James79

Internet u Egiptu

407 poruka u ovoj temi

Nama je Orange super.. otkad smo dosli imamo super signal i radi bez greške..  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne kupujte Vodafon na aerodromu.Uzela sam paket 5+15 za 14 evra.Na 11,72 GB je potrosen.Otisla sam malopre u njihovu radnju u Memsi i receno je da je u tih ne znam koliko GB predvidjeno za Whatsapp.Dopuna samo za internet od 4GB je 6 dolara.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupila sam Vodafonovu karticu 21.7. Da li neko zna kako mogu iz Srbije da proverim stanje i do kada je kartica validna? Možda će mi trebati opet :):):)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam Orange karticu, potroseno samo oko 2,5GB

Vazi do 10.9.

Ako nekome odgovara, poslacu mu Aks-om, samo neka plati postarinu

Meni u hotelu bio los signal, ali je drugde super radila

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupila sam Vodafonovu karticu 21.7. Da li neko zna kako mogu iz Srbije da proverim stanje i do kada je kartica validna? Možda će mi trebati opet :):):)

Kartica važi 30 dana od dana izdavanja ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam Orange karticu, potroseno samo oko 2,5GB

Vazi do 10.9.

Ako nekome odgovara, poslacu mu Aks-om, samo neka plati postarinu

Meni u hotelu bio los signal, ali je drugde super radila

Hello...ja bih volela da mi posaljes ako je vec nisi poklonila. Idemo u petak/subotu, a muz ziv nije bez telefona ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vec sam poslala jednom forumasu... Drugi put :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo kupili Orange na aerodromu. Kartica je bila 10 USD. Aktivirala se u roku od pola sata i inicijalno je bilo 10 GB, Na pultu gde se kupuje nalepnica stoji objašnjenje na engleskom šta treba uraditi za dodatnih 10GB. To smo slikali i uradili posle 24h od aktivacije. Skinuli smo Orange aplikaciju i pratili potrošnju. Sve prošlo super. Poslednje Mb smo potrošili na aerodromu :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo kupili Orange na aerodromu. Kartica je bila 10 USD. Aktivirala se u roku od pola sata i inicijalno je bilo 10 GB, Na pultu gde se kupuje nalepnica stoji objašnjenje na engleskom šta treba uraditi za dodatnih 10GB. To smo slikali i uradili posle 24h od aktivacije. Skinuli smo Orange aplikaciju i pratili potrošnju. Sve prošlo super. Poslednje Mb smo potrošili na aerodromu :)

@varicak da li mozete da podelite tu sliku na foruku ako je jos uvek imate hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, mene zanima koliko košta SIM kartica? 

Na sajtu  https://www.orange.eg/en/internet/go-packages  vidim da recimo 10k SuperMB košta 70 egp u GO70 paketu, a da li uz to ide još neki trošak za karticu? Da li ja platim karticu i napunim je kreditom koji posle potrošim time što aktiviram paket?

Ne znam da li ste videli  da se za sve osim fb, wa, insta i google maps 1mb računa kako 2 super mb.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Karticu smo platili 10 USD i to je verovatno jedina koju nude tamo, vidim da su svi to kupovali. Sliku nemam. Suština je da posle 24h od aktivacije ili sledeći dan (posle ponoći) nisam sad više siguran, treba da se okrene kod #1000# i izabere engleski jezik. Time se aktivira dodatnih 10gb.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo sam ja taj king 70 platila 9 dolara, imala sam 12gb iako je pisalo da ima 8+8

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi jel zna neko kako da proverim koliko mi je preostalo na Vodafone kartici? Skinula sam neku Vodafone Ana aplikaciju za Egipat ali ne znam da li je to to.

Ja sam kupila onu 5 + 15 na aerodromu cim smo sleteli i za sad dobro sluzi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je lik u hotelu prodao Etisalat karticu za 15 evra mislim da ima oko 10gb  posto nam na aerodromu nisu dozvolili da se zadrzimo duze od 5 minuta... Mogu da kazem da je signal odlican nema pucanja

Ko zna kako da proverim stanje i dal ima opcija da se ukuca sifra pa da dobijem jos 10gb bio bih vam veoma zahvalan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• Danica91
  • Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865700