nestor

Dana beach-Hurgada

61 poruka u ovoj temi

Moze li neko da mi uporedi Danu i Albatros Palace, ovaj novi hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide li neko u Dana beach,ja idem 14-og juna? !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ide li neko u Dana beach,ja idem 14-og juna? !!!

Ja stizem 19.06. u Alf Leila wa Leila. Mi koristimo plazu Dana Beach hotela, posto je vlasnik ista grupacija (Pickalbatros). Inace pored Alf Leile (a iza Dane) juce treba da je otvoren Jungle aqua park hotel u vlasnistvu iste grupacije. Bilo bi lepo da mozemo da koristimo njihov aqua park.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kolega Beeblebrox cekam te sa ladnom pivom na plazi Dana beach a ja sutra odoh u Danu!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze malo detaljnije da opise plazu ovog hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koja agencija u Beogradu radi aranzman za Danu, videla sam da u ponudi ima neka agencija Uniturs ali ne znam kakvi su?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I Perla radi ovaj hotel.

Da li mozda znas kakva je plaza?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da radi i Perla turs ali je mnogo skuplje nogo kod Uni tursa. Kod Uni tursa je oko 600evra bez taksi. Ja sam cula sve pohvale za ovaj hotel, plaza je lepa, pescana, ima deo gde je plici. Mene jedino muci agencija ne znam kakva je...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tu ti ne mogu pomoci, jer ni ja nista ne znam o toj agenciji. Nema ni tema o njoj na ovom forumu, pa mozda mozes da je otvoris u okviru ovog podforuma.

Mene najvise interesuje plaza, da je normalna za kupanje i da plicak nije beskonacan.

Kazi mi zasto si se ti odlucila za ovaj hotel? :cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se ovaj hotel mnogo svidja, a i svi koji su bili u njemu imaju odlicna iskustva. Takodje sam gledala i na stranim sajtovima i hotel je odlicno ocenjen. Proglasen je najboljim hotelom u Hurgadi, cak bolji od Staigenberger-, ja planiram 5.09 da idem samo ne znam preko koje agencije cu. Preko koje ti ides? Kazu da je plicak, ali da postoji jedan deo gde normalno moze da se pliva a da ne moras dugo da hodas da bi dosla do dubine...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo upravo sam nasla preko Oktopoda aranzman za Danu beach i bas je povoljno...tako da koga interesuje Dana eto resenja. Ja mislim da je Oktopod OK agencija, bar koliko sam cula...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos ne znam sa kojom cu agencijom. Idem tek sredinom oktobra pa cekam ponude za taj period. I nadam se nekoj dobroj kombinaciji sa Kairom. Za sada je Dana u najuzem izboru, pa ako odes tamo donesi neke slike.:cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dana je dobar izbor, ali Agencija Oktopod(tesko mi je i da im napisem ime velikim slovima)je jako jako lose resenje.Uplati preko Perle, ako nemaju idi preko Uni Tursa.Oktopod je agencija, kao da sam ja, totalni duduk za turizam, otvorila Agenciju!

Nista sto je bilo do njih nisu uradili!Mislim da bih bolje prosla da sam sama preko neta ,napravila rezervaciju.

Javili su mi za let(tj ja sam njih zvala da pitam), pola dana ranije, i to jako neljubazno,predhodno kad sam zvala par dana ranije ,su isto bili u fazonu*Ostavi me na miru, moram da odsedim svojih osam sati radnog vremena*!

Necuveno!

Ranijih godina sam letovala sa Kontikijem kojekuda, i potpuno je drugaciji odnos zaposlenih.Ja stvarno nisam od onih koji guse i zivkaju.Ali ovi su...

Drugo, sto je verovatno karakteristika i drugih ali nisam obracala paznju,ne znam, obracunali su mi kurs po gornjem kursu(predhodno sam ja u menjacnici dugo skupljane evre pretvorila u dinare,po donjem kursu)

,tako sam u startu izgubila 6,7000 din nizasta.

Osiguranje koje su mi ponudili ,kao oni imaju neki popust,je skuplje nego da sam sama preko Osigur.drustva,uplatila.Nas dvoje odraslih i dvoje male dece svuda dobijamo porodicni paket osiguranja, ali ne i kod Oktopoda

Na aerodromu,nemaju svoj salter, ali ni da naglase tu cinjenicu i eventualno preko koje agencije da idemo dalje...ma jok nista

Nemaju svog vodica, nego Uni tursa, ali i to smo SAMI morali da shvatimo...

Let je posebna prica. Ukrali su nam prvi dan,ceo, dosli smo u 3h po ponoci u hotel, sa dvoje male dece.Povratak nazad,jos gore.Izbacili nas iz hotela u 12h ,u podne, a let nam pomerili za sutradan u 6.30 ujutro!

Malu decu imamo! Koja u celu noc provela u Lobi baru!

Rekli u agrenciji da smemo da koristimo sadrzaje iste grpacije hotela...naravno nismo mogli!

Ima toga jos ali nemam vremena sad!

Sto se mene tice,nece me vise imati za klijenta!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neki sveziji komentar o ovom hotelu uplatili 14 dana preko argusa hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Htela bih da zamolim sve upoznate sa ovim hotelom da podele informacije iz prve ruke vezanom za isti.

Naime, u potrazi za hotelom sa dobrom plažom preko satelitske mape, naišli smo na ovaj hotel. Nije ga bilo u ponudi u našim agencijama, medjutim sada ga ima u par njih i cenovno je u rangu izmedju SPR i PLR.

Trenutno se dvoumimo oko njega, reprize Sentida i Sunrise Romans-e a nemamo nikakvu informaciju vezanu za Danu-u pa bi smo voleli da ih uporedimo. Hvala unapred na svakoj pomoći! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26430
    Ukupno tema
    884661
    Ukupno poruka