dulemcse

Najlepse plaze u Olimpskoj regiji

62 poruke u ovoj temi

Najlepsa plaza je Myloss beach,4 km od Leptokarije magistralnim putem prema Paraliji,i km dalje plaza hotela Litohoro resort.

post-23844-1313067662,18_thumb.jpgPlaza hotela Litohoro resort

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li zna neko dobru plažu severno od Paralije oko Pidne ka Makrigialosu? kakvo je stanje u tom delu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi mala pomoc, a tice se tzv. "olimpijske regije". O cemu se radi?

Kao i prosle godine idemo na Krit i u povratku bi opet negde u ovoj regiji da svratimo na "po jos jedno" kupanje.

Znamo regiju (Leptokarija, Paralija, Platamon, Nei Pori,...) ali me interesuje neka preporuka za neku plazu koja ima kakav-takav prirodan hlad (malo drveca).

Vozicu od Pireja ujutro rano i bas mi ne treba proslogodisnje iskustvo da je moja supruga izabrala Nei Pori sa 38 stepeni u hladu i to u septebru, a onda treba da vozim jos do Makedonije!?!

Moze li neko da mi preporuci bilo sta sa bilo kakvim hladom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja koliko sam upoznat sa plazom u paraliji i okolini ne znam da negde ima hlad ako i ima to je nesto malo ali kompletna plaza da bude u nekoj hladovini medju drvecem ili neka uvala toga koliko ja znam nema u tom potezu od 10ak km :roll: , mozes i na google earth-u sa poledas tu se isto vidi situacija kakve su plaze, za regiju dalje od OB-a ne znam moguce da nesto postoji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre nekoliko godina iz Platamona obilazili regiju i zaista se ne secam najbolje, jurnjava za sitnom decom i sl. svratili smo i u mesto Kokino Nero, malo mestasce, hladovina... malo se raspitajte, stvarno imam neke rupe u secanju, ali mozda je to to sto trazite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre nekoliko godina bili u Platamonu i na plazi je bilo tek malo prirodnog hlada (kod kampa). U Nei Poriju i Leptokariji ga nije bilo ni toliko. Sada mi se cini zanimljivo mestace Makrigialos, procitaj malo komentare o tom mestu, mada vidim da je potpuno nepoznato nasim turistima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada mi se cini zanimljivo mestace Makrigialos, procitaj malo komentare o tom mestu, mada vidim da je potpuno nepoznato nasim turistima.

Hocu, hvala na savetu. Nisam bio tamo ali znam gde je jer ima upecatljiv znak na putu koji je lako uocljiv, a i ime mesta nas podseca nekako na ime nekih plaza na kojima smo bili (recimo na Lefkadi mislim da ima Makri ili Makris Gialos plaza).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Solidno poznajem ovu regiju i nesto se ne secam da ima nesto sa hladovinom. Pogledaj Stomio.

Mi cemo negde tu naci smestaj u povratku i prespavati ili u Nea Messagala....sta ispadne povoljno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo sam prelistao teme i google.maps sa slikama pa vidim da kod Skotine ima dosta zelenila na plazi.

Moze li neko da mi to potvrdi ko je bio tamo i ima li na plazi neki restoran sa gyrosom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo sam prelistao teme i google.maps sa slikama pa vidim da kod Skotine ima dosta zelenila na plazi.

Moze li neko da mi to potvrdi ko je bio tamo i ima li na plazi neki restoran sa gyrosom?

Ima hlada u Skotini. Kamp je bas u debeloj hladovini. Sto se restorana tice, ima ih ali ne na plazi nego u jednoj ulicici koja vodi od plaze. Verovatno cete tuda i doci pa cete videti. Mi smo isli peske iz Leptokarije do Platamona, pa smo deo gde je vojska morali da obidjemo, nisu nam dali da prodjemo 100m i zbog toga smo isli oko kilometar vise oko kampova pa smo tako i vodeli restorane i prodavnice. :)

Plaza ispod tvrdjave Pantelejmon ali pre Platamona iz pravca Leptokarije je isto ok, ima drveca ali malo dalje od mora. Tu je i jedan kafic sa suncobranima od slame, lepa je plaza, nema guzve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sladjo hvala na pomoci.

Jasno je da tu nema plaze sa prirodnim hladom (u regiji) ali makar da ima neko drvce uz plazu da sklonimo auto i eventualno da sednemo u neki restoran - to je dovoljno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hlada ima na plazi kada se prodje Leptokarija pa pre vojske. Drvece je bas na plazi ali je tu plaza uza i nije tako lepa mada je voda jako cista. Mi kada smo isli na tu avanturu pesaka do Platamona, bilo je oblacno pa je zato slika malo "mracna". :)

95637251.jpg

Izmenjeno (Sladja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se svigjaju plaze od Paralije levo prema Korinosu, siroke i divlje (nema nista sem peska i more :)) kako na neko tropsko ostrvo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ Bojan

jel se od Paralije preko Korinosa do Makrigialosa može doći do Makrigialosa?

jel to taj neki pravac za te tvoje plaže?

mene takve interesuju, gde je što manje ljudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka