bbking

SIVIRI

1751 poruka u ovoj temi

ima sa druge strane, ali nema ih na netu. Obično Grci to za sebe ostavljaju. U prvom delu je plaža za decu savršena i to je razlog malo veće cene. Upoznali smo ljude koji su iznajmljivali apartmane od lokalnih Grka na licu mesta. A takvi se ne reklamiraju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle Nikitija planiramo jos 5-6 dana ,najverovatnije u Siviri.Ima li neko neki predlog koji smestaj da pogledam,posto necu da rezervisem,vec cu doci iz Nikitija da nadjem smestaj.Kontaktirao sam nekoliko Grka pa ili je skupo ili mi se ne svidja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@aleksa5

Prosle godine letovali smo u Siviriju. Slazem se sa utiscima ostalih forumasa, jedino imam jednu dilemu, a to je:More je kristalno cisto, ali se moja deca, pa i mi, ipak razbolesmo.Simptomi isti kao od prljave morske vode u CG. Nije mi se dopalo sto se na mosticu preko kanala uvek oseca nepodnosljiv smrad, a moj muz ima teoriju da kucica pored pomenutog mostica u kojoj se uvek cuje brujanje motora,sluzi za kratkotrajno preciscavanje fk. kanalizacije i da su tu pumpe za izbacivanje vode dalje u more. Jedno vece je cak kuljala kanalizaciona voda iz sahta kod Alkionija i slivala se direktno na plazu i dalje u more.Bile su postavljene neke platforme da bi ljudi mogli da predju preko toga.Verujte bilo je ocajno,morala je da padne dezinfekcija obuce posle toga. Inace, nas dvoje smo dvadeset godina letovali u Grckoj, sa decom deset, i nikada nam se nije desilo da se neko razboli. Znam i to da se svaka otpadna voda na kraju izliva u more (ili reku), ali posle odredjenog stepena prerade.

Molim vas da prokomentarisete ovo ako imate neko misljenje, jer ja bih i pored svega volela da ponovo letujemo u Siviriju, ali prvo moram da smanjim sumnju u ovo sto sam opisala. Ovim nisam zelela nikoga da odvratim od letovanja u Siviriju, vec samo da na neki nacin upozorim roditelje zbog dece, da im se ne bi desilo da kao mi dva puta dnevno jure u Kasandriju u Dom zdravlja gde lekar(opste prakse, jer nemaju pedijatra) samo kaze "It`s from the sun and sea".

Srdacan pozdrav svima od Nives!

aleksa5,

Izvini, sada sam videla da mi je negde "pobegao" odgovor za tebe.

Htela sam da ti kazem da je Siviri generalno skup sto se tice studija i apartmana. Mi smo bili u Castellu i sem predivnog pogleda nismo imali nista vise za 70eur dnevno.Letovali smo u mnooogo boljim apartmanima (ukljucujuci i Filianu u Nikitiju), a vec sam rekla da letujemo u Grckoj dvadeset godina. Ulazili smo u apartman Sthatisa i on je bolji od Castella, samim tim sto je noviji,ali kada smo mi rezervisali nije bilo mesta .Mozda da pogledas Para thin alos, komentari za njega su dobri, ali prosle godine su ga drzale neke nase agencije pa proveri da li moze direktno. Nisam sigurna da ces naci nesto na bum, jer se dosta rezervise unapred, to je moje iskustvo. Racunaj na to da u Siviriju letuju uglavnom Grci i Makedonci i to u velikom broju, a moj je utisak da je broj dobrih studija i apartmana veoma ogranicen.Cini mi se da je neko ovde vec pominjao Sarizas i da kritike nisu bile dobre, ali mislim da je to jedan od povoljnijih smestaja u Siviriju. Tu sam za sve sto te interesuje o Siviriju (a moze i o Nikitiju).

Pozdrav!

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti puno.Sarizas je povoljan,ali izgleda lose.Siviri je prva opcija(zato sto nismo nikad bili), Hanioti druga,a ostanak u Nikitiju jos 5 dana treca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Saridža je vlasnik i to što on nudi nije ni za 5 e po danu. Svaka druga opcija je bolja od te. Prošle godine znam par porodica koje su došle i vratile se kada su videli gde treba ući. Uz obalu treba ići ali je skuplje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre par dana smo se vratili iz Sivirija i potpuno smo oduševljenim ovim malim mestascem. Smesteni smo bili u hotelu Stathis koji je apartmanskog tipa i nalazi se na samoj obali. Sobe su čiste, prostrane, posteljenu su nam menjali svaki drugi dan, kao i peškire. Zaposleni u hotelčiću su stvarno više nego korektni. Mesto je manje ali ima svega.

...

Saridža je vlasnik i to što on nudi nije ni za 5 e po danu. Svaka druga opcija je bolja od te. Prošle godine znam par porodica koje su došle i vratile se kada su videli gde treba ući. Uz obalu treba ići ali je skuplje.

Pozdrav,

molim Vas da mi pomognete u vezi jedne informacije :)

vidim da ste bili u Siviriju Htl Stathis, i ja bih isla tamo ove god.sa muyem i troje dece. Htl mi deluje super ya porodicu sa malom decom?

Kako ste uplatili hotel? ja sam kontaktirala vlasnike,deluju mi poslovni i ok, traye mi 25 % ya reyervaciju, obyirom da ne idem preko nase agencije plasim se eventualne prevare?

Pozdrav i unapred hvala,

Slavica Belic - Beograd...

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

prevare neće biti , ali će mesta biti koliko hoćete. Mislim da su malo preterali sa cenom, jer za manji novac se dobija vila sa 5*. Moja preporuka je cenjkati se ili sačekati da malo olade. Ne vredi ipak taj smeštaj toliko.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@bbking

Stathis ove godine trazi 45e za jun i 60 za jul, ja sam na internetu mesec dana ne vidim nista povoljnije od toga, ni preko agencije ni preko interneta, a pod uslovom da je na samoj plazi kao Stathis, sto je meni potrebno zbog male dece i bebe. Sta mi preporucujete povoljnije? Jeste li procitali komentar one porodice koja je bila u Siviriju kada su zaradili stomacne tegobe isto kao u CG od prljavog mora? Sta mislite o tome kada je Siviri u pitanju? Imamo strah od te situacije jer smo prosle godine, na kraju letovanja, svi sem bebe, zaradili tezak stomacni virus (sin nam je skoro dosao do infuzije) bili smo u mestu Kalandra takodje na Kasandri, extra su nam utisci, ali dzabe... da li je od mora? od hrane? od sladoleda? bazena? ne znam...

Pozdrav...Slavica...

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stathis dakle snizio. Što se tiče kanalizacije ja mislim da na Halkidikiju ne postoji kanalizacija budvansko hercegnovskog tipa i da oni cisternama otpremaju iz svojih septičkih jama sadržaj negde na preradu. Čak je Halkidiki po tome i čuven da nema izlivanja. Jedino ako nije neki grk, što nije nemoguće fiknuo crevo u rečicu i ispraznio svoju rupu da ne plati cisternu. Pa meni u Bg svake noći neka budaletina niz ulicu pušta isto to, a posle toliko prijava baš briga grad. Siviri je inače divno mesto. Nama je plaža bila ok kao i more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@bbking

:) Hvala, pozzz

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro vece putnici,planiramo letovanje u hotelu Iris u Siviriu,cena je vrlo pristojna za all inc pa nas interesuje da li je neko bio i kakva su vam iskustva.Hvala unapred svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Jenny 3* Siviri?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle malih konsultacija sa suprugom koja je po pitanju pamćenja jača i sa nekim poznanicima, zaključili smo da ona priča o fekalnom izlivanju u Siviriju pije vodu, tj da nema nikoga ko nije imao stomačne tegobe bar dan ,dva tri ili više. Zato treba dooooobrano razmisliti o odlasku tamo. Izvinite na ovom glasnom razmišljanju.Ali se nadam da će biti od koristi.Mi se inače kupamo u Mola Kalivi tako da smo obično izbegavali ovo zagađeno parče Kasandre.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@aleksa5

Prosle godine letovali smo u Siviriju. Slazem se sa utiscima ostalih forumasa, jedino imam jednu dilemu, a to je:More je kristalno cisto, ali se moja deca, pa i mi, ipak razbolesmo.Simptomi isti kao od prljave morske vode u CG. Nije mi se dopalo sto se na mosticu preko kanala uvek oseca nepodnosljiv smrad, a moj muz ima teoriju da kucica pored pomenutog mostica u kojoj se uvek cuje brujanje motora,sluzi za kratkotrajno preciscavanje fk. kanalizacije i da su tu pumpe za izbacivanje vode dalje u more. Jedno vece je cak kuljala kanalizaciona voda iz sahta kod Alkionija i slivala se direktno na plazu i dalje u more.Bile su postavljene neke platforme da bi ljudi mogli da predju preko toga.Verujte bilo je ocajno,morala je da padne dezinfekcija obuce posle toga. Inace, nas dvoje smo dvadeset godina letovali u Grckoj, sa decom deset, i nikada nam se nije desilo da se neko razboli. Znam i to da se svaka otpadna voda na kraju izliva u more (ili reku), ali posle odredjenog stepena prerade.

Molim vas da prokomentarisete ovo ako imate neko misljenje, jer ja bih i pored svega volela da ponovo letujemo u Siviriju, ali prvo moram da smanjim sumnju u ovo sto sam opisala. Ovim nisam zelela nikoga da odvratim od letovanja u Siviriju, vec samo da na neki nacin upozorim roditelje zbog dece, da im se ne bi desilo da kao mi dva puta dnevno jure u Kasandriju u Dom zdravlja gde lekar(opste prakse, jer nemaju pedijatra) samo kaze "It`s from the sun and sea".

Srdacan pozdrav svima od Nives!

aleksa5,

Izvini, sada sam videla da mi je negde "pobegao" odgovor za tebe.

Htela sam da ti kazem da je Siviri generalno skup sto se tice studija i apartmana. Mi smo bili u Castellu i sem predivnog pogleda nismo imali nista vise za 70eur dnevno.Letovali smo u mnooogo boljim apartmanima (ukljucujuci i Filianu u Nikitiju), a vec sam rekla da letujemo u Grckoj dvadeset godina. Ulazili smo u apartman Sthatisa i on je bolji od Castella, samim tim sto je noviji,ali kada smo mi rezervisali nije bilo mesta .Mozda da pogledas Para thin alos, komentari za njega su dobri, ali prosle godine su ga drzale neke nase agencije pa proveri da li moze direktno. Nisam sigurna da ces naci nesto na bum, jer se dosta rezervise unapred, to je moje iskustvo. Racunaj na to da u Siviriju letuju uglavnom Grci i Makedonci i to u velikom broju, a moj je utisak da je broj dobrih studija i apartmana veoma ogranicen.Cini mi se da je neko ovde vec pominjao Sarizas i da kritike nisu bile dobre, ali mislim da je to jedan od povoljnijih smestaja u Siviriju. Tu sam za sve sto te interesuje o Siviriju (a moze i o Nikitiju).

Pozdrav!

Trebalo bi da uplatimo Castello apartmane,3 porodice s decom.S obzirom da ste bili jel mozes da nam kazes jel guzva na plazi ispred i koliko je Castello udaljen od stathisa(svidja nam se njihov bar za recimo dorucak),a koliko od tog mostica koji pominjes.

Jeste li imali svoje suncobrane na plazi?Bili bismo smesteni u apartmanima u prizemlju koji gledaju na plazu.Super bi bilo da nam brzo odgovoris jer nas cekaju za potvrdu rezervacije....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja bi vam preporucio neko drugo mesto ... realno za te pare mozete ici i u polihrono ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877612
    Ukupno poruka