mirarbi

Prenoćište na putu za Grčku

3237 poruka u ovoj temi

u utorak spavali u Vranju.....Good place za izbegavanje. Ne radi im restoran, pa samo organizuju proslave, a tad nema spavanja do ponoci. Krajnje neprofesionalno. Ne izdaju se sobe ljudima za prenociste i ispod soba, sala za proslave. Koji moj cu da se odmorim, kad neka snajka zavija na milion vati

rostiIMG_20190730_163743-1560x2080.thumb.jpg.IMG-5df94bb671e90a29a84cb94ca7722981-V-1lj "Kod dva drugara" odlican, cevapi 140din. Cetri porcije i litar kisele 1120 din....uvece sladoled u "Leon"u 20din kugla posle 9

Izmenjeno (drug.lukic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno.. ova porcija cevapa ne lici ni na sta :( ili si ti to vec pojeo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Po osobi. Ako su ti mala deca mogu i da podele. Omlet, viršle, salata, voće, bokal soka i kafa.

super... tnx... bukirao sam kod njih prenociste... posto mi je ovog puta samo usputna stanica, dodjem, prespavam, dorucak i pravac dalje, za neku drugu priliku ostavljam Dojran :)

Na koji si prelaz isao... Dojran ili Bogorodica?

Izmenjeno (dados)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

super... tnx... bukirao sam kod njih prenociste... posto mi je ovog puta samo usputna stanica, dodjem, prespavam, dorucak i pravac dalje, za neku drugu priliku ostavljam Dojran :)

Na koji si prelaz isao... Dojran ili Bogorodica?

na Bogorodicu. Četvrtak je bio i prošli smo za pola sata ova prelaza. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super.. tnx

Izmenjeno (dados)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apartmani Milica u Dojranu. Okej da se prenoći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Madzar Dojran apartmani san snova higijena na prvom mestu ima I bazen.

Izmenjeno (Djilas.M)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@srdjan82, da li je to smestaj koji se nalazi iznad hotela Makedonija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Vlaks , jeste.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine smo noćili u Stupar apartmanima u Dojranu. Za decu je sjajno, super dvorište, taman da se izigraju. Ima i lepa zajednička terasa, automat za kafu, sasvim solidno. Sobe su pristojne, kreveti veliki i relativno udobni, kupatilo malo i kao zamerka daju samo male peškire. Wifi teško da se nahvata u sobi, samo dole. Familijarna je atmosfera, dve tinejdzerke rade sa roditeljima, igrale su se sa decom, imaju i kucu, koji će da naraste jako za koji mesec, sada je samo blentava. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jednu noć u odlasku i dve u povratku odseli smo u apartmanima Maja u Starom Dojranu , po preporuci sa foruma. Fantastično. Apartmani su opremljeni svime što bi ikome moglo zatrebati (i svime što ne bi), novi i izuzetno čisti. I u odlasku i u povratku zbog nepredvidjenih okolnosti stigli smo jako kasno, ali to ljubaznim gazdama nije bio problem. Apartmani su dalje od centra, na ulazu u Stari Dojran, ali je zato apsolutna tišina za savršen odmor od puta. Kontaktirali smo gazdu na viber na broj sa njihovog sajta i odmah je odgovorio. Studio sa dva francuska ležaja za dvoje odraslih i dvoje dece 20 evra. Apsolutna preporuka! 

Izmenjeno (pera_detlic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za noćenje je Đevđelija ili ko ide ka Jonskom moru Bitolj. Na Booking-u stvarno ima dobrih, lepih i ne skupih apartmana i soba. Sad su gužve i na Dorjanu kad je smena turista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Neka preporuka za nocenje u Makedoniji?

Luna apartmani u  Djevdjeliji mi izgledaju lepo, a vidim da je veljica dao dobre preporuke.

Da li ima jos neki dobar smestaj, mozda negde na pola puta kroz Makedoniju?

 

Kakav je smestaj Migato apartmani u Djevdjeliji? Vidim svi ga hvale i na odlicnoj je lokaciji.

 

Izmenjeno (Zavisa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka