zlox

Kako do Australije iz Srbije - avio karte, vize

24 poruke u ovoj temi

Ok, hvala ti puno na informacijama. Videcemo da li ce mi odobriti ili ne. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Genki_des hahah poucna prica.

A zaso idu za Australiju, na odmor svake godine ili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja planiram da odem neke od narednih godina, kod rodjaka. Oni su u Melburnu. Jako bih volela da odem sa muzem, ali on ne moze da dobije odjednom vise od 15 dana odmora. Nisam nikada isla sama na tako dalek put. Jeste to glupo reci, nakon ove price o devojcicama, ali bas mi nije svejedno:neznam::D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih rekao:

FlyDubai Beograd - Dubai

Emirates Dubai - Melbourne

Ima zgodnih nekoliko sati u Dubaiju, nema problema da prvi avion i malo zakasni.

Qantas je prebacio svoje letove Sydney (Melbourne)  - London i obratno da sleću u Dubai umesto u Bangkok ili Singapore.

Ovlaš pogledano, Qantas je znatno skuplji. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam putovao Etihadom - doduse u Brizbejn. Tada (pre 3 god) je bila jeftinija karta ako skinete njihovu aplikaciju za mobilni - ali oko 1500e sa presedanjem u Abu Dabiju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa tako nešto, ovlaš pogledao, izgleda da ima takav let sa presedanjem. Još bolje ako je sve Etihad.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje rodjake, kod kojih bi isla, su platile povratnu kartu 900 evra, kupile je oko 2 meseca ranije, za april.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno uputstvo za Australiju pre svega za one iz južne i istočne Srbije, tj. onima kome je sofijski aerodrom opcija. Karte za isti period znaju da budu značajno jeftinije iz Sofije nego iz BGD, isto važi i za Južnu Ameriku, dok je za Severnu Ameriku značajno jeftinije iz BGD. Ovo pišem iz ličnog iskustva za sve navedene destinacije, a zašto je to tako nemam pojma.

Konkretno za Australiju, gde sam bio u februaru. Od 27.1. kad sam dobio vizu, tražio sam kartu za "juče", za početak februara. I ja i moj domaćin, bilo mi je svejedno da li Sofija ili Beograd. Na kraju su izašle manje od 1100 evra, dok iz Beograda nije bilo ništa ispod 1200, još sa nenormalnim zadržavanjima. Na kraju smo išli itinirerom Sofija-Rim-Abu Dabi-Sidnej, Alitalia do Rima, posle Etihad, sa 2 sata u Rimu i 2 i po u Abu Dabiju ukupno 26 i po sati - podnošljivo, Interesantno da je istu maršrutu koristio i Vasko Krpka, bugarska rok-zvezda sa suprugom, imao turneju po Australiji... U povratku Sidnej-Abu Dabi-Atina-Sofija, do Atine Etihad, posle Egean, sa 3 i po sata u Abu Dabiju i skoro 5 u Atini, pa  smo malo blejali po Monastirakiju i Sintagmi... Ukupno 30 sati, al pojede to vremenska razlika. Ostale su bile baš dosta skuplje, one s jednim presedanjem po Bliskom istoku preko 1500.

Verujem da na vreme mogu da se nađu i za 900, verovatno i manje.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26536
    Ukupno tema
    888586
    Ukupno poruka