Margarita

Skopelos-putopis

63 poruke u ovoj temi

Odličan putopis, lepe fotografije :) Svaka čast :)

Još jedno predivno Grčko ostrvo koje definitivno treba obići :)

Margarita, kako si bila zadovoljna smestajem Ippokampos? Koliko ste placali nocenje?

I takodje kakva je situacija sa Internetom? Nosim laptop da radim i trebace mi Internet, bar da posaljem mejlove.

Cao! Pa, mi smo bili prezadovoljni smestajem i domacinima :srce:. Cene smestaja mozes pogledati na njihovom sajtu, ostavila sam adresu u prvoj poruci. I mi smo nosili laptop, a na internet smo isli u internet kafeima u Skopelosu ( gradu), nacicete sigurno neki od njih jer su na setalistu, pa ih ne mozete promasiti.

Inace, zelim ti sto manje rada na odmoru, po mogucstvu - da na posao potpuno zaboravis!!! :)

Izmenjeno (Margarita)

preko koje agencije idete na skolelos,kakve su tamo plaze?

preko koje agencije idete na skolelos,kakve su tamo plaze?

Cao! Pa, mi smo bili prezadovoljni smestajem i domacinima srce.jpg. Cene smestaja mozes pogledati na njihovom sajtu, ostavila sam adresu u prvoj poruci. I mi smo nosili laptop, a na internet smo isli u internet kafeima u Skopelosu ( gradu), nacicete sigurno neki od njih jer su na setalistu, pa ih ne mozete promasiti.

Inace, zelim ti sto manje rada na odmoru, po mogucstvu - da na posao potpuno zaboravis!!! osmeh1.gif

Margarita, da li je nocu bucno kad ste bili u Ippokamposu, buduci da je blizu druma? (Ili nije uopste, nego sam ja lose videla na ovim slikama). Ja sam imala neka losa iskustva s tim u proslosti, kad imam sobu odmah pored prometnog puta. Nasli smo nekoliko vila u Panomosu za super cenu, sad od 22.08, pa ne mogu da se odlucim. I takodje, da li ste tamo imali pravi sporet (u Ippokamposu) ili samo onaj reso, sa dve ringle? Mene u principu boli uvo za kuvanje, meni je na moru grcka salata (i ona "roka maruli") uz ribu sasvim dovoljna, ali imam decka koji je super kuvar i pritom voli to da radi, pa da proverim za svaki slucaj :)

I da li znate nekoga ko je odseo u Regini? Ona je malo iznad, u brdu, i na slikama mi sobe deluju mnogo lepo. Margarita, ako moze odgovor sto pre, dopisujem se svim vlasnicima pa da znam sta da im odgovorim. Ippokampus nam je dao super cenu.

Izmenjeno (Tijuana)

Margrita, da li bi mogla da mi posaljes taj red voznje Skijatos- Skopelos? Ili pogledaj pa reci kojim danima najranije ide trajekt sa Skijatosa na Skop i kada je najkasniji povratak na Skijatos? Putujemo na Skijatos u sept.a i jedan dan bi odvojili da vidimo Skop. ( u okviru priprema za naredno leto:zvizduk:) pa bi isli prvim i vratili se poslednjim trajektom.

Izvinite, nisam bila tu, pa nisam ni dolazila na forum :blush:.

Tijuana, ma kakva buka, kakav glavni put, videces, nema bojazni od toga! Budi spokojna sa te strane! E, sada, veca je verovatnoca da ( ukoliko je bude bilo), buka dopre iz susednog hotela Afrodita ( Kon Tiki ga je imao u ponudi), koji se nalazi na parceli do Ipokampposa... Mada, kada smo mi bili, gosti pomenutog hotelcica su bili pristojni i mirni..

U Ipokampposu smo imali reso sa 2 ringle, a napolju je mogao da se raspali rostilj ( trazite od cika Stavrosa i on vam sve pripremi :klap: ) i da se obeduje na cvetnoj terasi vaseg apartmana :srce:

Ne znam nista za Reginu, :nempojma:, izvini, ako jos imas neko pitanje, slobodno salji pp, onda mi stigne obavestenje na mail, pa mogu brze da ti odgovorim.

Anita Pan, pogledaj ovde

tu je red voznje, a putovanje od Skiathosa do Skopelosa traje pola sata...a, samo da znate - nije potrebno unapred da rezervisete kartu ( njima je glavna sezona vec zavrsena).

znam da subotom imate gliser oko 11h 30 min koji stize oko 12h 20 min na Skopleos, a mozete da se vratite ferijem koji polazi za Skiatos na putu za Volos u 21h.

Margarita,Dragane, HVALA na odgovorima! :klap:

Da li neko mozda ima iskustva sa vilom Hovolo, nalazi se u primorskom selu Nea Klima na Skopelosu i 18 km je udaljena od grada?

Zanime me kako funkcionise autobuski prevoz na Skopelosu, jer ne idemo kolima, a nismo aktivni vozaci? Kakve su plaze oko Hovola?

I mene zanima sve gore navedeno. :hello:

I mene zanima sve gore navedeno. :hello:

odgovor napisan u okviru glavne teme o Skopelosu

a šta da radimo mi koji želimo vrlo brzo da idemo na ovo ostrvo, ali nemamo kola i odlučujemo se za agenciju... kako sam video jedino u ponudi ima mesto sa nazivom NEO KLIMA koje se nalazi na zapadu ostrva....