mirarbi

Prenoćište na putu za Grčku

3237 poruka u ovoj temi

Na putu za Sivotu, odabrali smo Bitolj kao destinaciju za spavanje i super nam je bilo. Tamo je kao u nekoj banji, puno ljudi, korzo krcat već ujutru. Tokin house je hotel, smešten u centru, obezbedjen parking. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine smo prenoćili na starom Dojranu u vili Stefani. Za nas četvoro je bilo 25 evra i dogovor preko vibera. Vila je na brdu i ima nezgodan prilaz ali su nas sačekali ispred ulaza i pomogli oko parkiranja. Sama vila je nova i moderno opremljena svim potrebnim stvarima a dobili smo i magnet za frižider. Sasvim je dobar izbor za prenoćište do Grčke. U putu smo svratili u Vranje na ručak u kafanu Dva drugara u Brankovoj ul.u centru Vranja i imaju sjajan roštilj i po ukusu i količini,a cene smešne,al pozitivno. Neverovatno je da je klopa stigla za 15 minuta a bila odlična. Pa ćemo i u povratku kući da utvrdimo gradivo.:D:D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u povratku prespavao u ovoj vili, ista cena, za te pare skroz korektno... Bitno je da imas parking mesto...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tu prespavao treću godinu za redom. Što kaže Žuća, za te pare ok. Dovoljno da se ne cimam oko traženja drugog smeštaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Gevgeliji Vila Magdalena za svaku preporuku.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Magdalena u Djevdjeliji! Sve je bilo fenomenalno!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mismo ove god. po drugi put prespavali u Goodplace u Vranju. Prvi put smo bili bas zadovoljni, pre 2 god. a ove god. ista soba al zagusljivo do besvesti. Iz kupatila se ludacki osecao smrad kanalizacije, prozora u kupatilu nema, a ventilator nije radio.

Po napustanju sobe sam to prijavili na recepciji i kao nisu znali. A onda je moja koleginica prespavala u istoj sobi sa svojom porodicom 15 dana posle nas i situacija je bila ista, smard iz kupatila. Njih dodatno mucila buka iz susedne sobe, svadja nekog para do 03h.

 

Tokom setnje smo videli ovaj smestaj

http://www.pontebianco.rs/

Lokacija odlicna, na sajtu deluje ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji je broj sobe? Mi smo prespavali u br.1 pre 20 dana i sve je bilo ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koji je broj sobe? Mi smo prespavali u br.1 pre 20 dana i sve je bilo ok

Br. 4

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li preporuka za dnevni odmor/rucak pri povratku iz Grcke? Bitno mi je da nije daleko od auto-puta i da je dobra hrana... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze li preporuka za dnevni odmor/rucak pri povratku iz Grcke? Bitno mi je da nije daleko od auto-puta i da je dobra hrana... 

 U Vranju u centru Brankova ulica, kafana Dva drugara  ima Izuzetna klopa i vrlo povoljne cene.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Good place ili Gradska meana takodje Vranje

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da pridodam i "Kod bake na ručak" kad je reč o Vranju, domaća hrana vrhunska!!

Izmenjeno (живота)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Samo da pridodam i "Kod bake na ručak" kad je reč o Vranju, domaća hrana vrhunska!!

Odlicna preporuka,bio danas klopa kvalitetna cene smesne.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka