Aleksandar Đuričić

Koju knjigu nosite na odmor?

334 poruke u ovoj temi

Dobar izbor, svaka cast ako stignes sve da procitas. Ja sam dzabe nosila moju knjigu, nisam stigla da procitam. Valjda zato sto biram aktivniji odmor. A zanimljivije mi da  da meditiram na plazi i posmatram more, mestane, zgodne tate, situacije. Knjiga mi uglavnom posluzi za odbranu od navalentnih "galebova", kad idem u zenskom drustvu. Mada nekad ni to ne pomogne, vec ih privuce... pa nagadjaju sta sam po zanimanju, da nisam uciteljica ahahhaha:zid: E tad vise nema nikakvog razgovora.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iju!

Ne cita knjigu jer voli aktivno da gleda zgodne tate a odbija "navalentne galebove"

Nista ja ne razumem ovu omladinu, meni ne smetaju zgodne i nezgodne mame i tete a boba mi ni galebice i mnogo mi zanimljivije da se po vasceli dan bavim njima nego knjigom koju btw zadnjih par godina ni ne nosim jer nekoliko prethodnih nisam uspeo da zavrsim nijednu pa sam digo ruke... ubi dusu mobilni internet i wi-fi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostavi mobilni bar na odmoru:rolleyes: Odlozi ga na sigurno, u postansku torbicu. Galebice osvoji lepim citatima  iz knjige.

Cini mi se da  ipak svuda jenjava manija za selfijima. A i slusalice u Grckoj, na ulici i u prevozu, retko ko nosi a kod nas - ne mozes da se obratis omladini.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Telefon ostavim cim dodjem u sobu

i odmah predjem na komp :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856693
    Ukupno poruka
  • Popularne teme