mirarbi

Prenoćište na putu za Grčku

3228 poruka u ovoj temi

I to prenociste na putu do mora je deo odmora. Naravno da mi je bitno da mi bude lepo. Primera radi, lepse mi je da za iste pare  spavam u Vranju u hotelu Ponte Bianco, nego u motelu Predejane ( inace, spavala sam u tom motelu vise puta i uvek bila zadovoljna, hej, pa ide se na moreee!)

Nocenje u Metsovu na putu ka Joniji je nesto cemu se radujemo skoro  kao i samom moru. U povratku se ponekad  castimo jednom noci u Solunu, a  ove godine mozda u Ohridu...

Moze da se udesi da za malu razliku u novcu bude velika razlika u uzitku, samo ako se hoce. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj favorit je selo Mrzenci kod Gevgelije, dovoljno blizu Egeju da se oseti miris mora (to je verovatno autosugestija). Onda uvece lepo u Javor na jagnjence i koju žoltu i sutradan za tri sata na plazi, naravno ukoliko je odrediste halkidiki ili solunska regija.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko ideju gde prenociti u Grckoj na autoputu Solun-Parga? Znaci nekih 100ak kilometara od Soluna bi bilo idealno... Gledam grad Veria, glavni grad te regije... Ima li neko predlog ili iskustvo prenocista u blizini autoputa na oko 300km do Parge? Pozdrav.

U Halkidoni imate nekoliko hotelčića, to je na 320 km od Parge.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Halkidoni imate nekoliko hotelčića, to je na 320 km od Parge.

Pre tri-cetiri godine sam preporucio i opet cu horel 'Maison' u Halkidoni. Trokrevetna soba s doruckom je 50-60 evra. Sve extra cisto, udobno, bazen... 50 km od granice, jedno 10 km sa autoputa. 

Bili smo u svim zivim varijantama - romantik, popova kula i slicno po makedoniji i na ulazu u grcku i ovo nam je ubedljuvo najbolja. Skuplje je od dojrana al kako neko rece i to proputovanje je za uzivanje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I to prenociste na putu do mora je deo odmora. Naravno da mi je bitno da mi bude lepo. Primera radi, lepse mi je da za iste pare  spavam u Vranju u hotelu Ponte Bianco, nego u motelu Predejane ( inace, spavala sam u tom motelu vise puta i uvek bila zadovoljna, hej, pa ide se na moreee!)

Nocenje u Metsovu na putu ka Joniji je nesto cemu se radujemo skoro  kao i samom moru. U povratku se ponekad  castimo jednom noci u Solunu, a  ove godine mozda u Ohridu...

Moze da se udesi da za malu razliku u novcu bude velika razlika u uzitku, samo ako se hoce. 

Ohrid? Nikako jedno noćenje. Minimum 2-3 noćenja. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno... ako budemo u  mogucnosti:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Vidim, dosta se pise o prenocistu tokom puta, ali niko ne spominje Negotino i hotel Park. Ima li neko iskustva?

Ja sam rezervisao apartman sa doruckom za 45 eura. Hotel ne izgleda nista posebno spolja, ali apartman je skroz ok. Kazu, ako ujutro rano krecemo, spakuju dorucak za put sto je sasvim ok.

Nego, ono najvaznije, za desetak dana se zvanicno otvara Grdelica sto smo svi sa nestrpljenjem cekali. Zbog toga je doslo do malih promena sto se tice puta i pauza. Sada, od Subotice pa do poslednjeg iskljucenja za Solun, samo pravo :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Vidim, dosta se pise o prenocistu tokom puta, ali niko ne spominje Negotino i hotel Park. Ima li neko iskustva?

Ja sam rezervisao apartman sa doruckom za 45 eura. Hotel ne izgleda nista posebno spolja, ali apartman je skroz ok. Kazu, ako ujutro rano krecemo, spakuju dorucak za put sto je sasvim ok.

Nego, ono najvaznije, za desetak dana se zvanicno otvara Grdelica sto smo svi sa nestrpljenjem cekali. Zbog toga je doslo do malih promena sto se tice puta i pauza. Sada, od Subotice pa do poslednjeg iskljucenja za Solun, samo pravo :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka čast ako bez pauze (ako sam dobro razumeo) vozite od Subotice pa do poslednjeg isključenja za Thesaloniki......Meni ,supruzi i sinu,  nekoliko pauza do odredišta predstavlja sastavni deo letovanja i uzitak u ispijanju kafice .......Usput, dobro dodje za noge i ledja posle višesatne vožnje! Meni se,iskreno, ukoče malo noge i ledja! Drugo, deonica kroz Grdelicu je dugačka samo 26 km tako da mi nikada nije padalo teško da je prevezem.....To traje ,samo, 20-tak minuta vožnje! Mislim da će se auto putem kroz Grdelicu više dobiti na sigurnosti nego na vremenu, s obzirom da će ograničenje biti od 80-100 km/h!

Izmenjeno (srdjan gl)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

ZAVISA, u Negotinu najbolji smeštaj za prenoćište što se tiče odnosa cena-kvalitet je hotel Pamela,topla preporuka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka čast ako bez pauze (ako sam dobro razumeo) vozite od Subotice pa do poslednjeg isključenja za Thesaloniki......Meni ,supruzi i sinu,  nekoliko pauza do odredišta predstavlja sastavni deo letovanja i uzitak u ispijanju kafice .......Usput, dobro dodje za noge i ledja posle višesatne vožnje! Meni se,iskreno, ukoče malo noge i ledja! Drugo, deonica kroz Grdelicu je dugačka samo 26 km tako da mi nikada nije padalo teško da je prevezem.....To traje ,samo, 20-tak minuta vožnje! Mislim da će se auto putem kroz Grdelicu više dobiti na sigurnosti nego na vremenu, s obzirom da će ograničenje biti od 80-100 km/h!

Ne, ne, nisi dobro razumeo :) Taman posla da vozim bez prestanka. Komentar je bio u smislu autoputa od Subotice do iskljucenja za Solun, da je isti sada kompletiran. Izmene o kojima sam pisao se odnose na to da necemo stajati u Predejanima ili Dzepu vec ce rucak da bude u Makedoniji u Romantiku.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Nadin u Dojran je savrseno mesto za prenociste. Mirno , tiho i cisto .

Topla preporuka :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo Stefani, vrh vila...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U vili Nadin smo moja porodica i prijatelji (ukupno 3 para po 4 člana) prenoćili pre dve godine na putu za Grčku i nikada više tamo nećemo prenoćiti!

Kao prvo,lokacija smeštaja je katastrofalna,Nalazi se na  vrh brda uskim krivudavim,neobeleženim i jako strmim putem.Kad se jednom popnete gore,silazak u centar ili šetalište nije neka sretna opcija.

Sobe su bile solidno uredne i čiste,ali neoprostiva zamerka je bila što u tim istim sobama ne postoje klima uređaji i leti je izuzetno teško nakon celodnevnog putovanja ući u "saunu" od sobe i prespavati kako bi se sutra ujutro nastavio put ka željenoj destinaciji.

Ujutru sam ustao jednako umoran kao i kada smo uveče stigli u vilu jer je tih dana bilo pakleno vruće.

Pogleda na jezero nema,internet je bio solidan iako je ceo objekat bio popunjen.

Malo je problem parking za automobile pošto nema baš dovoljno prostora (mali kapacitet parkinga).

Cena je možda nešto malo niža nego u ostalim objektima,ali kad se sve sabere i oduzme,ne vredi toliko novaca zbog gore pomenutih nedostataka.

Da li se nešto u međuvremenu promenilo,nisam siguran ali pored toliko izbora,ja tamo više neću ići.Prošle godine smo prenoćili u Dan Daru,koji je za tih 5 E koliko je bio skuplji kud i kamo bolja opcija.

Ove godine smo rezervisali vilu Zora,koja se nalazi odmah pored glavne magistrale (20 E).

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko  prenocio u vili Roza - Dojran? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26839
    Ukupno tema
    901377
    Ukupno poruka