acca

Vrnjačka Banja

551 poruka u ovoj temi

Hvala na informacijama i savetu, VB je trenutno u malo kritičnijem okruženju (Kraljevo) u odnosu na većinu ostalih banja, pa sam zato bio u nedoumici a od danas su zabranili i rad otvorenim bazenima, mada tamo ne bi išli svakako.

Pozdrav i lepo se provedite. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi dođosmo u nedelju.Proveli vikend.Po Bg kafićima ne zalazim tako da ne znam cene.A Švajcarija je cene podigla za 20-30 posto.Moraju da se vade za vreme koje nisu radili dok je trajalo vanredno stanje.A i sad su razmakli stolove tako da manje gostiju mogu da prime.Da je krcato ,ne slažem se.Ima ljudi ali gužve kao prošlog leta nema.Bazen u Vrnjačkim termama radi.Isto razmak između ležaljki popriličan,tako da hteli ne hteli ne mogu da naprave neku žešću gužvu.Mataruška banja je bila popuralna pre 50-60 god....od tada konstantno propada.Šta se čeka,ne znam.Greota i sramota.Na Goču postoji i jezero,Selište kao i jedno novo etno selo-apartmani Kedar selo Goč.Malo se bude što je dobro.Samo da ne odu u drugu krajnost....

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je neko zainteresovan ustupam rezervaciju smeštaja u vili RAJ (Vrnjaćka banja), za period od 10.08. do 14.08. (3 noćenja) u trokrevetnoj sobi.

Rezervacija je plaćena 5000 din. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Planiramo uskori odmor u Vrnjackoj banji, (od 14.08....) da li moze preporuka za smestaj za porodicu sa decom od 4 i 1 g. Ne bi voleli da bude prilicno udaljeno od centra zbog dece, trazimo apartmanski smestaj, nije vazno da mora da ima dvoriste (pozeljno) zbog dece, bitno da je cisto i uredno a za ostalo cemo se mi sami pobrinuti :). Hvala puno

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio skoro u vili Teodora u ulici Kopaonicki venac i ako jeste kakvi su utisci?:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo zanima me da li je u blizini Vrnjačke banje dostupno jahanje konja, da li je neko možda čuo? Hvala unapred :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

VB

Izmenjeno (Genije)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno pitanjce za sve koji su bili u VB relativno skoro. Idem za vikend tamo i posto nam pada godisnjica braka otisli bismo u neki malo ekskluzivniji restoran sa raznovrsnijom klopom, dakle da u ponudi ima i neke kombinacije sa sosevima, mozda neki mediteran, azija i sl. 

Pretpostavljam da bi to mogli da nude jedino luksuzniji hoteli poput Solarisa ili Tonantija, ali osim zvucnog imena ja ne znam kakvi su im kuvari i kakav je jelovnik.

Takodje ako je neko od forumasa bas iz banje, da li zna mesto sa muzikom u ovom praznom periodu (sredina oktobra).

Hvala unapred.

Jedno pitanjce za sve koji su bili u VB relativno skoro. Idem za vikend tamo i posto nam pada godisnjica braka otisli bismo u neki malo ekskluzivniji restoran sa raznovrsnijom klopom, dakle da u ponudi ima i neke kombinacije sa sosevima, mozda neki mediteran, azija i sl. 

Pretpostavljam da bi to mogli da nude jedino luksuzniji hoteli poput Solarisa ili Tonantija, ali osim zvucnog imena ja ne znam kakvi su im kuvari i kakav je jelovnik.

Takodje ako je neko od forumasa bas iz banje, da li zna mesto sa muzikom u ovom praznom periodu (sredina oktobra).

Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam za vikend u Banji, uzivo muzika je bila u lokalu Savka (nacicete na mapi) i u Lima bistro na setalistu (tamo je bilo na otvorenom, posto imaju one velike grejalice), samo mislim da vam je potrebna rezervacija. Inace, jos uvek ima dosta turista, nije prazno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887616
    Ukupno poruka