tonia

ORMOS PANAGIAS

476 poruka u ovoj temi

Da, cene su otisle u nebesa. Generalno mislim da se ispod 60 eur nemoze naci nista na Sitoniji. Vreme je da krenu nasi ponovo u Tursku i Egipat, jer kad po ovim cenama sracunas, ne isplati se. E sad to sto mi volimo Grcku, ko nam je kriv... 

Mi imamo srece jer vec trecu godinu za redom idemo u isti smestaj, pa nam gazda ne diže cenu. Mi se još na letovanju dogovorimo za termin u sledećoj. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi bili pre 2 godine u nikitiju, jednosobni apartman malo ukopan, tipa 30cm, kao prizemlje 45 evra u sred avgusta. Ista vila poznanik 60 evra duplex apartman u sred avgusta na spratu.

 

Ove godine mi salje ponudu 60 evra u JUNU za taj prizemni apartman.

 

Misljenja sam da se moze pronaci povoljno apartman samo covek treba da ima strpljenja.

 

Ovi Antoniou family  su stvarno super po slikama. I prostrani. Jedino sto nemaju dvoriste ali ni jedan nije savrsen. Ali opet 80 evra u sezoni, mislim sumanuto ali ok.... ljudi manje placaju po ostrvima hotele sa doruckom. Meni deca jos mala ali vec od sledece godine..... ili makar za 2 odo ja na jeftina ostrva :D

kazes jeftina ostrova ali do tad promenices mislenje

prosle godine bio sam na Lefkadi, platio 35e, ove godine su mi potrazili 45e 

proverio sam mejlove od prosle godine i mogu ti reci da ko 5 ko 10e su trazili vise ove godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koja je cena krstarenja duz obale Svete Gore sa polaskom iz Ormosa Panagiasa , za odrasle i decu , hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2017. je bila 25e preko nase agencije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, nadam se da je ostala ista cena :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima ,

Da li neko zna odgovor na pitanje: Da li je i po kojoj ceni (opciono) moguce naci apartman u Ormosu za period 0d 15 do 30 jula na licu mesta. Dvoje odraslih i troje dece. Ne mozemo preko agencije jer ne znamo precizno kad mozemo na odmor. Prvi put bi isli u Ormos... na osnovu komentara resili smo da ga posetimo... 

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako ga nadjete bice oko 80e dnevno +-10%

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jako teško u tom periodu da nađeš na bum, imajući u vidu kapacitete Ormosa.... Kad budeš znao vreme odmora baci se na slanje mailova. Budite spremni da iskombinujete 2 smeštaja, ako bude slobodno uopšte. Ljudi sve ranije i ranije rezervišu smeštaj....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče se vratili iz Ormosa pa da podelim utiske.

Odseli u karga's house, relativno lošiji smeštaj čak i kad ga poredim sa recimo argusovim vilama na tasosu. Jako malo mesta ima, krevet zauzima 90% apartmana, već sa dve osobe je gužva, plus ima malo prostora za odlaganje stvari, samo jedan orman. U celom apartmanu postoje samo dva štekera, jedan u "kuhinji" iza ulaznih vrata a drugi pored frižidera. Posteljina je bila uflekana.

Imam utisak da ljudi dolaze tamo na svega par dana, valjda dok ne nađu nešto bolje :) U apartmanima pored nas ljudi se menjali 2-4 puta tokom naše smene.

Takođe je veliki problem kultura gostiju, lupa se vratima nenormalno i to jako smeta tokom večeri.

 

Sam ormos je lepo mesto, malo ali sve je tu, dobro opremljen market na magistrali i jedna manja prodavnica u "centru" sela, par restorana, pizzeria/giroserija. Generalno je uvek gužva pošto gomila ljudi dolazi na klopu u večernjim satima, a pre podne dolazi dosta turista na krstarenja do Atosa.

U blizini je plaža trani ammudi, pešaka se stigne za 5 min, a malo dalje je lagonisi, na 1.5km ali uz magistralu. Mi smo bili motorizovani tako da smo obišli celu sitoniju, za to je ormos jako lepa baza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. 

Da li u Ormosu (ili gore u Agios Nikolaos) ima neki restoran gde može da se doručkuje? Znači ne mislim na giros ili neko meso, nego neki malo klasičniji doručak (jaja i sl.) 

Hvala. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobra opcija za dorucak je nama bila na samoj Tranni Amouda plazi u Meltemi restoranu/plaznom baru ili hotelu Antigoni beach. Omleti, salate, klub sendvici...Ovo je info od pre par godina ali verujem da je sad isto. U samom Ormosu se nesto ne secam, tamo je uglavnom opcija za veceru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

skoro u svakom baru na plazi tu okolini Ormosa ima sendvica, virsli, ponegde i pica....e sad omleta bas i nema na plazi....ima sigurno u hotelu ali oni sisaju sa cenama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledajući na Google mapama ne vidim da Vila Maria Karga ima parking za automobile.Na ulici ispred vile ima svega nekoliko mesta za parking.Da li ima neki parking iza Vile Maria Karga gde se mogu parkirati automobili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja trazio juce i nasao ga preko puta na uzvisenju

 

Spectacle.J15853.png

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја сам овако и ником није сметало .

parking-600x800.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka