acca

Vrnjačka Banja

582 poruke u ovoj temi

Hvala na informacijama i savetu, VB je trenutno u malo kritičnijem okruženju (Kraljevo) u odnosu na većinu ostalih banja, pa sam zato bio u nedoumici a od danas su zabranili i rad otvorenim bazenima, mada tamo ne bi išli svakako.

Pozdrav i lepo se provedite. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi dođosmo u nedelju.Proveli vikend.Po Bg kafićima ne zalazim tako da ne znam cene.A Švajcarija je cene podigla za 20-30 posto.Moraju da se vade za vreme koje nisu radili dok je trajalo vanredno stanje.A i sad su razmakli stolove tako da manje gostiju mogu da prime.Da je krcato ,ne slažem se.Ima ljudi ali gužve kao prošlog leta nema.Bazen u Vrnjačkim termama radi.Isto razmak između ležaljki popriličan,tako da hteli ne hteli ne mogu da naprave neku žešću gužvu.Mataruška banja je bila popuralna pre 50-60 god....od tada konstantno propada.Šta se čeka,ne znam.Greota i sramota.Na Goču postoji i jezero,Selište kao i jedno novo etno selo-apartmani Kedar selo Goč.Malo se bude što je dobro.Samo da ne odu u drugu krajnost....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko zainteresovan ustupam rezervaciju smeštaja u vili RAJ (Vrnjaćka banja), za period od 10.08. do 14.08. (3 noćenja) u trokrevetnoj sobi.

Rezervacija je plaćena 5000 din. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Planiramo uskori odmor u Vrnjackoj banji, (od 14.08....) da li moze preporuka za smestaj za porodicu sa decom od 4 i 1 g. Ne bi voleli da bude prilicno udaljeno od centra zbog dece, trazimo apartmanski smestaj, nije vazno da mora da ima dvoriste (pozeljno) zbog dece, bitno da je cisto i uredno a za ostalo cemo se mi sami pobrinuti :). Hvala puno

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio skoro u vili Teodora u ulici Kopaonicki venac i ako jeste kakvi su utisci?:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo zanima me da li je u blizini Vrnjačke banje dostupno jahanje konja, da li je neko možda čuo? Hvala unapred :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VB

 

Izmenjeno (Genije)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanjce za sve koji su bili u VB relativno skoro. Idem za vikend tamo i posto nam pada godisnjica braka otisli bismo u neki malo ekskluzivniji restoran sa raznovrsnijom klopom, dakle da u ponudi ima i neke kombinacije sa sosevima, mozda neki mediteran, azija i sl. 

Pretpostavljam da bi to mogli da nude jedino luksuzniji hoteli poput Solarisa ili Tonantija, ali osim zvucnog imena ja ne znam kakvi su im kuvari i kakav je jelovnik.

Takodje ako je neko od forumasa bas iz banje, da li zna mesto sa muzikom u ovom praznom periodu (sredina oktobra).

Hvala unapred.

Jedno pitanjce za sve koji su bili u VB relativno skoro. Idem za vikend tamo i posto nam pada godisnjica braka otisli bismo u neki malo ekskluzivniji restoran sa raznovrsnijom klopom, dakle da u ponudi ima i neke kombinacije sa sosevima, mozda neki mediteran, azija i sl. 

Pretpostavljam da bi to mogli da nude jedino luksuzniji hoteli poput Solarisa ili Tonantija, ali osim zvucnog imena ja ne znam kakvi su im kuvari i kakav je jelovnik.

Takodje ako je neko od forumasa bas iz banje, da li zna mesto sa muzikom u ovom praznom periodu (sredina oktobra).

Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam za vikend u Banji, uzivo muzika je bila u lokalu Savka (nacicete na mapi) i u Lima bistro na setalistu (tamo je bilo na otvorenom, posto imaju one velike grejalice), samo mislim da vam je potrebna rezervacija. Inace, jos uvek ima dosta turista, nije prazno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ova banja je uvek bila poznata po lepoj vodi za piće i za kupanje do oko 28 stepeni.

Čula sam da su u poslednje vreme napravili nove bazene. Da li je neko probao ili čuo da ima neki bazen sa baš toplom vodom,  35  ili vise stepeni?  
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drustvo.....Jel bio skoro neko u banji?Interesuju me zatvoreni bazeni,da li rade uopste ....Nebitno je sa kakvom su vodom,da li je banjska ili obicna,bitno mi je da je cista......Bukvalno samo za plivanje ....I naravno da nije toliko mali bazen kao po wellnes centrima,to me ne zanima:D:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li je neko bio u hotelu Pegaz u Banji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka