Guest keti

Njeno Velicanstvo Rusija

60 poruka u ovoj temi

Dragi moji,ako znate i imate informacije o turistickim agencijama koje organizuju putovanja u Rusiju molim vas da me obavestite :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Radi agencija MONTAVIA u saradnji sa Ruskim domom koji se nalazi u Kraljice Katarine=NArodnog fronta.Imas ponude i za ucenje jezika u Moskvi a i za obilaske.MIslim da sam videla i krstarenje Volgom.Radi i Kon-tiki ali je po meni dosta skupo. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno trazite sobu na nizim spratovima u Rusiji jer kod njih soliterske buba svabe zive na visokim spratovima a ako je hotel u koji idete soliter pazite se - ove bube se uzasno tesko unistavaju. To su kod nas buba rusi a ne svabe ja mislim ali nije pametno rusima spominjati taj naziv.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moskva je prelepa i grandiozna i ne treba omalovazavati putovanje u ovu lepotu, tamo nekim glupim bubama!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne mogu sebi da oprostim sto nisam video jos Rusije dok je bila jaaaaaaaaaaaako jeftina. Transsibirskom zeleznicom (uh!) je u to vreme bilo $70. Sada su cene vrlo ekonomske.

Inace, od Rusije preporucujem sve, meni je u lepoj uspomeni ostao Dnjepar (Ukrajina, dakle), krstarenje od Odese do Kijeva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se prikljucim ovoj temi. U izgledu mi je odlazak u Moskvu na mesec dana, poslom, ali mislim da cu stici da obidjem i znamenitosti, pa me interesuju saveti sta videti, cene ulaznica po muzejima i uopste sve sto imate zanimljivo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko kosta aranzman za Moskvu i da li ih ima u ponudama agencija???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se pre 7 dana iz velicanstvene Moskve.

Utisci se ja mislim nikada nece slegnuti..

R-turs iz BG takodje radi aranzmane za Moskvu.Ja sam bila u gostima,tako da mi je od njih trebala samo avio karta i vaucer pomocu koga ulazite u Rusku Federaciju.

Ova zima kazu nije kao predhodne,mada negde na polovini mog boravka je bilo -22.Snega ima,oh ma svega tamo ima..bas kao sto neko napisa ja mislim bas ovde-U moskvi nema samo ono sto ne pozelite.

Ako zatreba jos nekih informacija-tu sam..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec duze razmisljam o odlasku u Rusiju... Pritom mislim na Moskvu i St. Petersburg... Cula sam da su gradovi divni.pogotovo St. Petersburg u oktobru...

Interesuje me da li je neko bio? Da li bi mi nesto preporucili i slicno..

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moskva

Dvadesetak skoro golih devojaka, pozornica sa šipkom za igranje, i šank. Osim nas dvojice, samo još dva gosta u različitim uglovima. Sedamo, plaćamo ulaz i pijuckamo votku…

preuzeto

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

EKSPRES HALO INTERESUJEME DALI JE NEKO PUTOVAO NA LINIJI MOSKVA_ PEKIG TRANSIBIRISE ZELJEZNICOM ZNAM DAJE DOSADNO JER TO TRAJE MISLIM PESES DANA ALI UZ DOBRO DRUSTVO TOJE DOBRA AVANTURA OK

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Русија.... је фантастична!!!!!

Препоручујем ти Монтавију, али они имају аранжмане само око Н.године и Ускрса ( јер иду за наше у Русију и враћају их, а при том организују и туру ( што им дође додатна зарада- само им је трошак смештај )), а њих препоручујем само због цене, путовања за Русију су иначе скупа, код њих ти је 7 дана око 550 еура, преко Кон Тикија је то 800-850 еура...

Мени је сада у плану Бајкал, али мало ћу се начекати да план реализујем...

:(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U rusiji ima jedan lep obicaj... Kada se neki rus zazeli votke a nema dovoljno za litar on ode ispred prodavnice i izvadi koliko ima kod sebe, drzi to u ruci i stoji ispred radnje. Kad pored njega prodje neki drugi tip koji se isto tako zazeleo votke ali nema dovoljno za litar on stane pored onog prvog i izvadi koliko ima kod sebe. I tako redom se skupljaju dok ne skupe dovoljno za litar votke, onda udju unutra i nabave votku. Onda je podele na ravne casti i razidju se....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puna je lepih običaja ta Rusija, ali su mislim kao društvo pukli.

Tj. društvo više ne postoji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u Moskvi na 3 dana oko 1.maja-jedini utisak je da je H L A D N O! :blink: Moskva je puna trznih centara,restorana....Sta ti god treba naci ces!Stvarno jeste prelepo ali zavesi kako podnosis hladnocu,meni je unistila dozivljaj, ne znam kakav je nocni zivot ali cu ver. uskoro proveriti!Prostitutki ima na svakom cosku,a prica o lepim ruskinjama kod mene nije prosla jer sam mozda na 1 naisla.To je sad najskuplji grad u Evropi 3 dana su me izasla 3000 evra,smestaj je bas skup!Kao i hrana!Tako da treba puno para. Najbolja stvar je metro svaka 2 min.prolece ali je malcice komplikovan pogotovo u centru grada! Kolima ne vredi nigde ici ako mislis daleko.A sto se tice taxija svi se zaustavljaju i cena je stvar dogovora-mene je izlazilo oko 100 rublji ne bas duga trasa!

Cena karte od 250 do 400 evra,zavesi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka