James79

Internet u Egiptu

410 poruka u ovoj temi

Trenutno sam u Hurgadi u Albatros Citadel-i do subote do 22h, ako neko dolazi u ovaj hotel da mu poklonim vodafone karticu mislim da ce ostati oko 4-5.000 flexa sto je pretpostavljam oko 5 GB neta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupio sam na aerodromu Orange karticu od 8+8 GB, sad je aktivirao, kaže da imam 4000 MB (dakle ni cela 4 GB)... Interesuje me hoću li moći večeras da pozivom na kod aktiviram dodatnih 8 GB ili će i tu biti 4000 MB :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prilikom aktivacije dodatnog interneta, dobijete nakon toga poruku da imate ukupno 16000 MB, još će ispasti da sam bio sumnjičav bez pokrića :neznam:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako si aktivirao?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Karticu sam ubacio kad smo stigli u hotel i posle sat-dva mi je stigla poruka da mogu da se "sabskrajbujem" na 4000 MB interneta u nekom, kako ga nazvaše, matičnom području... Uveče sam ukucao #1000#, izabrao engleski jezik (kao i kod nas, opcija 1 pa potvrdi) i onda me pitao hoću li dodatnih 4000 MB (nešto tipa želim li da duplira MB u matičnom području), označio sam da hoću (mislim, šta bih drugo, je l'), nakon toga stiže poruka na arapskom gde vidim i razaznajem od cele poruke samo 16000 MB, ostalo su arapska slova :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka