frodo

Parking u Igumenici

17 poruka u ovoj temi

Planiram da napravim jednodnevni izlet do grada Krfa, a da ostavim auto u Igumenici. Zanima me da li je neko vec radio nesto slicno, ima li saveta za parking u Igumenici, da li je bezbedno ostavljati auto u luci ceo dan? Postoji li u samom gradu neki veci parking?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

isto pitanje i meni je palo napamet upravo sad... ima li koga da odgovori na ovo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U luci, ili na ulici ispred nekog lokala, slobodno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je to bila ideja ali nismo je sproveli u delo jer smo kasno stigli u Igumenicu i nije nam se isplatilo da idemo na Krf

ipak smo kola parkirali na ulici i setali se skoro ceo dan po Igumenici i nije bilo frke .

Gde sam ostavio kola tu su me cekala a cak mi i nije mesto izgledalo kao za ispravno za parkiranje.

Mislim da nece biti problema nikakvih

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ja planiram na izlet do Krf, sutra krecem ka Jonsko more, pa ova informacija dobro mi dosla :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko ovakav izlet sproveo u delo? U teoriji zvuci kao dobra ideja, ali posto stvari malko drugacije ispadnu u praksi ;) ne bi bilo lose da nam neko ko je ovo uradio isprica svoju pricu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nista ja bio prosle godine, posto je skup trajekt kolima do krfa za jedan dan, ostavio u Igumenici i na brod pesaka za Kerkira :) Mozes da istavis na glavna ulica pored mora gde su kafici sugurno je i nemas problema oko kazna ili pljacke,a terminal za brodovi ti je na 5min. pesaka :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Bojane na brzom odgovoru :klap:

Da li mozda znas koliko cesto idu trajekti do Krfa i nazad i da li trajekt pristaje bas u gradu Krfu, tako da moze sve peske da se obidje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja primetio pre 4 dana, parkiranje u Igumenici je "gde nađeš mesto, parkiraj".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neko informacije od ove godine vezano za parkiranje u Igumenici?

Gde se naplaćuje parking u luci ili u gradu a gde ne?Kao i koja je cena parkiranja? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto kao i pre tri godine!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ove godine isli jedan dan na Krf , od ujutru u 7 do posle ponoci , auto je stajao u sporednoj ulicici blizu luke .Nije bilo problema. Primetili smo da je bilo parkiranih automobila i u samom prostoru luke ali zaista ne znam kako to ide i da li sme da ostane bas ceo dan tu auto,  a Vi tamo negde ... Kad smo kretali kuci , setali smo prepodne Igumenicom, auto je bio kod crkve parkiran par sati , bez problema takodje. 

Izmenjeno (tatjanca)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakva je situacija ove godine sa parkingom uluci i van nje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene bi isto ovo zanimalo, ako je neko bio nedavno, i pored toga: da li se placa trajekt ako se ide "peske" na njega, tj. bez vozila?

 

Hvala unapred. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svaki trajekt se placa, posebno putnici, posebno vozila

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka