dobrila

Svi koji zele da idu na letovanje,ali nemaju drustvo.

374 poruke u ovoj temi

Potrebna saputnica za letovanje pocetkom juna u Grckoj ili Turskoj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zainteresovana za letovanje u Turskoj 11.06. ima jako povoljna tura na bazi PP, obilaze se antički gradovi Troja, Pergam i Efes i 5-6 dana u Kušadasiju. Tura je ukupno 11 dana, bus.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je agencija u pitanju?Moja mail adresa je, maja.tasic@open.telekom.rs pa se cujemo ako zelis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna saputnica zainteresovana za Tunis, 09. juni, 11 noći, hotel Le Royal, Yasmin Hamamet? Doplata je previsoka. Poželjno da nije pušač. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispale za davno dogovorena letovanja,nemanje novca...vec pocinju da mi gase nadu da cu se brckati ove godine u moru:(.Da li ima neko zainteresovan za letovanje prvenstveno u Crnoj Gori,moze i u Grckoj(mada mi nije vazeci pasos,morala bih tek da ga izvadim)?Radije bih isla sa nekom devojkom,ali naravno,ni musko drustvo nije iskljuceno:),vazno je samo da odem na more:).

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima,a kad

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocetkom avgusta npr.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze,jel imas neki kontakt mozda posto ti pvt poruke ne rade

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poruku slati na marijana.maka85@gmail.com

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, isao bih i ja za CG. Mozda ne bi bilo lose da se sakupi nas nekoliko pa da odemo zajedno. Pozz svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno,jer sto je vise ljudi,bice zanimljivije.Obavezno upoznavanje pre puta:).

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upuceno Vladimiru-Ne,zasto bih zamerila.Vazi,mada bih ja vise volela zensko drustvo:),ali dobro.Mozemo malo bolje da se upoznamo,ja sam iz Nisa,imam 25 godina,mozes da me pronadjes na fejsu:)radi lakse komunikacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja se rado pridruzujem ali se ne uklapam samo sa terminom :(

meni odgovara posle 5 ili 10. septembra pa sve do oktobra, ostala bih i duze od 10 dana ili cak desetak dana na moru i produzila posle recimo na ohrid i sl. , kako god se dogovorimo. a sve ovo , posto vidim da niste ni vi nacisto oko datuma pa se eto , nadam :))

pozdrav

Izmenjeno (Marta 333)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marta 333

Konacno,zensko drustvo-jeee:)!To bi bas bilo lepo,ali sam ja planirala da idem pocetkom avgusta.Ne mozes ranije da dobijes odmor nikako?U svakom slucaju videcemo,bicemo u kontaktu jer jos uvek ni mi nismo definitivno nista resili:).

Pozdrav!

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije odmor,ispitni rok , a ispit koji polazem je ko za inat na kraju roka, zato sam i napisala posle 5- 10 sep, da mogu trceci da se spakujem. ali ako vas to previse ne remeti , to uopste nije los termin , vremenski je ok, za dzap jos bolje,pa bismo mogli trajanje odmora i da udvostrucimo za iste pare...i plus sto se porodice vracaju kuci i ostane samo probrano drustvo :) nadam se da sam bila ubedljiva :D :zvizduk:

Izmenjeno (Marta 333)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka