Aleksandar Đuričić

Koju knjigu nosite na odmor?

355 poruka u ovoj temi

Ja i muškarcima i ženama, podjednako, preporučujem ovo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isidora Bjelica:Dama iz Santorinija

Simona Berto:Edit Pjaf

Jasmina Mihajlovic:Pariski poljubac

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hm... Treba uzeti u obzir da nikako ne bi valjalo ZASPATI na suncu, čitajući neku od knjiga...

;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sidney Sheldon!

Nema šanse da zaspiš! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaspim i zakovem se od spavanja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, da. Sheldon je baš nekako za plažu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako vec moram da citam nesto od shunda odlucujem se za domace autore. Ja bih pre zadremala uz Sheldona nego uz ove nase novokomponovane romane. A da, setila sam se jos jedne ekstra knjige, a da ne spada u trash i od koje definitivno nema sanse da se zaspi, cak mozete i histericno da pocnete da se smejete na plazi: Momo Kapor> Eldorado!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za histerično smejanje preporučujem Ephraima Kishona i/ili Woody Alena.

Em genijalan humor, em kratke priče, pogodne za prekide i aktivnosti po plaži&moru...

I pomenuti klik obiluje odličnim humorom, ali i ozbiljnim momentima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji vole trilere, akcije, zavere, broj jedan izbor je

IGRA LAVA (Nelson de Mil)

a moze od istog autora i

OSTRVO SLJIVA

Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja ne znam da citam!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Natasa,posto imamo isti ukus sto se knjiga tice,ako mozes preporuci mi jos neku koju si citala,mozda ja nisam. Mi sigurno putujemo 24.jula i ipak ce mo u hotel Le Hamamet. Bas bi mi bilo drago kada bi smo putovale zajedno,drzim vam fige...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oh draga Tweety, mi idemo tek u avgustu, 23. Uspeli smo da uplaceni novac prebacimo na taj termin, i to je sad izvesno. Radicemo celo leto, i taj odlazak ce biti na-vrat-na-nos, a kad se vratimo, sutradan nazad na posao. Nikad mi do sada leto nije bilo tako neizvesno... Ali dobro, ja volim svoj posao ...

A ti se naravno javi sa utiscima, bas mi je zao sto se necemo upoznati.

E sad, ti si takodje navela neke knjige koja ja nisam, ali sam ih citala i divne su, pa ti ih sad necu ni pominjati.

Neko je ovde rekao da je "Da Vincijev kod" za izbegavanje leti. Ja se ne slazem, ako nisi citala, samo napred. Poslednje sto sam citala je "KOMO" S. Valjarevica, ali nesto nisam pala u nesvest. Posto sam sad u "Njujorskoj fazi" toplo preporucujem Patrisu Volk, "Prodicne gastronomije", a ima i novu knjigu, "Moijm najboljim prijateljima",nisam je citala, al preporucujem autorku na nevidjeno.

Seticu se jos neceg. O, da, "Zovem se crveno", naravno, ali to ako ti letovanje traje malo duze :rolleyes: ...

Seticu se jos

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E bas mi je zao Natasa,dobro je kad ste uspeli da isplanirate da idete. Naravno javicu se sa utiscima. Hvala ti na preporučenim knjigama, mada ću ih citati tek kada se vratim sa letovanja. Jednom je svadbeno putovanje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zadnju knjigu koju sam citala na odmoru,je bila IGRA ANDJELA,od Habijanovicke,mogu vam reci da je knjiga ekstra i toplo je preporucujem svima da je procitaju!!!!! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam ove godine bila zaduzena za knjige...

naime nas tri drugarice... pa ko velim svakoj po dve knjige...

hahaha... nismo odmakle daleko sa citanjem... ne stigosmo od silnih izleta a svako slobodno vreme (na plazi, u autobusu i sl) iskoristimo da malo dremnemo jer smo bile totalno neispavane budjenjima u 7 ujutru i na odmoru da bismo stigle na izlete a i na dorucak...

inace bese raznovrsne literature... obzirom da smo isli u Egipat ponela sam Smrt na Nilu od Agate Kristi, jednu knjigu o Nefertite, kao i Knjigu o Saladinu i tri lagane zenske knjige od Mir-Jam... Samo je jedna od nas uspela da priocita jednu celu Mir-Jam, druga je stigla do pola a ja zavrsih svoje citanje na letovanju na slavnoj 80-toj stranici Saladina...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka