jeca.........

Soping u Atini

23 poruke u ovoj temi

Ako nije kasno za Mediamarkt u Atini. Nama je ovaj u naselju Kalitea bio jedan od orjentira da se uskoro pojavljuje petlja za skretanje za Glifadu, Vulu, Pirej, kada se spušta auto putem od Kifisije, par kilometara od petlje gde se razdvajaju ti putevi.. 

Evo i mape tih prodavnica u Atini:

http://www.mediamarkt.gr/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelMyStore?storeId=19701&langId=-18

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam vec u 2 i uzeo sta mi treba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od centara obidjoh The mall Athens i Metro mall. Radnje manje vise iste kao kod nas, s tim sto ima dosta radnji za komzmetiku kojih kod nas nema (Body Shop itd.). Isto sa Ermou ulicom.

Po meni, najzanimljivije su male radnje sa kozom od Trga Plaka ka Monastirakiju i od Trga plaka ka Akropolju(juzni ulaz). Gomila radnji sa izuzetno kvalitetnim koznim torbama. Muske torbice od 80 do 150e, ali naravno cim je uzmete u ruke da pogledate, Grci prilaze i daju nize 30-40% nize cene. Svako cenjkanje je moguce (pod uslovom da date kesh, ne kartice).

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, ne znam da se cenjkam, ali moracu :D

Ovog leta planiram 3 dana u Atini. Kada pocinju snizenja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad i kod nas ;).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Par dana pre NG imali sniženja u molovima i radnjama ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U svakoj drzavi snizenja krecu pocetkom decembra tako da nema razloga da tako ne bude i u Atini. U TC cete naci mahom slicne brendove kao kod nas. Vece je uzivanje obilazak radnji u delu Plaka-Monastiraki.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Atina nije povoljna za šoping čak i na Novogodišnjem sniženju u radnjama istih brendova kao kod nas cene su iste ili više. Najviše radnji ima u samom centru na potezu od Sintagme ka Omoniji ili još bolja varijanta gde su sve radnje skoncentrisane-šetalište u centru Glifade. Najpovoljnije je krajem leta kupiti letnju garderobu tada je znatno sniženo. Popularan je i relativno nov mol "Mall Athens" na severnoj periferiji grada, Marusi, blizu novog olimpijskog kompleksa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka