Škomi

Preparati protiv gorenja koze

103 poruke u ovoj temi

Aspartam(E-951) je dokazano na listi otrova,znaci sve sto je light ima sansu da u svom sastavu ima i aspartam koji moze dovesti do kancerogenih tumora...pa vi gledajte...inace,aspartam ima u u zvakama-Orbit posebno!

Izmenjeno (Amric)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... a kad uveče u čašu sa CocaColom staviš ZUB, njega do ujutru više nema, jel tako?

Blizina Bugarske nuklearke*, 15ak godina pod diktaturom Slobodana Miloševića i još par faktora su naneli mom telu mnogo veću štetu od tone Aspartama 951... Tako da-hvala na brizi, lično podržavam svakoga ko brine o svom zdravlju.

Da ne citiram sada Mešu Selimovića. Forma te mislim mi nije pristojna, iako se sa suštinom slažem do kraja.

*) možda se sečate naslova u novinama Učenici otkrili radijaciju, dok nije proradila cenzura

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svako sa svojim zivotom ima pravo raditi STA HOCE...pa izvolite!!!...naravno da ima puno gorih stvari od Aspartam-a...zivot je kratak pa hajde da uzivamo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa jeste. Nije da zagovaram nezdrav život, nemojte pogrešno da me shvatite.

Trudim se i pazim koliko mogu, e sad... Što nisam zagledan nešto u daleku budućnost (svoju), uzroci tome su malo dublji i ovo nije mesto da se o tome priča.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da daaa...a kao paradajz i paprike(danasnje) su pravo zdrave,sve americko sjeme, pa vjezbaju ovdje na nama,genetske mutacije i slicne stvari:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma nama ne treba spoljni neprijatelj.

Bio je prilog na TV o tome kako malo ko od naših zemljoradnika poštuje nekakav minimalan rok koji mora da prodje od prskanja povrća do iznošenja na pijacu. A kažu da je i to jako štetno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li u PREPARATE PROTIV GORENJA spada i aparat za gasenje pozara?Hmmm.....Mislim, jeste aparat ali moze biti i preparat....Ma ja cu to da ponesem na more!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DA,da... To ne pokriva ona multifunc. pilula koja se uzima po sletanju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupi u Liliju faktor 50 PRONASOL, narandzasto pakovanje i odmah kupi mozda 2 komada.Sunce je bilo u maju tako jako da ja koja nikad nisam izgorela od 45 minuta izlaganja suncu u 2 sata u vodi dobila sam opekotine. Samo pazi da na suncu imas sesir ako igras odbojku obaveznokacket i majicu sa kratkim rukavima. Akoslucajno izgoris kupi u njihovoj apoteci neki zeleni gel protiv opekotina PISE NA NJEMU ALOA VERA, cela grupa se time mazala i nekako se smirile opekotine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...ali ostaje da je najpametnije ne doći u situaciju da izgoriš.

Ja bih kao posebno rizičan podsetio Giftun i onih više sati na brodiću, gde negde ima hladovine, negde nema... pa se zaneseš na palubi gledajući u ono lepo more, pa onda sat vremena gore ramena u vodi na pauzama do ostrva... pa ostrvo na kraju. Ja zamalo da nastradam, da je malo duže potrajalo.

Kod nas sam pre neki dan kupio Fenistil Gel (komarci, meduze, opekotine...), ali mislim da nije dobar.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hiper gel je super za ujede komaraca i sitne opekotinice. Zanima me da li ga je neko koristio za opekotine od sunca i meduza?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Šta mislite o proizvodima iz Avona kolekcije? Prošle godine sam se ja mackala Niveom oko 30-ak je bio faktor, i jedva sam dobila neku bojicu, a drugarica i njen dečko su se mackali Avonovim sprejom (Bronza) i dobili su divnu bronzanu boju. E pa sad, šta mi je kvalitetnije, taj bronzani sprej sa nekim većim faktorom iz Avona, ili proverenu Niveu sa faktorom od 30 do 50?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene interesuje Nivea 50+. Bela sam kao duh i uglavnom gorim na suncu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa i ostaces bela sa 50 faktorom...da bi se dobio ten,moras ranije da pocnes sa pripremom kod kuce,bar mesec dana..izlazes se po pola sata svaki dan,koristis betabronz ili nesto slicno..znaci postupnost je ubedljivo najvaznija..ako ne-tako bela na sunce,to ti je odmah sok i goris!!a faktor blokira sunce,a opet i ta boja koju kao dobijes nije nesto i nije trajna..

znaci mora vec melanin sad da ti radi i priprema kozu za vreme kad ces po 8h biti na plazi..

ja ne kupujem proizvode iz kataloga(avon,oriflame),te zaista ne mogu reci...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja razmisljam da uzmem saljicev pronasol posto ga dosta hvale. za prve dane bih uzela faktor 40, a kasnije 20. za poslednja dva dana planiram da koristim onu nivea kremu sa karotenom faktor 2, a takodje planiram da se i iznutra zastitim koresteci beta bronz ili slicne kapsule.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901427
    Ukupno poruka