nestor

Dana beach-Hurgada

61 poruka u ovoj temi

kao što sasm već bila napisala , bio je moj brat, vratio se pre 10 dana i pun je utisaka, oduševljenju mu nema kraja..išao je preko Perle iz NS, all inc. vodiš je već pomenuti Mahmud, oduševljeni su čovekom, kažu stalno ih je obilazio, imali su naravno i njegov broj telefona..Dana Beach resort pripada kompleksu Pickalbatros u kom je mislim 5 hotela, kompleks je ogroman , za svakog bukvalno ponešto, animatora ima jako mnogo, tako da i za one koji idu sa decom ima pregršt zabave, hrana je izuzetno raznovrsna i bogata, morskih plodova, nekoliko restorana,tako da za svakog ima po nešto, osim naravno svinjskog mesa, voće isto tako, slatkiša ima toliko da kaže nije uspeo do kraja sve da proba, sokova na svakom ćošku, sladoleda neograničeno, palačinki i svega, koktela, i sve to ulazi u all inc. bazeni su veliki i predivni, kao i ležaljke na sve strane, čak i neki kreveti sa baldahinima uz bazen, plaža je velika i predivna, sitni , sitni šljunak, gotovo pesak, ležaljke naravno, nije velika gužva, peškiri naravno svaki dan za plažu...

11danabeachhurgadaqv8.th.jpg-02danabeachhurgadabazenof2.th.jpg-05danabeachhurgadaplaaco8.th.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo još po neka sličica iz istog...08danabeachhurgadadeobajg9.th.jpg-06danabeachhurgadami1.th.jpg-29danabeachhurgadabazenqp4.th.jpg-31danabeachhurgadabazencq5.th.jpg-

Foto galeriju imate za pomenuti hotel , a i za ostale u kompleksu na www.pickalbatros.com kao i opise istih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slatkišu,nama ne preostaje ništa drugo nego da pakujemo kofere i pravac Dana beach.

Tvoj opis je toliko ubedljiv da smo poželeli da smo već tamo. Ipak moramo da sačekamo drugu

polovinu septembra. U svakom slučaju hvala ti na trudu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.pickalbatros.com/danahurgada/inclu.htm

ALL INCLUSIVE CONCEPT

The All-Inclusive rate includes the following:

* Room accommodation

* Breakfast, lunch, snacks and dinner

* All local alcoholic beers, wines and spirits and soft drinks, tea and coffee from 10 AM until midnight

* 1 soft drink and 1 small bottle mineral water per day in the mini bar

* Ice cream for children

* Kids' club (4-12 years)

* Use of the private beach

* Land sports including tennis (rackets and floodlight against charge), basketball and mini-golf

* Use of pedal boats on the lagoon

* Animation program

* Resort fitness and recreation facilities including pools, fitness room, aerobics and water gymnastics, beach volleyball

Not included: Premium drinks, a-la-carte restaurant, drinks after midnight in the bars, all drinks in Havana Club, diving and beach water sports, billiard, electronic darts, massage, Jacuzzi, steam bath, babysitting services, laundry and dry cleaning, medical services, telephone, fax and Internet access charges.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna sta tacno sve mogu da koriste gosti iz alf lelie u dana beach-u ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ide u Danu ?????????????????????????????????????????????

  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ide nas 2 para iz novog sada 11.08 preko perle. Ne bi bilo lose kad bi se skupila neka ekipica pa mozda nadjemo exkurzije jeftinije xD

jos jedno pitanje: jel ima neko da napise detaljnije kakva je hrana bila u Dani?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem ja u preko perle u leilu 11.8 pa mozemo da se dogovaramo za izlete preko lokalaca,mada tripujem da ce sve parovi biti tamo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas kada se vratite iz Dane da napisete kakav je hotel i kako ste se proveli. Ja idem tek 11.9 u Danu preko PERLE.....HVALA  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecnice, ja pokusavao danima da uzmem tu smenu, ali mi rekli da sve popunjeno.

Ali, nista zato, idem 22.9. :D

Kad smo kod Dane.....malo je blesavo pitanje, ali....

Videh na jednom od sajtova fotografiju sa poredjanim decijim elektricnim automobilcicima u Dani. S obzirom da mi klinac obozava takve stvari, jel zna neko koliko ce to zadovoljstvo da me kosta? Takodje, cuo sam da je 10 minuta na kamili na plazi 5 evra. Jel i to tacno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

]

Dana je prosle godine proglasena za najbolji hotel,kao i prosle...jedina zamerka za plazu,a za kamilu sve je moguce i nista nije fiksno...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se neko vratio iz Dane ove godine :D . Zanima me kakva je hrana bila, sobe, kakav je all inclusive.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ne mogu da verujem da niko ko se vratio skoro nece da napise ni slovce....neka, neka....

Idem ja 22.9., pa kad se vratim necu ni ja hteti nista da napisem. Samo cu da pravim zazubice. biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dana beach je izvantedan hotel! Meni je ovaj sajt mnogo znacio u izboru odredista za letovanje, i slazem se da je fer da se "oduzim".

Iz Hurgade, Dana beach hotela smo se vratili 02.09. Bili smo ja i supruug sa petpogodisnjim detetom. Hotel je zvanicno proglasen za najbolji u Hurgadi, to mozete naci na vise stranih sajtova. Hotel je nov, 5 godina. All inclusive koncept je toliko kompletan, da ne moze da se uporedi ni sa jednim hotelom u Hurhadi. Potpuno zadovoljava uslove visokog turizma. Malo ljudi o njemu pise, jer ga malo nasih agencija ima u ponudi. Mi smo isli preko Perle, a uplatili smo preko agencije Poklon (oni pokrivaju skoro sve agrencije u Srbiji, po istoj njihovoj ceni, pa mi svake godine kod njih, da ne lutamo, odaberemo gde cemo).Jako su kotektni.

Ljudi su hvalili novi Albatrose Palace kao interesantniji, ali bez uredjene plaze.

U hotelu sDana beach se cak i voda za kafu i caj sipa iz fabrickih bidona. Mi preventivno nismo jeli voce i vicne kolace, sveze salate, i nismo imali stomacne probleme. Oni koji su jeli, imali su uglavnom, ne nesto drasticno, dijareje...

Nama je hrana bila odlicna, veliki izbor jela u vise restorana, i kompletna ponuda u svako doba. Ko bas ne jeda nistam, ima uvek ponfrita i pica, bilo je i takvih! Cistosa savrsena. Ostavljali smo u sobi po jedan dolar na krevet, i imali smo ne samo uglancanu sobu, svakog dana menjanu posteljinu i peskire,vec i mini-bar prepunjen firmiranim napicima (kola, 7-up, itd), vodom, vec cak i decje igracke i skoljkice poredjane kao u lutkarskoj predstavi! U hotelu postoji i apoteka. Cak i tamo treba da se cenka! Inace deru, svaka cena je nerealno visoka.

Dobra stvar je mali bazen iza hotela (ne veliki ispred restorana!), jel ima ispod mostica hladovine u vreme kad przi sunce, tako da premostite najvreliji deo dana).

Konobari su ocigledno obuceni da rade u hotelima visoke kategorije. Niko u hotelu ne pruza ruke za baksis. Igraju se i sale sa decom (verovatno je i to deo obuke, jer se svi igraju). Svi govore engleski, a i druge jezike. Stranaca je puno, svih nacija, Nemci, Francuzi, Rusi, Englezi, klijentela je probrana, i nije bilo buke.

Treba odabrati sobu pri dolasku. Ima sest delova, 1000, 2000, pa do 6000. Ko je do plaze, (4000) daleko je recepcija, ko je kod recepcije, dajle je plaza. U sredini je Kastelo, ostrvo sa tvrdjavom i bazenima, tu su sobe 5000 ili 2000. Mi smo bili neka oko 6000, blize hotelu, dve sobe, family room. Treba castiti recepcionara za dobru sobu, moze i da se menja posle.

Kroz ceo resort ide laguna, besplatna voznja brodicima ili pedolinama, par vrsta.

Arhitektura hotela otmena orijentalna,za razliku od kica koji dominira (ali atraktivno izgleda) unaokolo. Klima moze da se ukljuci i kada niste u sobi.

Jedina primedba na plazu. Plaza odlivna, ima restoran za rucak i na plazi, ali napravljena kao uvala, sa delom za surf. Za decu idealno, sitan pesak, dovoljno blizu dubina, ali pogled (ako se ne odseta do otvorenog mora 100 m), ogranicen sa dva doka. Meni to malo smeta, navikla sam da vidik puca i da soba gleda na pucinu, makar hotel bio los. Dva dana je voda bila vrtela, maltene su se stvarale (bezopasne) alge, par dana vetar i talasi, hladna vode. nekoliko dana idealno. Kada je vetar, nije prijatno. Cak hladno!

Ali za ove pare, ova vrsta usluge u sezoni ne postoji nigle.

Znaci, u hotelu ima sve! Voda besplatna, uzimate sami iz frizidera. Trazite pakovane djuseve, iako ima iz automata. Ko voli koktele, ne stede na dobrim picima,trpaju viski do pola case (meni to smeta na moru), pili smo odlicna 0.7 vina. Pivo do beskonacnosti.

U sobi sef.

Animacija, kome treba, raznovrsna. Decja diskoteka......Internet kafe. Za telefoniranje deru, i iz sobe i sa recepcije.

Kada je poceo Ramazan, radili su sve kako treba, ali se videlo da su zaista umorni i manje su se igrali sa decom. Nije lako ne piti vodu na toj tempereaturi.

Vecera u glavnom restoranu je pracena promenom stila iz veceri u veze, Mexico, Italian, Egipat i sl, praceno dekoracijom, garderobom konobara i sl...

Minus za JAT, zbog povecanja taksi u zadnji cas...

Tenis, mini golf, bilijar, garden sah, boca, ...neke od zabava.

Zakljucak. Sve je izvanredno i savrseno, kao da ste u video igrici ili bajci. Ko voli takav koncept letovanja.

Od izleta, isli na Super safari i podmornicu (zbog deteta) Ona odusevljena, jahala kamile i iz podmornice gledala zavesu sarenih riba.

U pustinju poneti puno vode iz hotela. Tamo ima, ali treba jos za kvasenje. Podnosljiva vrucina. Caroban zalazak sunca. Poneti pantalone za jahanje kamila. Uvece trbusni ples, gutaci vatre i sl, i najbolje od svega, Tanura ples, to nigde niste videli.

Poneti sitne pare, dolare za baksis. Tamo je tesko naci sitno!

Izlazak van hotela je prica za sebe. Tu se sve menja. Opreznost...

Nemam vise vremena da pisem,ali je ovo presek hotela. Ko voli koncept Resort-a , bolje nema. Ko to ne voli...

Srecan put, i lep rovod!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na prethodni post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LGB hvala puno.

Mi odosmo danas. Dobro je da je let u 18.00 h. Naravno, nadam se da JAT nece kasniti, pa da ipak udjemo u hotel pre zore.

Jedino sto me malo plasi, jeste sto u Dani nemaju nase rezervacije.

Dva puta su mi mailom potvrdili da nemaju rezervaciju na moje ime iako iz Perle tvrde da to ne moze biti tacno i da bi trebalo da je imaju (mislio sam da je rezervacija na ime agencije, ali Perla kaze da je na ime...generalni menadzer i menadzer koji radi buking u Dani kazu da je nemaju). Hmmmm....bice interesanto. Vidim vec.

Javljam kako je bilo kad se vratim.

Drzte palceve. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka