tonia

ORMOS PANAGIAS

443 poruke u ovoj temi

@Jbyn4e

stavi i ovde cenu ako hoces, nema veze, da znamo, ali obavezno ako se odlucite za Ormos, stavi posle neki izvestaj i slike, jer bas ima malo podataka za ovo mesto, a meni ono nekako deluje kao ok za bazu.

Naravno, biće cene u dokumentu koji ću staviti za neki dan. Ipak je to meni zbrda zdola u dokumentu, pa pre postavljanja moram da ga sredim i izbacim višak stvari koje su meni komentari, kopije sa foruma i slično.

Nemam ja ništa protiv da se ovde kažu cene, ali sam za konkretnu vilu shvatila da je Jbyn4e svojim naročitim naporima i umećem postigao neuobičajenu cenu, te da i ne želi da je obelodanjuje.

Ma ne, nego mi to još nije sigurno, pa čekam da se realizuje, da mi potvrde da je tu sve u redu. Onda mogu da potvrdim da je ta cena stvarna.... inače to i nije najniže što smo dobili kao ponudu, ali jeste jedna od najnižih, kao i najniža za deo oko OP.

zanimljivo, vile na plaži Triani Amuda su najjeftinije. Konkretno, bez cenkanja, trokrevetna Evangelia je kostala 20E bez cenkanja, a

Eto konkretne cene za jun, mada je nama posred sezone, pa je cena naravno veća. Mi smo se prvo u martu raspitivali za 2 porodice po 13 noćenja, a posle za 5. ili 12. avgust. Na kraju je ispalo da je najpovoljnije to od 12. do 25. avgusta. Sad samo još da se realizuje depozit, pa da kažem da je to u redu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes li da mi posaljes makar da kazes koliko trazi za juli na prvu loptu jer smo u pregovorima.Mislim na Evangeliu

Izmenjeno (mirarbi)
dupli citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve preko 40 evra je puno u julu, ako u junu traže 20 evra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Njima je glavna sezona koliko sam shvatio 1. do 20. avgust. Jul je nesto niže (recimo 5 evra po apartmanu). U februaru mi je Evangelia tražila 50 evra po danu, u upitu u maju su bile niže cene, od 5-tog 45e, a od 12-tog 35e. Na kraju je izašlo oko 33e.

Dobio sam potvrdu od Evangelia pa sad mogu da pišem ;)

Zanimljivo mi je da je dosta njih tražilo više u maju nego u februaru.

Verovatno postavljam fajlove već večeras (na temi smeštaj na sitoniji) ako uspem da ih obradim ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li girosa u Ormosu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam pojma, ali Nikiti je na 5 minuta kolima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zdravo pozdrav od Skopje :) zelim da odem na medeni mesec i kao na prvi pogled Ormos Panagias mi se dopada ili mozda gresim. zelim neki savet sto je bio tamo .Znaci zelim prirode, velike plaze, plavo i prozirno more nesto kao u stilu Lefkade i da je mesto mirno za da se svarno odmorim sta mi preporucujete ? da smenim lokacije ? i vec ako mi preporucujete tu moze mal savet oko smestaja. hala vam puno pozz.

zaboravio sam da napomenem da idem sa auto i da zelim malom da setam ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sonia rooms u Ormosu, deluje lepo, meni je trazio 30 evra za juli a prijateljima 35. Mi idemo na drugu stranu , pa smo zato odustali. Pogledajte,ko trazi smestaj mislim da moze povoljno da prodje.

Izmenjeno (Nenna N.)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo isto rezervisali Evangelia, još u martu. Inače sam se raspitivao od nove godine i smeštaj je, čini mi se, malo skuplji ove godine. Gledao sam potez Nikiti, Vourvorou. Kontaktirao sam 6-7 vlasnika kuća na Livrochio plaži, u OP-u i ima dosta povoljnih varijanti iza Latoura beach, na magistrali. Najgore mi je što niko nije išao pa nemamo ni komentare na smeštaj. U svakom slučaju idemo 3 porodice, pa ćemo videti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pošto sam već nedelju dana ovde, samo da kažem par reči o samom mestu (govorim za deo uz plažu, ne luku). Koliko sam video, sve vile su nove sa fino uređenim dvorištima, parkinzima i da bi nekom dopao loš smeštaj, stvarno treba da bude veliki maler. Jedino ne preporučujem vile na samom ulasku u mestu, zbog postojanja kanala i enormno velikog broja komaraca (čak i u delovima daljim od kanala ih ima dosta).

Najčešći gosti ovog mesta (ono što sam ja video) su srpski turisti, bilo porodice sa dosta dece, bilo penzioneri, grčke porodice, i na moje iznenađenje, grčki homoseksualni parovi, ali se ponašaju korektno.

Samo mesto je inače idealno za porodice sa decom, zbog velikih i uređenih dvorišta, zbog izuzetno slabog saobraćaja i velike plaže sa dugim plićakom.

Sem gore opisanog, u samom mestu pored plaže ne postoji ništa drugo (prodavnice, restorani, kafići), ali sve to ima iza brda u luci. Uključujući i giros. U luci takođe postoji korektan (ali dosta skuplji) smeštaj, ali je problem što se mora malo pešačiti do plaže.

Koliko sam video, svi turisti su ovde sa sopstvenim prevozom, a realno, bez prevoza nema smisla dolaziti ovde, jer sem plaže, ništa nije baš blizu, u smislu pešačenja.

Prednost ovog mesta je bezbednost za decu, mir i tišina u svako doba, dobra plaža, blizina Nikitija i jeftinog snabdevanje, zapadne obale, plaže na istočnoj obali, blizina Agios Nikolaosa (vrlo zanimljivo mestašce), i slično.

Još nešto, voda je zadnjih dana baš mnogo topla. Čak i ujutru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koje su cene smestaja tu ?

meni bi trebao 2 sobni apartman

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne bi trebalo da je preko 40E za noć. Najbolje je da kontaktiraš vlasnike.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U luci, Sonia rooms, trazio je 30-35 za juli, Evangelia, isti termin, ona je na kod plaze, 40 evra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako malo za apartman iz dve sobe, za više ljudi? Da nisi možda pomislio na dvokrevetni studio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo su cene za trokrevetni i cetvorokrevetni studio, 15 noci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857590
    Ukupno poruka