maja1904

Sentido Crystal Bay Hurgada

5 poruka u ovoj temi

utisci o hotelu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde bi trebalo da pođem, a ni reči. Zna li neko nešto o hotelu? Da li je neko skoro odseo u njemu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pre 10 dana smo se vratili iz ovog hotela. Prezadovoljni. Plaza lepa, pescana. Bazeni divni, nije bucno ima i animaciju ali nista preterano. Sobe velike ciste, veoma lepo uredjene. Restorani, ja inace ne volim njihovu hranu, ali izbor je veliki i uvek sam nalazila nesto sto mi se svidja. A tek kolaci, prelepi. Osoblje ljubazno, uvek nasmejano. Stvarno zasluzuje svoju kategorizaciju 5 deluks !

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine sam bila u ovom hotelu i nemam nista lose da kazem o njemu. Plaza je prelepa peskovita. More je jako cisto i toplo. MI smo jedan dan isli na izlet kao nekim brodicem sa staklenim dnom (stalno ima nekih crnaca koji nude po plazi) najelepsi izlet ikada. Odveo nas je neko mesto gde su korali sa jedne strane a sa druge strane pesak. Kod tih korala su bile najlepse ribe koje sam ja ikada videla. Stvarno prelepo iskustvo pogotovo ako idete sa decom.

Bazeni u hotelu su bili topli i cisti. Morate da probate kapucino u hotelu! Hrana je bila odlicna spageti sa svim mogucim sosovima, za dorucak je bila cedjena pomorandza...Pored hotela ima Senzo Mal u koji smo mi isli skoro svako vece. Sve u svemu hotel je extra!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovaj hotel se sad zove Sunrise Grand select crystal bay..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881077
    Ukupno poruka