acca

Vrnjačka Banja

551 poruka u ovoj temi

Za vrnjacku banju kaoi za sveostale banje najbolje je ici u privatan smestaj.

Zasto? zato sto za te pare koje das na hotel u privatnoj varijanti dobijes mnogo, mnogo vise sadrzaja i slobode.

Mi smo nasli privatan smestaj za 600din mada je moglo da se najde i za neverovatnih 300din/osobi.

Povoljni pansionski obroci uzivanje u toplim kupkama u hotelu Mrekur i u wellness centru ako se nevaram 400din/osobi

Odlazak u Aleksandrovac - poseta vinskim podrumima pre dve godine degustacija tri vina + mezetluk = 250din/osobi

jos jedno mesto za obavezan obilazak je ribnjak pastrmke u Mitrovo polje pogledate u bazen kazete hocemo ovu, ovu i ovu i za pola sata sat vas ceka pecena pastrmka.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima dobrih apartmanskih smestaja u Vrnjackoj Banji.

Ali hotel Merkur je na mene ostavio jako dobar utisak.Bila sam pre dva vikenda u Merkuru na programu koji preporucujem svim osobama koji se bave stresnim poslovima i koji puno rade. To je Menadzerski preventivni program. Smeštaj u 1/1 ili 1/2 sobi klase Millenijum, obroci u VIP delu restorana, specijalistički i subspecijalistički pregledi u VIP ambulanti, visoko specijalističke usluge, laboratorijske analize, obrada dijetetičara, sačinjavanje specijalističkog izveštaja i savet za terapiju, svakog dana ulaz u Aqua centar sa fitnesom i Wellness centar sa masažom* (antistres, oktopod, relax masaža celog tela), večere u ekskluzivnim banjskim restoranima.

Od srca preporucujem!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce sam se vratio sa romanticnog vikenda u Vrnjackoj Banji :).

Super smo se proveli,smjeshtaj u vili Garden je bio Ok,nalazi se na 200m od shetalishta i jedina zamjerka bi se mogla uputiti na zvuchnu izolaciju posto je objekat uz ulicu pa je malo buchnije...

Shto se hrane tiche,restoran Kruna na kraju shetalishta je ispunio ochekivanja a takodje bih preporuchio restoran Dukat.(cijene su kao po Bg restoranima)...

Vrnjachka Banja je manja nego shto sam zamishljao,ljudi su gostoprimljivi i susretljivi...Ko zheli da pobjegne i odmori od furiozne gradske svakodnevnice svakako treba doci...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas lepo sto ste se fino proveli! Jel bilo dosta ljudi sad u banji, mislim to sto kazes da je bucno?

Reci mi, jel u vili Garden zaracunavaju vecu cenu ako je 1 ili 2 nocenja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@suki

Ja sam prvi put bio u Banji tako da ne znam kako izgleda kad je puna,kapiram da sad nije sezona mada dosta ljudi gravitira promenadom cijelog dana,mahom u poznijim godinama...

Shto se buke tiche,ja sam navikao na tisinu kad spavam pa mi je malo smetala jutarnja buka automobila(spavam sa otvorenim prozorom),moguce da bi zvucna izolacija solvirala problem da je prozor bio zatvoren :)...

A shto se vile Garden tiche mislim da je cijena fixna nezavisno od toga da li je u pitanju 1 ili 2 noci...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O Vrnjackoj Banji stvarno ima mnogo toga da se kaze, sto pozitivnog sto negativnog na zalost, ali zavisi i od toga ko je kako dozivljava......

Inace na zvanicnim sajtovima uvek ce te naci, sve ono sto jedno mesto krasi (sto je donekle i ok), ali ako svarno zelite da vidite sta vrnjacka Banja ima u ponudi i sta drugi misle o tome, mozda je najbolje da odete na forum Vrnjacke Banje i da procitate ili postavite pitanja ljudima koji tamo zive.

www.banjaonline.com

Nadam se da je ovaj post bio od pomoci!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo za Prvi maj u Vrnjackoj Banji, ljudi, tamo je F E N O M E N A L N O! :srce:

Uopste nisam ocekivala da je banja tako velika, da je park ogroman, sredjen, predivan, sve je cisto, sa puno sadrzaja za sve uzraste.

Odusevljeni smo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrnjačka Banja je raj na zemlji! Posećujem je par puta godišnje jer mi tamo živi majka.

4-5 izvora lekovite vode za sve boljke i Veeliki hotelski kapaciteti

Ljudi iz banjske turističke organizacije rade dobro svoj posao i iz godine u godinu povećava se broj manifestacija za privlačenje turista. U toku sezone postoje festivali narodne i zabavne muzike, festival filmskog scenarija, od skoro karneval, zatim koncerti velikih zvezda koji privuku i 15-20 000 ljudi,razni sajmovi, izložbe, seminari, sportski turniri i razni drugi događaji koji nemaju veze sa osnovnom delatnošću, tj. banjskim lečenjem.

Grad je sređen i čist.

Velika mana je što je infrastruktura zastarela i ne može da podnese toliki broj stanovnika i gostiju. Npr. u gornjim delovima grada, gde žive domorodci snabdevanje vodom je katastrofalno u letnjim mesecima kad su kapaciteti puni.

Još jedna mana je što je snabdevanje namirncama loše. NNedostaje djedan dobar super-market. Za 10 proizvoda morate da uđete bar u 3 prodavnice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za vrnjacku banju kaoi za sveostale banje najbolje je ici u privatan smestaj.

Posto planiram da idem i da boravim u privatnom smestaju i ovih 600 din. mi zvuci veoma povoljno da li mozes da mi ostavis broj telefona ili adresu tu gde si ti bio.Mozes na PM unapred hvala:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek i ponovo kad odem, odusevim se Vrnjackom Banjom :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisala sam sobu u vili Bitolj, inace isli smo sa malom bebom. Kada smo stigli, a bila je vrucina , beba se rasplakala , jedva smo hteli da se smestimo u vili Bitolj u Vrnjackoj banji ,kada nam gazda kaze da nema mesta jer su mu gosti produzili odmor. Na kakve smo probleme naisli dok smo trazili smestaj sa bebom necu da pricam, ali moj savet je da izbegnete ovu vilu jer ako nista drugo vlasnici doticne vile neznaju sta je turizam i to je cist neprofesionalizam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas mi je zao Tasko, sto vam se to desilo sa bebom, Vilu Bitolj zaobilazimo :besan:

A kakvi su vam utisci bili posle, jel vam se svidela banja?

Vredi li u banju ici ovako vansezone?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I moji prijatelji su imali slicno iskustvo,i ako su rezervisali smestaj mesec dana ranije,pa su sa klincem od 5 godina tumarali po banji da nadju neki adekvatan smestaj(inace su bili 15 avgusta u jeku sezone),i kad im to nije poslo za rukom morali su da odu do rodbine u Krusevac da prespavaju,i tek sutradan da se vrate bez klinca dok ne nadju nesto normalno.Srecom nasli su neke nove apartmane tako da im ipak odmor nije upropascen,ali po mnogo vecoj ceni,tako da su potrosili mnogo vise nego sto su planirali.Toliko o profesionalizmu pojedinaca koji izdaju sobe i apartmane.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kakvi su vam utisci bili posle, jel vam se svidela banja?

Vredi li u banju ici ovako vansezone?

Banja je velika, ima gde da se seta, idealna je za decu, kao jedan veliki park. Pocetkom septembra je bilo bas toplo i bilo je puno turista. Cene vanpansione su vise nego prihvatljive, jedino je smestaj skup a ne vredi. Tesko je naci ljudski smestaj, sve su to preuredjene kuce sa starim namestajem,losa higijena a cene kao na moru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Banja je predivna! Ovo kuckam iz nje. Imaju internet kafe u piceriji Vuk, bez toga ne bih mogla. Priroda je divna, vreme kao usred proleća, ljudi susretljivi.

Ja sam u objektu "Mirko Tomić" - za izbegavanje ako vam je smestaj bitan, sobe su uglavnom trokrevetne, 1 kupatilo na 2 sobe.... smestaj ocajan, ali je kompletno osoblje predivno, hrana ok. Meni je to bitnije. Sve u svemu, moja ogromna preporuka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887616
    Ukupno poruka