nestor

Dana beach-Hurgada

61 poruka u ovoj temi

Interesuju me utisci i detaljniji opis hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super hotel,ogroman kompleks..nalazi se pored Desert Rose-a.Manje ga ima u nasim ponudama,radi ga Odeon,odnosno Yugotours.Bices zadovoljan,mada je meni opet Desert Rose bolji,bazeni su veci i mislim da ima boljih dodatnih sadrzaja.Sto se hrane tice ne znam kakva je..Probaj malo po stranim sajtovima,mozda nadjes nesto i o tome.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Urose,razmisljao sam i o Desert rose i o Albatros beach. Da napomenem da me najvise

interesuje sadrzaj za decu. Da li uvece ima neke zabave ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skoro svaku noc je njihovo orijentalo vece,uz trbusne plesacice i sve ostalo.Par puta smo svratili i bilo je extra.Bazen je ok,plaza takodje,klasika imate animatore,razne delove namenjen za igranje dece.Ogoman,ali ogroman kompleks,sa mnogo malih zgrada.Cak je veci i od Desert Rose-a..Usluga je na bazi AI.Mislim da treba izbegavati Albatros,mnogo ljudi se vraca nezadovoljno iz tog hotela.Znam da ima neke tobogane i mozda je zato pogodnije za decu,ali mislim da sve ostalo nije ne nivou..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

caos, zanima me dali vredi ici u Egipat krajem septembra,mislim na vreme, temperaturu, more... i dali je neko bio u hotelu Le Meridian Bay?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meridian Bay je zaliv ok 25 km od juzno od Hurghade,u zavisnosti od hotela moze biti Carlos Makady,Meridian Makady ili neki drugi.Posto verovatno mislis na Meridian Makady hotel,mogu samo reci da je mnogo dobar,ogroman hotel..ima centralnu zgradu i mnogo jos manjih zgrada.Nase agencije uglavnom smestaju u Lagun sobe,odnosno sobe u manjim zgradicama,prednost ogomne terase,malo manje luksuzne od onih u glavnoj zgradi..Hotel inace ima najveci bazen u Egiptu,sve dodatne sadrzaje..Malo je dalje Hurghada,ali moze se ici na sve izlete kao i da ste u centru Hurghade.Mana veci broj rusa..Jedan od najboljih u Hurghadi,ako Vam ne smeta sto ste dalje od centra,odnosno ako ne nameravate toliko cesto ici u isti,koji inace i nije neka lepota...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Egipat je tropska zemlja,zato i u januaru mozete ici na more..Inace imaju oko 5 kisnih dana godisnje.U septembru nijedan.Znaci sunce non stop i 35-40 stepeni mozete ocekivati u septembru..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uros 1982 , hvala ti najlepse, puno si mi pomagao!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo samo ukratko u vezi ovog hotela, moj brat je od juče tamo, javio se, leteli su do Hurgade skoro 4 sata, uplatio je upravo ovaj hotel preko Perla toursa iz Novog Sada, oduševljen je, kaže da je kompleks ogroman i fenomenalan,pun raznoraznih sadržaja, sobe su fantastične, čiste , velike, i sve u svemu prvi utisci su kaže više nego fantastični..nema za sad ni jednu zamerku, a kaže da je danas obilazio sa devojkom ceo kompleks, toliko za prvi utisak, postavićemo slike kad se vrati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

caos, zanima me dali vredi ici u Egipat krajem septembra,mislim na vreme, temperaturu, more...

Ne da vredi nego MNOGO vredi. Može i kraj oktobra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine u Dana Beach. Pretprosle u Grand Azur, oba preko Perle, i mislim da je to najbolja agencija za Egipat. Ako nista drugo, garantovano imaju drasticno najnize cene, mi smo uporedjivali i nismo verovali. vodic je legenda, Mahmud, ljudi su zbog njega isli na izlete jer je vec pri transferu napravio odlicnu atmosferu ! On dolazi u Srbiju i direktno sa Perlom sklapa ugovore i to je razlog za razliku u ceni. Oba hotela su jako dobra, da treba da biram u koji bi sada otisla ne znam kako bi izabrala... Dana Beach je mnooogo veci, hrana je dosta bolja, i gde god da se zateknes naletis na neku klopu. cak i na plazi za one koji se ne odvajaju od vode :) Tamo recimo i u cajnike i kafu sipaju vodu iz balona, naravno da neko ne pomisli da je u Grand Azur-u losa hrana, radi se o finesama, ali tamo recimo stize voda u balonima preklopljenim plasticnom casom, a na etiketi pise Siwa... :) Grand Azur ima plazu koja je puna korala i ribica, treba imati cipelice za vodu, i ko voli ronjenje nece dalje ideti nesto sto nema na plazi, voda je puno toplija ! U Dana Beach plaza je kao neka uvala koja je spojena sa "velikim morem" na dnu prekrivena peskom, bez zivuljki, i meni je bilo malo hladno! Mada , deca su uzivala, a roditeljima je bilo lakse bez stena....Kada smo odsetali do otvorenog mora kada je oseka, poslednji dan, shvatili smo da je tamo puno toplija voda sto bas nije logicno! na plazi mozete videti kamilu. U Dana Beach ima vise bazena, animatorski tim je neumoran, stalno je neko sa decom, ali zato vecernji programi u Grand Azururu svakog ostavlja bez daha, profesionalni plesaci, mi smo i po dva puta gledali isti program! posle njih ovi iz dana Beach su smesni, za sportske programe je Dana bolja.... mogla bih pisati jos satima, pitajte sta vas zanima, ali Perla u svakom slucaju :) Kazem, oba hotela su prelepa, fenomenalna, svaki je po necemu bolji i losiji, zavisi sta vam treba

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milana, obzirom da si dva puta bila u Hurgadi - da li imaš nešto da kažeš o dešavanjima van hotela, o čemu nije bilo reči do sada?

Neki restoran, neki klub, bilo šta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milana hvala što si svoje utiske podelila sa nama.Perla je i naš izbor.Inače imamo dvoje dece od tri i pet godina pa nam je bitno da njima bude lepo i da im dan bude ispunjen raznim događajima.Prilično kasno uveče idu na spavanje,tako da je i noćna zabava dobro došla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice nocnih izlazaka, tu bas nisam kompetentna, u ponoc smo vec spavali :) Oba hotela su dovoljno velika i organizovana da ni nemoras napolje. U Dana Beach mi je jedino Tranvestit Show bio bas dobar, ostalo onako, ali je hotel jako velik da se nasetas po njemu, ili sedis u nekom od barova. Ispred hotela ima setaliste gde mozete pokupovati sve sto i u centru ali za malo vecu cenu.

Grand azur ima fenomenalan Animacijski tim, pa cete na veeelikoj terasi gledati sve svetske plesove i necete moci da shvatite kako grupa tih mladih Rumuna zna SVE, i ples i sportove i sa decom... na obali , na plazi je italijanski restoran, i tu cete sedeti, vecerati ili jesti nesto slatko uz zvuke elektricne violine... jako lepo i romanticno.... Mi smo bukvano 2 puta izasli iz Grand Azura! Jednom uvece u grad, i jednom na voznju kvadovima. U Dani smo isli u Akvapark, jednom nas je Mahmud vodio u grad, celu grupu i... to je to :)

Obavezno treba otici na voznju kvadovima ili dzipovima, gde se jase na kamili i jurca po pustinji, mi smo se odusevili!, sto se tice sopinga, obavezno nakupujte pamucne majce za sve, jako su kvalitetne a smesne pare (150-350 din) , kazete taksisti da vas ostavi kod Meka i tu u okolini cete naci sve.

Nemojte da vas namagarce da kupite parfem, samo ulje a ne esencija kako tvrde, a oni su najdosadniji! E da, umetnost je nauciti da se odbranis od njih, samo ih treba ignorisati, nikako se nastavljati u pricu! Ima predivnih papirusa... koznih tasni...

Mi nismo isli na rajsko ostrvo, svi kazu da je kao iz raja ali su se i najcrnji vratili peceni jer nema hlada... piramide smo preskocili na 50 stepeni... Ono sto je najzanimljivije je sto tamo 40 stepeni ni ne osetite jer je jako suv vazduh, a ovde kukamo vec kad predje 35. Predivna je klima...

Znam da cu ove godine u Grckoj plakati za Egiptom, i da sledece godine ponovo idem, ALI

jedina losa stvar od koje moram da se odmorim je sto su stomacni problemi ukljuceni u aranzman :) ja sam bas tragican slucaj, imacu ja sigurno kakva sam i u Grckoj problema, ali kad si u Egiptu nije svejedno... Meni je prvi put poslednju noc dolazio lekar u sobu , primala infuziju, nisam znala sta treba piti... prosle godine smo naucili, prvi problemi i ODMAH uzimati ANTINAL. Taj cudotvoran lek je isto sto i nas ENTEROFURYL samo duplo veca doza! Prosle godine se nisam plasila,jer sam videla da su u toj grani medicine eksperti, meni je sa 2 injekcije trenutno zaustavio proliv...

Zakacila sam dve slikice iz pustinje, pa ako uspe stavicu jos neku od oba hotela...

post-134-1183579899_thumb.jpg

post-134-1183579921_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milana hvala što si odvojila vreme za još korisnih informacija. Slike su ti lepe i ako možeš

nakači neku iz hotela Dana beach. Puno si nam pomogla.

Ako još nekog interesuje Dana beach , hotel se odlično vidi i na Google Earth.

Pozicija:27° 6'8.46"N

33°50'8.51"E

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka