tonia

ORMOS PANAGIAS

447 poruka u ovoj temi

Da, cene su otisle u nebesa. Generalno mislim da se ispod 60 eur nemoze naci nista na Sitoniji. Vreme je da krenu nasi ponovo u Tursku i Egipat, jer kad po ovim cenama sracunas, ne isplati se. E sad to sto mi volimo Grcku, ko nam je kriv... 

Mi imamo srece jer vec trecu godinu za redom idemo u isti smestaj, pa nam gazda ne diže cenu. Mi se još na letovanju dogovorimo za termin u sledećoj. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi bili pre 2 godine u nikitiju, jednosobni apartman malo ukopan, tipa 30cm, kao prizemlje 45 evra u sred avgusta. Ista vila poznanik 60 evra duplex apartman u sred avgusta na spratu.

Ove godine mi salje ponudu 60 evra u JUNU za taj prizemni apartman.

Misljenja sam da se moze pronaci povoljno apartman samo covek treba da ima strpljenja.

Ovi Antoniou family  su stvarno super po slikama. I prostrani. Jedino sto nemaju dvoriste ali ni jedan nije savrsen. Ali opet 80 evra u sezoni, mislim sumanuto ali ok.... ljudi manje placaju po ostrvima hotele sa doruckom. Meni deca jos mala ali vec od sledece godine..... ili makar za 2 odo ja na jeftina ostrva :D

kazes jeftina ostrova ali do tad promenices mislenje

prosle godine bio sam na Lefkadi, platio 35e, ove godine su mi potrazili 45e 

proverio sam mejlove od prosle godine i mogu ti reci da ko 5 ko 10e su trazili vise ove godine

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koja je cena krstarenja duz obale Svete Gore sa polaskom iz Ormosa Panagiasa , za odrasle i decu , hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2017. je bila 25e preko nase agencije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, nadam se da je ostala ista cena :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima ,

Da li neko zna odgovor na pitanje: Da li je i po kojoj ceni (opciono) moguce naci apartman u Ormosu za period 0d 15 do 30 jula na licu mesta. Dvoje odraslih i troje dece. Ne mozemo preko agencije jer ne znamo precizno kad mozemo na odmor. Prvi put bi isli u Ormos... na osnovu komentara resili smo da ga posetimo... 

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako ga nadjete bice oko 80e dnevno +-10%

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jako teško u tom periodu da nađeš na bum, imajući u vidu kapacitete Ormosa.... Kad budeš znao vreme odmora baci se na slanje mailova. Budite spremni da iskombinujete 2 smeštaja, ako bude slobodno uopšte. Ljudi sve ranije i ranije rezervišu smeštaj....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juče se vratili iz Ormosa pa da podelim utiske.

Odseli u karga's house, relativno lošiji smeštaj čak i kad ga poredim sa recimo argusovim vilama na tasosu. Jako malo mesta ima, krevet zauzima 90% apartmana, već sa dve osobe je gužva, plus ima malo prostora za odlaganje stvari, samo jedan orman. U celom apartmanu postoje samo dva štekera, jedan u "kuhinji" iza ulaznih vrata a drugi pored frižidera. Posteljina je bila uflekana.

Imam utisak da ljudi dolaze tamo na svega par dana, valjda dok ne nađu nešto bolje :) U apartmanima pored nas ljudi se menjali 2-4 puta tokom naše smene.

Takođe je veliki problem kultura gostiju, lupa se vratima nenormalno i to jako smeta tokom večeri.

Sam ormos je lepo mesto, malo ali sve je tu, dobro opremljen market na magistrali i jedna manja prodavnica u "centru" sela, par restorana, pizzeria/giroserija. Generalno je uvek gužva pošto gomila ljudi dolazi na klopu u večernjim satima, a pre podne dolazi dosta turista na krstarenja do Atosa.

U blizini je plaža trani ammudi, pešaka se stigne za 5 min, a malo dalje je lagonisi, na 1.5km ali uz magistralu. Mi smo bili motorizovani tako da smo obišli celu sitoniju, za to je ormos jako lepa baza.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. 

Da li u Ormosu (ili gore u Agios Nikolaos) ima neki restoran gde može da se doručkuje? Znači ne mislim na giros ili neko meso, nego neki malo klasičniji doručak (jaja i sl.) 

Hvala. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobra opcija za dorucak je nama bila na samoj Tranni Amouda plazi u Meltemi restoranu/plaznom baru ili hotelu Antigoni beach. Omleti, salate, klub sendvici...Ovo je info od pre par godina ali verujem da je sad isto. U samom Ormosu se nesto ne secam, tamo je uglavnom opcija za veceru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

skoro u svakom baru na plazi tu okolini Ormosa ima sendvica, virsli, ponegde i pica....e sad omleta bas i nema na plazi....ima sigurno u hotelu ali oni sisaju sa cenama

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka