Aleksandar Đuričić

Koju knjigu nosite na odmor?

354 poruke u ovoj temi

Balša Brković - "Paranoja u Podgorici", savršena knjiga, još ako letujete u CG... :hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ponesem tablet sa par stotina knjiga, a posto ionako stalno stalno citam, samo nastavim gde sam stao pre odmora :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

``Gusar i Avanturistu`` od Harolda Robbinsa. ``Draza smrt duza od zivota`` od Pere Simica, ``To malo prolece`` Nemanja Ilic

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nešto i kada sam nosio knjige, nisam stigao da ih čitam... Možda jer i moji odmori su aktivni...nema tu mesta za izležavanja i čitanje...

Mada, ako bih mogao da preporučim knjigu:

Valfijerno - Martin Kaparos

o čoveku koji je planirao i ukrao Mona Lizu 1911 godine

Vrlo vrlo zanimljivo napisano

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

``Gusar i Avanturistu`` od Harolda Robbinsa. ``Draza smrt duza od zivota`` od Pere Simica, ``To malo prolece`` Nemanja Ilic

Mora da je odlicna knjiga, kad je citas dve godine..ili je tezak autor? A lepo je i sto se reklamiras. Je l' to besplatno ili placas reklamu?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlicne su knjige i ovo nije nikakva reklama

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada idem u Grčku, "Srpska trilogija", Kada idem u Tursku ponesem dva toma "Srpske Trilogije". Kada idem u Egipat nosim Bibliju i krst.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dozvoljavaju da se unosi biblija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek ponesem, nikad ne procitam. Oci mi upijaju svu lepotu mora, okoline, mirise, uzivanja u neradu, tako da je dzabe nosim. Pokusacu i letos, pa makar sta, pa cemo videti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Teška je za čitanje a lakša za nošenje. Ipak je lepota mora iznad svega, potpuno se slažem.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hocu ja da citam, postoji volja, ali vrludaju misli, oci, nema koncentracije, a da drzim knjigu radi zastite od sunca, ne ide. E, onda je spakujem i cudim se sebi, cemu? Pa, ni ukrstenice mi ne drze paznju.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letos na plaži, pored moje ležaljke, leži baba, čita nešto, ne mrda satima. Moje dete trči okolo, leti pesak na babu, lete kantice s vodom, grabuljice itd., baba ne reaguje. Posle nekoliko sati, baba se vraća iz kome, ustaje, i odmah vidim korice knjige. Pedeset nijansi!

Pa, gagaja, eto ti predlog kako da proveriš da li imaš problem s koncentracijom!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam pitanjce--Je l` moram da budem baba? Inace, teska borba sa neizvesnim krajem izmedju morenceta i knjige. :volimenevolime:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sigurna sam da je Tolstoj na letovanje nosio Rat i mir, kao sto Nemanja Ilic nosi Nemanju Ilica. Za Peru Simica, poznavajuci coveka, nisam sigurna ni da ide na more, a, jos manje, da cita.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma, nije čudo za babe što izgube pojam o vremenu, nego ove mlađe kad počnu da čitaju, obavezno šlogirane dođu na posao, ni belu mačku ne vide do podneva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901188
    Ukupno poruka