mirarbi

Prenoćište na putu za Grčku

3237 poruka u ovoj temi

... i meni se svake godine cini da je put nazad duzi ...

Jeste duzi - jer si kada ides tamo srecan, a kada se vracas - onda si tuzan i to je to :tuzni:

Pa, kome nije lepo da se bar tad - jednom, ljudski opusti :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, ja pak mislim da je suludo spavati, ako su relacije krace od 1000 km. Bolje se lepo odmoriti pred polazak i to je to. Ja od KG-a do Paralie, recimo nemam ni 600 kilometara, a koliko puta cesto samo zbog posla idem od KG-a do NS-a, sto mi je skoro nekih 250 kilometara - dakle 500 u oba pravca... I, sta sad - trebao bih da spavam, dok radim? :shokiran::D

U zadnjih godinu i nesto dana sam 2 puta isao do Pariza kolima (2200 km) i to jednom prilikom sam - i uopste nisam spavao, mada jeste da sam taj dan bio mrtav umoran - inace, to putovanje traje nekih 20-ak sati, konstantne napetosti, velike brzine, nepostovanja ogranicenja i retkim usputnim stajanjima za kafu, sendvic, energetski napitak,... - ali, da se izdrzati. Tako, da, nemojte da razmisljate o nocenju ka Grckoj - samo cete "okrnjiti" vreme za odmor/provod na moru :D

Jedanput mesecno (nekad i cesce) poslovno idem kolima u italiju ili francusku, prvu pauzu pravim tek u milanu. Ovde se ne radi o tome koliko ja mogu da izdrzim (a mogu mnogo), nego se radi o tome da put ucinim prijatniji kako mojoj porodici, tako i meni. Kada krenem na odmor ne volim nikakvu tenziju, krenem dan ranije da bi sve uradio onako sa merakom, vozim sporo, stajem na svaka 2 sata, 5 puta uzinam, dva puta rucam, pijem kafu, ma mnogo mi je lepo... Sa starijom cerkom (5 god) sam vozio u cugu sa nekoliko pauza ( za uzinice i kafice), ali sada imam i bebu o 10 meseci i mislim da je pametno negde prespavati. Kakve su cene ove godine u hotelu park u negotinu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su cene sa doruckom. Dorucak nije svedski sto, vec po principu srpskih hotela - slatko ili slano ili jaja.

Razlika izmedju dvokrevetne sobe i apartmana je minimalna, a u apartmanu dobijete dve sobice i veeeliko kupatilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iz beograda krećeš i u negotinu bi da omaraš?pa koliko ima do negotina,150km?i koliko ja znam on uopšte nije usput

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iz beograda krećeš i u negotinu bi da omaraš?pa koliko ima do negotina,150km?i koliko ja znam on uopšte nije usput

Covek je mislio na NEGOTINO, u Makedoniji - I on jeste uz put, na nekih nepunih 500 km od Beograda...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Covek je mislio na NEGOTINO, u Makedoniji - I on jeste uz put, na nekih nepunih 500 km od Beograda...

0002006E.gif 00020148.gif 00020149.gif 00020146.gif ups!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iz beograda krećeš i u negotinu bi da omaraš?pa koliko ima do negotina,150km?i koliko ja znam on uopšte nije usput

Coveku je geografija slaba strana

0002006E.gif 00020148.gif 00020149.gif 00020146.gif ups!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ovde nema nista smesno.

Doslo je do manje zabune oko jednog mesta koje ima slicno ime i u Srbiji i u Makedoniji, a potekle su salve smeha.

Ovo moze biti vrlo neprijatan odnos prema ucesnicima foruma, a mnogi mogu i odustati od ucesca jer ne zele biti predmet nicije sprdnje.

Kolega koji je spomenuo NEGOTINO u Makedoniji je u potpunosti u pravu.

Jos pre 25-30 godina ovo mesto je bilo gotovo redovno odrediste putnika iz Srbije koji su zeleli da put prema Grckoj podele u dva dana, tako da su tu planirali nocenje.

Postojao je tu jedan prelep kamp, a na brdascu je bio pravi avion restauriran i pretvoren u restoran.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ako je nekom stvarno do smeha, evo dacu mu povoda.

Mi planiramo da krenemo iz Novog Sada prema Grckoj i da napravimo pauzu za odmor u - PARACINU!!!

"Odmaracemo" od teskog puta, jedno dva-tri dana kod zenine rodbine, sa sve specijalitetima od divljaci (neki mozda i znaju sta je Grza), punjenih paprika, rostilja i ostalih djakonija ovog prelepog kraja, a onda krenuti put Grcke.

Pa neka se valja ceo forum od "smeja" do mile volje.

P.S.

Evo ja se vec smeskam.h070.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo ni mi losi, krecemo iz BG na Lefkadu, a pauzu od dan- dva pravimo u Vranju kod kumova, ziveo rostilj, kardjordjeve i sav taj hedonizam :kez: !!!

A da, posto je Beograd-Vranje " mnoooogo naporan put " moracemo svratiti u neko restorance usput da se malo okrepimo :D

Ma ljudi, ja sam vec na odmoru kad vidim Bubanj potok!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajte molim vas,ja krecem iz Bg-a i kod Bubanj potoka vec razmisljam gde da stanem da nesto gricnem,poijem kaficu... Nije da ne mogu da vozim dugo,al' uvek volem da stanem malko da odmorim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

(neki mozda i znaju sta je Grza)

Izmenjeno (Sxomy82)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajte molim vas,ja krecem iz Bg-a i kod Bubanj potoka vec razmisljam gde da stanem da nesto gricnem,poijem kaficu... Nije da ne mogu da vozim dugo,al' uvek volem da stanem malko da odmorim.

I ja volim da "ubodem" malu pauzu na nekih 100 km - cisto da popijem kafu, zapalim cigaretu, nesto gricnem, udahnem malo vazduha - i tako dalje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja volim da "ubodem" malu pauzu na nekih 100 km - cisto da popijem kafu, zapalim cigaretu, nesto gricnem, udahnem malo vazduha - i tako dalje...

Za kafu i picence da ,ali za cigarete pauza nikad...Ja pusim non-stop!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka