tonia

ORMOS PANAGIAS

457 poruka u ovoj temi

Nisam baš siguran da je bezbedno po svoju imovinu i ostali  saobraćaj tako parkirati automobil.Ne vidim da uz glavni put postoji pešačka staza,tako da takvo parkiranje svakako utiče na bezbedno kretanje pešaka.A i letos se mnogo pisalo o tome kako je grčka policija kažnjavala nepropisno parkirane automobile i skidala tablice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

То није стаза за пешаке , она је са супротне стране . Ауто ту мање смета него тамо код капије где има наводно та 3 места за паркирање .

Izmenjeno (путујекараван)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i ja trazio juce i nasao ga preko puta na uzvisenju

Spectacle.J15853.png

Da, to je njihov parking, ali auto je tu ceo dan na suncu i nije na oku.

Ja sam parkirao u ulici ispred (ne na magistrali), tu uglavnom ima mesta tokom dana (špic je rano izjutra i predveče) a ima i nešto hladovine. Ništa tu nije rezervisano, nekad se stane ispred kapije, nekad malo niže.

Inače, dva puta razmislite o smeštaju u maria karga. Ja sam im ostavio blago negativan komentar na nikani, koji je ekspresno obrisan.

Izmenjeno (lssah)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja ni nenameravam....izbegavam smestaj pored magistrale

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u smеštaju   Studios "Sarakatsanou Maria" ?Na slikama izgleda pristojno,relativno je blizu plaže,a kako je stvarno zna samo ko je bio tamo.Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima informacije o smeštaju Olimpija u Ormos Panagijasu. Odlučili smo se za ovu destinaciju ove godine. Na slikama izgleda ok, ali me zanimaju iskustva. Kakve su cene ležaljki na plaži Triani? Hvala! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na plazi Trani Ammouda, skroz levo, bar Le Mantri, bile su besplatne uz poruceno pice....sa desne strane i u sredini od 5e pa navise

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26207
    Ukupno tema
    873963
    Ukupno poruka