nestor

Dana beach-Hurgada

61 poruka u ovoj temi

Srecan put i dobar provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a sto se tice rezervacije...bila je diskusija sa vodicem iz Perle koji tvrdi da ni jedna nasa agencija ne bukira sobe niti ih plati do zadnjeg dana pa se zato i desava da te zapadne krs soba ali na srecu bude slobodnih pa iz dzepa dodas za bolju.

U protivnom bi agencija trebala da zakupi npr 50 soba i znalo bi se da je tih 50 recimo od Perle ali sto bi nase agencije reskirale da im ostanu neprodani aranzmani kad je lakse ovako :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LGB hvala puno.

Mi odosmo danas. Dobro je da je let u 18.00 h. Naravno, nadam se da JAT nece kasniti, pa da ipak udjemo u hotel pre zore.

Jedino sto me malo plasi, jeste sto u Dani nemaju nase rezervacije.

Dva puta su mi mailom potvrdili da nemaju rezervaciju na moje ime iako iz Perle tvrde da to ne moze biti tacno i da bi trebalo da je imaju (mislio sam da je rezervacija na ime agencije, ali Perla kaze da je na ime...generalni menadzer i menadzer koji radi buking u Dani kazu da je nemaju). Hmmmm....bice interesanto. Vidim vec.

Javljam kako je bilo kad se vratim.

Drzte palceve. :D

To znaci da ces biti prijatno iznenadjen kao i smena koja je isla pre tebe.. Dobices ALBATROS PALACE....  javi se kad dodjes....

Izmenjeno (nikitref)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobili Albatros Palace. Prvo smo bili jako sumnjicavi zbog cega nam menjaju hotel (bez obzira sto se radi o novom i kako su nam rekli boljem hotelu) zbog situacije sa rezervacijom, ipak na kraju se pokazalo kao veoma prijatno iznenadjenje.

Cela prica o Palasu zasluzuje poseban topik pa cu ga otvoriti ovih dana i ispricati svoje utiske o hotelu koji je, uz odredjene zamerke :D , zaista odlican.

Dajte mi malo vremena da se sredim i uskoro imate detaljan opis hotela sa slikama.

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cim vidite ponudu za ovu godinu za Danu u nasim agencijama, javljajte!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Danu od 14-og do 28-og Juna pa ako ide jos neko u tom terminu neka javi,pozdrav svima !!!.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije si vec sad nasao? I koliko para? Mozes da mi posaljes i pp ako ne zelis o ceni javno

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervirano u februaru preko Nekermana u Njemackoj a let iz Beca al inclusive za 773 eura,plus viza,pozdrav !!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to je bas povoljno, za koliko dana? Ovo sto sam ja gledala kod nas je bar 850 eu za 11 dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cim vidite ponudu za ovu godinu za Danu u nasim agencijama, javljajte!

PERLA TOURS za vas sprema iznenadjenje u vidu novog kataloga Egipat 2009 sa fenomenalnim hotelima i cenama... Katalog izlazi oko 5. aprila kada ce biti azuriran i sajt.

Perla tours

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je bukirano u februaru 14 nocenja allinclusive let iz Beca 14 juna rano ujutro a povratak 28 juna uvece,sve ukljuceno osim vize za 773 eura,pozdrav svima!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cim vidite ponudu za ovu godinu za Danu u nasim agencijama, javljajte!

danas je izašao katalog Perla Tours za Egipat 2009. u ponudi se nalazi dosta hotela među kojim je naravno Dana!

cene su povoljnije u odnosu na ostale agencije.... A što se tiče Egipta mislim da je tu Perla najjača!!!

Izmenjeno (vesnaky)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomozi nam molim te. Gde si nasla Perlinu ponudu? Na njihovom sajtu je jo uvek nema.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas u agenciji u Novom Sadu i Beogradu, rekli su nam već od ponedeljka će biti na njihovom sajtu

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno. Zvao sam ih. Za hotel sam se odlucio odavno, samo sam cekao njihove cene. Verovatno u ponedeljak uplacujem. Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka