acca

Vrnjačka Banja

582 poruke u ovoj temi

Posto nikad nisam bio kod nas na nekom odmoru a sada mi se naslo par dana vremena pre odlaska na more(5-6dana),pa sam dolucio da odem do Vrnjacke Banje jer sam cuo dosta pohvale od ljudi koji su bili tamo.Ako neko moze da mi kaze tacno kako je tamo(ako je bio).

Od jednog prijatelja sam gledao slike i deluje skroz ok,tj pravo mesto za odmor.

A ako je neko zainteresovan mozemo zajedno da odemo na par dana?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u banji je divno.bas je pravo mesto za odmor,ali da znas sad je sigurno puno ljudi!!!banja vrvi!!!generacije su sarenolike,ima dece,starih,mladih...priroda je fenomenalna.imas odlicne bazene,a ako volis da izlazis i tu ces da nadjes sigurno neko mesto.ja cesto odem tamo samo na 1 dan iako nisam blizu banje.svidece ti se!!lep provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u VB jos 2001 na 2 nedelje,banula busom ,nasla smestaj,bilo je pocetkom juna,5 DM za noc,soba sa upotrebom kuhinje i kupatila,srecom,posto je bio pocetak juna,bila sam pretezno sama u kuci,a ostali su dolazili vikendom,sad,malo je nezgodno zbog kupatila i WC-a...Blizu je centra bila kuca,pa sam setala non-stop,rucak je bio u restoranima oko 200-ak din,sada ne znam kako je.Bilo je organizovanih dnevnih izleta do Zice,Ljubostine,Studenice,Goca,tako da sam iskoristila i to da upoznam okolinu.Uvece ima dosta dogadjaja,zive muzike raznih zanrova,pa koga sta zanima...Vode ima stalno,to je dobro.Imaju i veliki bazen,nije ni ulaz nesto bio skup,odes,iskupas se,moze nekim vozicem da se ode,cini mi se...Sve u svemu,za odmor dusu dalo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Acca, s obzirom da nisi naveo u kom periodu bi isao u VB, ne znam da li ce ti znaciti sledeca informacija. Sasvim slucajno sam saznao da ce od 8.-15.jula tamo biti odrzan Vnjacki karneval. Bice, kako najavljuju, koncerti,izlozbe, "igre bez granica", elektro festival ali i panoramsko letenje iznad Banje i okoline (1000 dinara).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam sta da kazem ali Vrnjacka banja mi se tako ogadila,da nemam komentare za nju!!!!Cak ne zelim ni da se prisecam,toliko ocajno mi nije nigde bilo............... :( :( :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neposredno sam bio tamo, u prolazu prilikom posete Zici i Studenici.

Banja je super, vrlo je ziva sa puno kolorita (tad su jos bile one visoke temperature) i puno pratecih turistickih programa.

Ipak ne znam nista vise jer smestaj nisam trazio a zadrzao sam se mozda 2 sata maksimalno.

Definitivno razmisljam da odem na vise dana tamo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li u VB vredi ici na vise dana ili je to vise varijanta za vikend?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa u V.B. JE najbolje otici ipak samo za vikend- po meni je i to mnogo kada nema nikakvih desavanja. Kada nema turista to je totalna pustahija - banja jeste lepa i lepo je sve sredjeno ali bar za moj ukus je dosadno. Vise bih preporucila Soko banju. Jer je okolina banje i priroda prelepa ima toliko staza, sumica da se obilazi i da se ide i ide i ide kroz prelepu prirodu i tu je i Soko grad- treba stici do njega... u svakom slucaju ima mnogo vise mesta za istrazivanje i obilazenje sto me je stvarno odusevilo :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako sam i mislila, nego neki ljudi koje znam su toliko odusevljeni, da sam se zapitala da li je tamo bas toliko fenomenalno (doduse, ona je poreklom iz VB...). Ja sam to planirala kao neko svracanje posle Zlatibora na dan, dva, ali oni su me zbunili, pa sam pomislila da mozda treba da se odvoji vise dana. U svakom slucaju, hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Priroda VB je zaista lepa, ali je banja oronula, ne ulaze se u nju dovoljno, nije ono sto je nekad bila. U letnjim mesecima postaje veoma bucna, muzika tresti od hotela do hotela, imas utisak da se utrkuju ko ce pustiti glasnije muziku, sto moze smetati ukoliko vam je soba u hotelu okrenuta ka pesackoj zoni. E sad, trebalo bi da je uvedeno da se muzika u 1h posle ponoci gasi(ne znam tacno, nisam bila u VB od 2004.). Postoji i jedan otvoreni bazen, koji u toku leta skoro da i ne radi(bar nije radio kad sam ja bila) zbog problema snabdevanja vodom. Pravo malo ruralno naselje prenatrpano turistima. I ja sam vise za Soko banju, pored SB je i planina Ozren, lepa i pogona za izlete!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrnjačka banja je dobra i van sezone pošto ima nekoliko wellness centara. Mi smo bili u dva ( u hotelu Merkur i u još jednom). Oba imaju bazene sa delovima sa đakuzijem, saune, teretane. Znači pored šetnji može vreme da se provede i na druge zanimljive načine.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja vodim svoju ljepsu polovinu u Vrnjachku Banju za vikend...Odsjescemo u vili Garden,1100 djunti je nocenje...Impresije cu iznijeti u ponedjeljak...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isla u banju preko firme sa koleginicom tako da smo dobili neku ruinu od hotela,i sobu na poslednjem spratu koja prokisnjava,a s jedne strane smo imali srecu u nesreci da su nam u sobu uleteli strsljeni,tako da smo bukvalno izleteli iz sobe i zahtevali da nam odmah zamene sobu.Toliku smo paniku napravile da su nam odmah izasli u susret,tako da smo dobili sobu na 1 spratu(koja je izgledala kao precednicki apartman u odnosu na onu prvu)i sve u svemu dobro smo prosli.Cak nam se i hotel posle dopao,jer je smesten malo dalje od centra,i samo cujes pticice preko dana.Meni je stvarno V.B ostala u lepom secanju mada nisam imala priliku da idem posle toga.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja vodim svoju ljepsu polovinu u Vrnjachku Banju za vikend...Odsjescemo u vili Garden,1100 djunti je nocenje...Impresije cu iznijeti u ponedjeljak...

Hajde, jedva cekamo! Gledaj da budu i neke slicice :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka