edipsos, do ponedeljka bi trebala da uplatim, a drugo pitanje je da li ima nekih lezaljki na plazi? Kakve su opcije da se vidi jos nesto osim tog mesta kada nemas kola?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka