borivoje

Hvar

99 poruka u ovoj temi

Ukoliko dolazite u Dalmaciju postoji vam puno privatnih taxista koji voze Split-Beograd-Split svakog dana. Pokupe vas ispred kuće i ostave vas ispred broda ili gdje već idete. cijena u jednom smjeru je 60eura. auta su ima komotna i udobna. Bude 1-4 putnika,ako je običan auto ili više ako je kombi. Stanu kad god hoćete i gje hoćete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako može da se dođe do informacija o takvom prevozu, tj. kako da ih pronađem? Da li postoji možda neki sajt?

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema sajt. poslala sam poruku sa brojevima, koje ja imam sa kojima su moji prijatelji i rodbina putovali. Ako nemaju slobodno za dan kada ti trebaju pitaj da li znaju nekog ko ide taj dan (oni se svi međusobno poznaju)

najbolje da ih zoveš navečer jer u toku dana voze.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li bih mogla i ja da zamolim za te brojeve? Hvala unapred!

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e sad jesam li malo zakasnio za hvar ove godine??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima cena smestaja na Hvaru?Kako se otprilike krecu cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko agencija je skuplje ali ako si avanturista kad sidjes s trajekta u samom centru imas meshtane koji nude smestaj i po 15 eu . Hvar je lep ali nema plazu kao sto je ima Brac u Bolu .. sta reci jos biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima cena smestaja na Hvaru?Kako se otprilike krecu cene?

Vesna ako si zainteresovana za Hvar nije problem.E sad cijena..Apartman dvosoban ustvari to je kompletan sprat 56 m2 je 50 euro/dan plus boravisna taksa.Ovo bi ti bilo povoljo ako porodica ide..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Knight,na zelja mi je i da svratim do Braca,nekada smo imali kucu tamo.....u mestu Sutivan.

Ne idemo porodicno,idemo sa jos jednim parom.Djordje5,taj tvoj apartman ...ima li odvojene sobe sa dva bracna kreveta?Posalji mi neku sliku na vesnajerkovic@yahoo.com

Kako se krecu ostale cene .....trajekt,hrana ,pice.....?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko agencija je skuplje ali ako si avanturista kad sidjes s trajekta u samom centru imas meshtane koji nude smestaj i po 15 eu . Hvar je lep ali nema plazu kao sto je ima Brac u Bolu .. sta reci jos :D

To je sve stvar ukusa. Ja recimo ne volim kamencice u guzi....:D! Hvarske stenovite ploce su zakon!

Jedan od prelepih site-ova sa svim poterbnim informacijama, pa i cenom privatnog smestaja na Hvaru je:

www.vilabakana.com

Obavezno pogledajte Video i Photo galeriju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li se, i koliko placa ulaz na plazu, suncobrni i lezaljke na plazama u okolini Starog grada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam ,ulaz na plazu se NE naplacuje ,a za rentiranje lezaljki i suncobrana nisam sigurna.

I takooooo.....cvetic.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko dolazite u Dalmaciju postoji vam puno privatnih taxista koji voze Split-Beograd-Split svakog dana. Pokupe vas ispred kuće i ostave vas ispred broda ili gdje već idete. cijena u jednom smjeru je 60eura. auta su ima komotna i udobna. Bude 1-4 putnika,ako je običan auto ili više ako je kombi. Stanu kad god hoćete i gje hoćete.

da li mogu da DOBIJEM KONTAKT TELEFON taksista koji voze Beograd-Split? Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam ,ulaz na plazu se NE naplacuje ,a za rentiranje lezaljki i suncobrana nisam sigurna.

I takooooo.....:cvetic:

Dobro je... Ja sam slusala na hrvatskom RTL-u da se na nekim plazama na Hvaru placa ulaz i do 85 eura?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ima neko ko izdaje sobe (apartman-studio) na Hvaru (bas grad Hvar) od otprilike 2 jula do 12 jula....10 dana...javite mi se na bg_boy@inbox.com.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka