Aleksandar Đuričić

Koju knjigu nosite na odmor?

342 poruke u ovoj temi

Dobar izbor, svaka cast ako stignes sve da procitas. Ja sam dzabe nosila moju knjigu, nisam stigla da procitam. Valjda zato sto biram aktivniji odmor. A zanimljivije mi da  da meditiram na plazi i posmatram more, mestane, zgodne tate, situacije. Knjiga mi uglavnom posluzi za odbranu od navalentnih "galebova", kad idem u zenskom drustvu. Mada nekad ni to ne pomogne, vec ih privuce... pa nagadjaju sta sam po zanimanju, da nisam uciteljica ahahhaha:zid: E tad vise nema nikakvog razgovora.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iju!

Ne cita knjigu jer voli aktivno da gleda zgodne tate a odbija "navalentne galebove"

Nista ja ne razumem ovu omladinu, meni ne smetaju zgodne i nezgodne mame i tete a boba mi ni galebice i mnogo mi zanimljivije da se po vasceli dan bavim njima nego knjigom koju btw zadnjih par godina ni ne nosim jer nekoliko prethodnih nisam uspeo da zavrsim nijednu pa sam digo ruke... ubi dusu mobilni internet i wi-fi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostavi mobilni bar na odmoru:rolleyes: Odlozi ga na sigurno, u postansku torbicu. Galebice osvoji lepim citatima  iz knjige.

Cini mi se da  ipak svuda jenjava manija za selfijima. A i slusalice u Grckoj, na ulici i u prevozu, retko ko nosi a kod nas - ne mozes da se obratis omladini.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Telefon ostavim cim dodjem u sobu

i odmah predjem na komp :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prošle godine pokušao pored dve knjige da čitam i jedno elektronsko izdanje, ali mi nikako nije legla ta moderna verzija papira :D

Svakako obavezno sa sobom nosim bar 3 knjige kada god krenem na letovanje, jer ništa lepše od dobre knjige na plaži posle plivanja.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine sam hteo da ponesem trilogiju Glena Kupera,Biblioteka mrtvih,Knjiga mrtvih duša i Čuvari biblioteke.Ali nisam mogao izdržati pa sam već počeo da ih čitam.

Ali dao bog pa ima toliko dobrih knjiga da mi nije bilo teško naći zamenu.Izbor za ovu godinu je:

Trenutak istine - Stiv Beri

Abrahamov testament - Igor Bergler

Solomonovo slovo - Ju Nesbe

Za mene je čitanje knjiga na moru prava uživancija i opuštencija,jedva čekam.Poslednjih godina ne mogu da zamislim letovanje bez knjige,valjda to ide i sa godinama.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je ritual traženje knjiga koje nosim na put ;)

Doduše, to ostavljam za par dana pred put, još uvek mi je rano :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neki napet triler, a da se lako i brzo čita :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Па шта је ово, какви су ово наслови... Ја, разуме се, слушам најпаметније, најобразованије и најспособније, тако да на море само неко лагано штиво о геноциду и то је то:)))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Apis

Šta te buni kod naslova?Na osnovu dobrih i jakih naslova uvek možeš da pretpostaviš o čemu se radi u knjizi.Mada ima i onih besmislenih naslova gde nema nikakvog nagoveštaja radnje.:D

Ja se odlučujem za kupnju knjige baš na osnovu sledećih parametara: naslov,pisac i recenzije čitalaca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine, na plaži sam čitala biografiju Fredija Merkjurija, ove godine na red došao Bili Ajdol, doduše, letos sam nosila i Crnu kafu Agate Kristi, a za ovu godinu još razmišljam koja bi mogla biti rezervna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874136
    Ukupno poruka