Alexia

ZAKINTOS

7040 poruka u ovoj temi

Na www.gozakynthos.gr ima nekoliko web kamera, rade tu i tamo, ali bar malo mozete da gvirnete kako je:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani, 

Da li je neko letovao na Zakontosu, vila Eugenija, aranzman sa prevozom u organizaciji agencije Aqua travel? 

Kako putujemo sa detetom bitno mi je da znam da li imaju korektne autobuse i uopšte odnos agencije prema putnicima. 

Napominjem, agencija nije clanica Yute, te me interesuje položaj putnika u ovom slučaju

Izmenjeno (ilmarija)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potrebna mi je pomoc od iskusnih "Zakintovaca". Vidim da su extremno niske cene aranzmana za kraj juna pa me zanima kakva je temperatura vode, ima li  guzve i da li pocnu sa organizovanim izletima? Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam iskusna, bila sam tamo na samo jednom letovanju i to u septembru Ali budno pratim. Englezi krecu na Zante vec u aprilu i maju, tako da... Idi i ne brini, izleta ce biti sigurno, popunjenost ce biti fina ali ne preterana, a na mnogim plazama je dug plicak pa ce se i voda lepo ugrejati. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја сам летовала на Закинтосу почетком јуна пре две године. Време је било савршено: вода пријатна, температура ваздуха око 30 степени, било туриста, али без гужве. Било је много локалних агенција које су нудиле разне излете. Ми смо ишли колима, свуда смо ишли сами, па и на Навагио где смо ишли из Порто Вромија. Без бриге, уживаћете.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25230
    Ukupno tema
    835409
    Ukupno poruka