acca

Vrnjačka Banja

551 poruka u ovoj temi

to Tantal71:

prolazio sam i ja tuda, mada taj hotel nije započet, već je privatizovan i novi vlasnik je poskidao sve što se moglo skinuti - kao u cilju renoviranja, i tako i ostavio!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebam pomoc!

Trazim privatan smestaj u centru banje,na glavnoj strafti.Apartman treba da ima 2 spavace sobe i dnevnu,sopstveni parking....Ako neko zna,bila bih zahvalna da mi javi jer zelim da idem po preporuci.

Hvala drugari!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam cesto u VB, ne morate boraviti po hotelima, dosta su ruinirani nista nije ulagano. uzmite privatan smestaj, to su njihove vile. banja je prelepa, ko nije isao vredi videti tu lepotu. priroda, cist vazduh... mozda vam ova adresa moze pomoci, ja sam je slucajno pronasla biggrin.gif

http://www.vrnjackabanja.biz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odluka je pala, za NG u Vrnjačku banju... Samo da mi je još znati šta ćemo tamo raditi! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To si trebao da mislis pre nego sto si odlucio gde za NG   :D

Salim se, ima ljudi tih dana u Banji, i sijaset manjih i vecih zabava po hotelima i kafeima...

Izmenjeno (Sasha036)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislio sam! :bez-zuba: Ali o drugim putovanjima! :D Bitno nam je da pobegnemo negde i da se malo banjamo u nekom spa centru, toga vidim ima tako da će se lako ostale kockice sklopiti! Jel ima neko neku konkretnu infomaciju za ovu NG? Sajtovi su im neažurirani!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja idem za vikend u Banju pa ću se raspitati!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Joj super! Hvala ti! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu da se raspitam, samo nam reci kakva vrsta zabave ti je interesantna? Za spa nam je jasno, a i to svi vole :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to ni ja ne znam! :bez-zuba: Ide nas četvoro pa će većina odlučiti! :smajl: Ja bih najradije u neki klub(ako ima),ali teško da će biti tako!

I jel ima sada već nekih konkretnih ponuda za novogodišnju noć u kafanama,kafićima ili restoranima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi put sam bio u Vrnjackoj Bani u leto 1997g.Drug ima tamo tetku pa me terao da idemo za vikend-a ja ni da cujem, ne, ne i ne , mislim se ja da ostavim sve zurke i letnji provod ugradu i da idem u banju gde je samo jedna ulica i penzioneri NEEEE ( to ja sve u neznanju).jedva me naterao kao " ma ajdemo samo na jedan dan" ...odosmo ...i ostali 5 dana!!!!! Ako je i jedna banja kod nas turisticko mesto to je V.Banja!!!! divne stilske vile, sredjeni travnjaci, setaliste, pa i diskoteke , terase sa evergrin muzikom pa i narodnjacima, galerije-ko sta voli....A uvece isetase njihove devojke sa nogama od 5 metara...vire kose u loknama na sve strane, sire se mirisi parfema...

Drugi put sam bio u leto 2008g,Vodili smo koleginicu, mladu arhitektu iz Sirije koja je bila kod nas na praksi.ja se ubih pricajuci joj o nasim kraljevima, istoriji, banjskoj arhitekturi...dete ne slusa nista-odusevljeno zelenilom, ukrasnim negovanim drvecem, eksplozijom cveca, brdom izban banje....A uvece opet kafici, muzika....sva moguca pica i kokteli....krenuli smo iz banje nazad u 3.30 ujutru.....

Po mom ukusu za ceo odmor bila bi mi tesna vrnjacka banja,ali za duzi vikend-predivno mesto.Samo vazna zamerka-skretanje za banju je jako jako ustvari uopste nije naznaceno sa gl.puta

post-9042-1261567483,83_thumb.jpg

post-9042-1261567546,83_thumb.jpg

post-9042-1261567607,95_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to ni ja ne znam! bez-zuba.jpg Ide nas četvoro pa će većina odlučiti! smajl.jpg Ja bih najradije u neki klub(ako ima),ali teško da će biti tako!

Evo došla sam iz Banje, nisam uspela da idem do grada jer sam bila zauzeta oko slave, ali moji pouzdani izvori su mi rekli da je najbolji provod u klubu Podrum. Ulaz će biti oko 20 eura. Pozdrav!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E čuo sam za tu diskoteku. Prvo sam pomislio da će jako mlaaaadi da budu,ali ako Teddi kaže onda ok! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odluka je pala, za NG u Vrnjačku banju... Samo da mi je još znati šta ćemo tamo raditi! :bez-zuba:

Pa zimi se bas i nema sta raditi. Predlazem ti da odeš u akva centar hotela Merkur, manastiri Žiča i Ljubostinja nisu daleko, ako bude snega možeš i na Goč.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Merkur ne propuštam svakako! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887616
    Ukupno poruka