Margarita

Skopelos-putopis

63 poruke u ovoj temi

Veliko hvala! Izuzetno sam zahvalna na trudu. Ne, to moje dete ne bi moglo savladati. Značilo mi je što sam videla snimak. :) Hvala još jednom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Veliko hvala! Izuzetno sam zahvalna na trudu. Ne, to moje dete ne bi moglo savladati. Značilo mi je što sam videla snimak. :) Hvala još jednom.

Steta, plaza je stvarno super a nema ni guzve kako mi se cini. Sta je tu je, lepo se provedite u svakom slucaju.

Izmenjeno (Simo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Bili smo na izletu brodom do Alonisosa i to mi se nije nešto dopalo. Sam gradić ALonisos nije loš ali ni prineti Skopelosu. Brodć nas je odveo in a dve plaže od kojih je jedna sa ogromnim kamenjem i totalno je bezveze. Mislim da se zove Agios Dimitrios. Duga je dosta lepša ali mi nije bila lepa kao plaže na Skopelosu.

Ne postoji gradic Alonisos, samo Patitiri. On jeste obicniji, ali zato postoji divna Hora ( mada previse nasminkana za turiste ), cudno je da vas tamo nisu odveli.

Inace, spominjana Hovolo plaza je odlicna., bas zanimljivo izgleda, ali mi deluje kao mucenje nositi suncobran ( i kako ga zabosti ), a hlada nema,a bez hladane semm :D

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901156
    Ukupno poruka