tonia

ORMOS PANAGIAS

443 poruke u ovoj temi

Ni ja ne znam pravu lokaciju, najblize sto mogu da kazem je da je u oblasti izmedju Thalgo beach i Livari-a. Evo linka, to je smestaj koji je, sad vidim, pomenula crvena 987 na prethodnoj stranici, post pre mog: http://www.agiosnikolaos-apartments.com/en/ext/map1-agios-nikolaos-chalkidiki-greece-elisabeth-hotel-apartments.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda bi trebalo da kontaktirate i Zamanisa, on nam je bio u užem izboru zbog lepog studija (vila nam je prevelika :)), a mislim da je cena sasvim ok i za vilu i za studije (bila tada)... nalazi se blizu meni jako lepe Talgo plaže,

Evo moje prepiske iz februara...

The studio has a small living room with two single beds) kitchen bathroom, and upstairs there are one double bed and one single. The kitchens has all the cooking equipment ,plus laudry macchine and deash -macchine.Also the studio has A/C ,T.V ,DVD. The price for the studio is 50 euros per night. At the studio can accomodate till 4-5 persons and is free for July 1-7 till 15-7 and for August is still free. T he prise for studio is 45 euros for July and 50 euros per August

Frond and back of the villa there is a big garden . . The nearest beach is 300 m . Ormos Panagias is 500 from the villa.The location off the house is at the road Ormos panagias- Vourvourou but very close to Ormos. At Ormos there are restorants,coffee-shop,pizzeries,super market and the boat who makes daily crocieries to Mount Athos .

. If you want I can send you new photos.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jbyn4e, da prostis, nista ja ovde nisam skontala. Koliki studio je u pitanju, po kojoj ceni, u kom periodu? Ok, imaju klimu, to mi je jasno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako bre nije jasno? Imas donji deo sa dva kreveta, kupatilo i kuhinja i gornji deo sa jednim bracnim i jednim obicnim (ukupno 5 kreveta).Cena lepo pise - 45 juli, 50 avgust. I jos imas ves masinu i masinu za pranje sudova. Studio je ona odvojena zgradica pored vile koja je 140 kvadrata (i kosta 100 evra jul i 110 avgust, za do 9 ljudi), taj deo maila sam izbrisao...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kiki, mi smo se uglavnom svakog dana vozili iz Vurvurua do Lature, Trani Amude, Nikitija ili na zapadnu obalu. Posmatrala sam te vile sa obe strane magistrale. Ima ih baš lepih. Po meni je to super varijanta za bazu za one kojima ne smeta da do plaže, u kupovinu, izlazak... odlaze kolima. U svakom slučaju svi potrebni sadržaji su bliži iz tog dela nego iz Vurvurua. Ja sam ZA! :)

Moje impresije sa Sitonije naćićete OVDE. Kliknite i uživajte!!!

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

^^

Samo prepiska iz februara....

We have first-floor studios about 25sqm with kitchen , w/c douse, and balcony facing the sea. They have 2 single beds which can be joined with a special sponge so a small child can sleep between the parents or we can provide an extra folding bed for the child.

Ground-floor studios are available for the 6th August.

We also have apartments available for the 4th of August. Our apartments are about 35sqm and have separate bedroom, kitchen,w/c douse and balcony facing the sea.

Price rate for early August - Studio - 60 euro per-night / Apartment 75euro per-night

Price rate for after the 20 August - Studio - 40 euro per-night / Apartment 55 euro per-night

Izmenjeno (Jbyn4e)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali za period posle 20 avgusta, valjda ce biti ok. Podelicu iskustva a mozda se jos neko javi ko je boravio tamo.

Cenjakali smo se i dobili cenu od 35 e.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobili smo istu ponudu za period od 25.08. (15 noci) za kucu Evangelia i Ana Xofi, sa mislite sta da odaberemo obzirom da idemo sa cetvorogodisnjakom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moji su trenutno u Evangelia house, vracaju se za desetak dana pa cu imati info iz prve ruke. Mi smo izabrali Sarafianos jer su najdalje od onog kanala koji se vidi na mapi jer kazu da tu blize kanalu ima vise komaraca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvestaj iz Evangelia house. Moji su prezadovoljni. Smestaj je cist, basta sigurna i prelepa. Plaza je malo dalje, 300-400 m. pa su isli kolima zbog svega sto vuku zbog dece. Komaraca ima ali je podnosljivo. Sama plaza je prelepa. Kupali su se negde na sredini gde je postavljena plava zastavica. Mesto je malo ali ima sve sto vam je potrebno. Cene su malo vece od nasih ali nista drasticno. Guzve nema.

Eto toliko.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zdravo,

mi smo rezervisali Evangeliu od 18. do 28. avgusta i upravo me je obradovao vas post! molim samo za informaciju, da li na plazi ima prirodnog hlada?

unapred hvala

pozdrav

Izmenjeno (mirarbi)
Ne citirati post kojidirektno prethodi Vašem.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam upucena prirodnog hlada nema, znaci obavezno ponesite suncobrane. S obzirom da je plaza velika a nema guzve, mozete i satorcic za klince. :)

Jos nesto za Evangelia house. U dvoristu se nalazi dobro opremljena letnja kuhinja tako da skoro da nema potrebe za kuvanjem u studijima.

Izmenjeno (mirarbi)
Ne citirati post kojidirektno prethodi Vašem.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Trani Amudi nema prirodnog hlada. Evo pogledaj OVDE.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno!

i jos nesto da pitam,

da li u blizini ima neka plaza koja ima prirodni hlad

hvala

Na Trani Ammouda-i nema prirodnog hlada.

22-TraniAmmouda.jpg

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856693
    Ukupno poruka
  • Popularne teme