bbking

SIVIRI

1844 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima

Razmatramo septembar u Siviriju (Hotel Jenny), od 07.09.. Ako je neko bio u tom terminu ranijih godina, 

Pored Sivirija opcija je jos Metamorfozis i Nea Flogita?

I mi se razm. Ove god da li ponovo Siviri, ili N. Flogita... Siviri nam je kao mestasce super odg. Kao i plaza, ono sto nas je razocaralo, jeste ta mutna voda u pop. Casovima i dosta trave, bar prosle god.rekla bih, da Flogita, po opisima, ima cistiju vodu... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi se razm. Ove god da li ponovo Siviri, ili N. Flogita... Siviri nam je kao mestasce super odg. Kao i plaza, ono sto nas je razocaralo, jeste ta mutna voda u pop. Casovima i dosta trave, bar prosle god.rekla bih, da Flogita, po opisima, ima cistiju vodu... 

Mi smo bili u N.Flogiti i tamo je ok. Naravno cela ta strana Kasandre ima istu boju mora. Nije kao na Sitoniji ili drugoj strani Kasandre (Pefhohori, Polihrono, Hanioti).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima! interesuje me ako moze nesto vise o mestu, verenica i ja planiramo da putujemo tamo a nismo kolima i ne bismo mogli da idemo negde dalje, pa me interesuje sta sve ima tu u blizini da se vidi. i koliko ima onih suvenirnica i prodavnica jer sam cuo da je bas malo i da nema sta da se uzme :)

hvala unpared! pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u N.Flogiti i tamo je ok. Naravno cela ta strana Kasandre ima istu boju mora. Nije kao na Sitoniji ili drugoj strani Kasandre (Pefhohori, Polihrono, Hanioti).

Da li ume i u Flogiti da se voda zamuti, ima li trave... Ps. Izvinjavam se sto skrecem na kratko sa teme o Siviriju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

meni su oba mesta draga ...

svako od njih ima nesto specificno...

siviri je dobar bas za dobar ODMOR sa malom decom i ne nudi nista specijalno od sadrzaja, ali da se razumemo ima sve sto treba ...

flogita je ipak mnogo vece mesto i posto je prakticno spojena sa plagijom ima dosta sadrzaja za sve uzraste i odlicna je baza za obilazenje plaza po celom halkidikiju: kasandri, sitoniji i atosu, kao i posete solunu, aqua-parku itd  ...

i u siviriju i flogiti, kao i svuda gde je pesak u vodi, kad su talasi voda se zamuti ...

u flogiti nema trave kao sto je slucaj u siviriju i plaza u flogiti se bolje odrzava jer ima fancy kafica koji to placaju ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Siviri je ok mesto ,nista posebno nema za prikazati, ali ok,Razočaravajuci je vetar koji  relativno često duva a i voda popodne kad dodju talasi kao u jezeru da se kupaš.

Izmenjeno (vlada018)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ume i u Flogiti da se voda zamuti, ima li trave... Ps. Izvinjavam se sto skrecem na kratko sa teme o Siviriju...

Nama se voda nije mutila tj. nije kao u olimpijskoj regiji. Ali je u periodu dok smo mi bili cvetala neka alga. Pa je po povrsini vode bilo zelenkasti mulj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li koga u Siviriju trenutno? Mi stižemo za dve nedelje. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan, da li se u Siviriju može naći smeštaj na bum posle 15-og ili 20-og jula? Idemo sa detetom od godinu i po dana, a ne znamo tačno kog datuma zbog muževog posla, pa moramo tako na bum.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav Sivirci .

Ima li nekog trenutno tamo ? Posle nekoliko godina ponovo, staro i najbolje mesto na Kasandri.

Kakve su cene u na plazi  Ammos baru, koje u Strathosu , koliko je giros na setalistu, koliko se placa iznajmljivanje kajaka ili sup board-a ?

Cujem od burazera da su na Sitoniji poceli da naplacuju lezaljke + pice, a na nekim plazama cak i ulaz. Kakvo je stanje na Kasandri  recimo Posidi ? 

Takodje da li i ove godine u septembru postoji slobodan ulaz za Sani beach marinu ? Planiramo da se kupamo jedan dan na palzi levo od kompleksa, ali ne bi bilo lose da se vidi sve to, popije nesto, pojede.

Hvala i lep provod svima !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li u Siviriju imaju tuševi na plaži?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li u Siviriju imaju tuševi na plaži?

Da , ima :) 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine bas ni jedan utisak ? :huh::huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo boravili u Galanis apartmanima u drugoj polovini jula meseca. Smeštaj je za porodice sa malom decom odličan, u trećem redu od plaže, ni previše blizu ni previše daleko. Apartmani su izuzetno čisti, a vlasnica Vasiliki je jako prijatna. 

Obilazili smo okolne plaže, ali smo se uvek vraćali u Siviri jer nam odgovara sitan pesak i plićak. Voda se zaista zamuti od velikog broja kupača i vetar podigne travu, ali to ne predstavlja veliki problem. Uživali smo u talasima i predivnom zalasku sunca.

Mana Sivirija, a ćini mi se i čitave te regije, je nedovoljna ažurnost komunalnih službi. Doduše neposredno pre našeg dolaska Kasandru je zahvatilo olujno nevreme. Ali stekli smo utisak da, iako privatni vlasnici smeštaja jako brinu o uređenju svojih kuća i dvorišta, prepuni kontejneri na ulicama koji se ne prazne po nekoliko dana, ruže sliku.

U svakom slučaju, Siviri će nam ostati u lepom sećanju. :D

Siviri.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867197
    Ukupno poruka