mirarbi

Prenoćište na putu za Grčku

3237 poruka u ovoj temi

 

Bilo bi poželjno sa sigurnim parkingom, možda neki smestaj sa dvorištem!

Ja sam po preporuci sa foruma prespavao u Migato apartments u Đevđeliji. J a sam rezrvisao krajem maja i plaćao sam de lux apartman 25e a vidm da ima ima i studije koji su verovatno jeftiniji.. Gazdarica Keti fenomenalna, smeštaj čist i uredan zaista svaka preporuka. Parking siguran u dvorištu kuće, čak mislim da ima i video nadzor.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam po preporuci sa foruma prespavao u Migato apartments u Đevđeliji. J a sam rezrvisao krajem maja i plaćao sam de lux apartman 25e a vidm da ima ima i studije koji su verovatno jeftiniji.. Gazdarica Keti fenomenalna, smeštaj čist i uredan zaista svaka preporuka. Parking siguran u dvorištu kuće, čak mislim da ima i video nadzor.

Hvala na odgovoru i preporuci! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumašima!

Ove godine smo na putu do Grčke prenoćili u vili Domina u Đevđeliji. Sjajna vila, divni domaćini. 20 evra nas je koštao smeštaj . Trokrevetni app. Bože zdravlja, sledeće godine ćemo isto kod njih prekretiti put ka moru!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U odlasku smo premocili u hotelu Mntenegro Riviera na severnoj petlji Velesa. 43 evra soba, cena bez obroka ali smo mi i jos jedna porodica iz Srbije bili jedini gosti, dorucak nas je izasao 9 eur meze i hleb a mogli smo i kajganu da biramo, imaju i restoran pa se moze rucati i vecerati a la carte obroci su obilni i ukusni, ništa ne prija kao ledeno Skopsko posle 500 km na drumu. Imaju dva mala bazena i park sa decjim igrackama. Ono sto je najbitnije 300m su od autoputa, a opet ko moze bi trebalo da ide i u popodnevnu šetnju u sam grad Veles.

U odlasku smo premocili u hotelu Mntenegro Riviera na severnoj petlji Velesa. 43 evra soba, cena bez obroka ali smo mi i jos jedna porodica iz Srbije bili jedini gosti, dorucak nas je izasao 9 eur meze i hleb a mogli smo i kajganu da biramo, imaju i restoran pa se moze rucati i vecerati a la carte obroci su obilni i ukusni, ništa ne prija kao ledeno Skopsko posle 500 km na drumu. Imaju dva mala bazena i park sa decjim igrackama. Ono sto je najbitnije 300m su od autoputa, a opet ko moze bi trebalo da ide i u popodnevnu šetnju u sam grad Veles.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čini mi se da je to malo jača cena ili su i makedonci nagruvali cene smeštaja?

Prethodnih godina smeštaj je koštao od 15-25 E uglavnom,i to za četverokrevetni apartman.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Romantiku je jos skuplje bar meni izaslo tad. Ne znam kakav je motwp Makedonija malo juznihe ako jos radi. Malo dalje od AP svakako ima jeftinije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Romantiku je jos skuplje bar meni izaslo tad. Ne znam kakav je motwp Makedonija malo juznihe ako jos radi. Malo dalje od AP svakako ima jeftinije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro ishao na prelaz Niki, planiram da idem za Zakyntos krajem avgusta pa se nosim mislju da li tom trasom i gde prespavati? Mozda pred sam Niki vidim da ima neki hotel Bitol koji je bukvalno pred granicu. Ili uci u Grcku pa tu naci nesto mada na Bookingu mali izbor i cene su prilicno divlje :)

 

Neka druga preporuka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko skoro ishao na prelaz Niki, planiram da idem za Zakyntos krajem avgusta pa se nosim mislju da li tom trasom i gde prespavati? Mozda pred sam Niki vidim da ima neki hotel Bitol koji je bukvalno pred granicu. Ili uci u Grcku pa tu naci nesto mada na Bookingu mali izbor i cene su prilicno divlje :)

 

Neka druga preporuka?

Ja idem 29. jula tom trasom. Doduše ne do Zakintosa. Idem na Meteore pa Nei Pori. Na Meteorima ću noćiti. Ali idem na Niki. pa ću videti kakvo je stanje.

Najbolje je prespavati u Bitolju. Lep gradić ima se šta videti. To ti je ionako na pola puta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja idem 29. jula tom trasom. Doduše ne do Zakintosa. Idem na Meteore pa Nei Pori. Na Meteorima ću noćiti. Ali idem na Niki. pa ću videti kakvo je stanje.

Najbolje je prespavati u Bitolju. Lep gradić ima se šta videti. To ti je ionako na pola puta.

Hvala

 

Javi stanje i kakav je kvalitet puta sto kod MK sto ka Egnatitji posto se tu malo ulaze kako vidim samim tim malo smestaja a plasim se i da je put u losijem stanju.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@banebg - Kada ides za Zakintos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pred sam kraj avgusta najverovatnije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko skoro ishao na prelaz Niki, planiram da idem za Zakyntos krajem avgusta pa se nosim mislju da li tom trasom i gde prespavati? Mozda pred sam Niki vidim da ima neki hotel Bitol koji je bukvalno pred granicu. Ili uci u Grcku pa tu naci nesto mada na Bookingu mali izbor i cene su prilicno divlje :)

 

Neka druga preporuka?

Presli smo granicu na tom prelazu na putu do Jonske obale. Kroz Makedoniju na jednom delu puta su radovi i postavljena su na dva mesta semafori za naizmenicno propustanje. Ne drze dugo, po 3-4 minuta. Negde su zamenili asvalt, a negde su pripreme u toku. Sve u svemu, preporucujem.

Na granicnom prelazu, oko 9-10h, radile su dve kućice- na jednoj tri, a na drugoj jedno vozilo, tako da smo se zadrzali svega par minuta.

Dalje kroz Grcku, do Kozanija, mali deo autoput, veci magistrala u veoma dobrom stanju. Oprez pri prelasku pruznog prelaza.

Metalne resetke su potonule i bukvalno mora da se predje sa 5-10km/h

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

puno hvala na informacijama!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka