James79

Internet u Egiptu

506 poruka u ovoj temi

vodofonov paket USB+SIM+7GB=225 EF;

vodofonov paket USB+SIM+5GB=175 EF;

1EURO= 9EF

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se kupuje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate u Senzo Mailu veliku Vodofonovu radnju, u Memsi u Kleopatra prodavnici Vodofonov salter, za Sakalu ne znam jos nisam bila; Predpostavljam da imate isto u Kleopatra prodavnici u Sakali

Mi se vracamo 7.6 uvece, pa ako je neko zainteresovan za USB sa ostatkom GB, neka se javi putem PP

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima da se kupi vodafon nano sim kartica za internet?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate u Senzo Mailu veliku Vodofonovu radnju, u Memsi u Kleopatra prodavnici Vodofonov salter, za Sakalu ne znam jos nisam bila; Predpostavljam da imate isto u Kleopatra prodavnici u Sakali

Mi se vracamo 7.6 uvece, pa ako je neko zainteresovan za USB sa ostatkom GB, neka se javi putem PP

Da li moze da se dopuni bilo gde ili mora i za dopunu da se ide do njihove radnje.

Ja idem 17.07. i zainteresovan sam da uzmem od vas taj modem,ako ga neko nije vec kaparisao :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to stvarno ne znam, pitacu. Sutra javljam putem PP

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne moze. Mora da ide u USB stick predvidjen za to

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze, ako kupis phone/data sim karticu. verovali ili ne i ovde ima da se kupe smart phones (pametni telefoni), pa samim tim i kartice za njih.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ko ovogodisnje iskustvo sa netom u Caribbean -u u Soma bey-u. Radi li vodafon kartica za net i ima li hotelski wi fi na plazi ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima da se kupi vodafon nano sim kartica za internet?

Verovatno da ima posto imaju iphone 5 u ponudi. Ove godine nosim Ipad na letovanje i kontaktirao sam vodafone egypt u vezi micro sim data kartice. kazu da imaju micro sim sa data planom, tako da ne moram vise da se maltretiram sa usb modemom i laptopom. Posto sam blizu Senzo mall-a, a bio sam prosle godine tamo u Vodafone radnji, otici cu da uzmem karticu.Mogu da pitam i za nano, kad ides na letovanje ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vlajsa To bilo super, ako ti nije problem onda moze :D, inace idem 23 jula u Egipat.

Hvala ti ;).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako imate android telefon (iPhone), uzmite Vodafon pripejd karticu za 20 egp, 15 egp 100mb interneta, doplata od 10 egp jos 1gb, i 15 egp da imate nesto kredita za koju poruku ili telefonski poziv. Sve ukupno 60 egp (oko 6.5 evra), i mirni ste citavo letovanje. U radnji ce vam podesiti sve parametre...

Isto su mi objasnili da vam je prikazano samo 100mb kada proveravate stanje, i kada potrosite tih 100mb, stanje je uvek 0 ali imate 1gb na raspolaganju... Malo bezveze, ali radi. Za 10tak dana letovanja, svakodnevno pogledao vesti, mail, viber, slao slike, potrosio oko 350mb... Skajp sam izbegavao jer mi je momak koji radi u Vodafonu rekao da ce skajp bukvalno "posisati" megabajte .

:)

Izmenjeno (bojanp)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se kupuje kartica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uzeo u SenzoMall-u Vodafonovoj radnji, blizu Regina Resort hotela isto ima Vodafonova radnja.

U AbuAshara marketu preko Minamark hotela ima Vodafonov pult.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vlajsa To bilo super, ako ti nije problem onda moze :D, inace idem 23 jula u Egipat.

Hvala ti ;).

ja se vracam 21 jula tako da mogu i da ti kupim ?
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka