draskons

OSTRVO AMULJANI

1009 poruka u ovoj temi

Ja sam bio 5 dana u hotelu Gallery,vrlo ljubazno osoblje,slabo stoje sa Engleskim,ali sporazumeli smo se nekako.Obisli sve plaze,naravno najbolja Alikes,evo par slika kako je tamo...Za sve sta Vas interesuje slobodno pitajte

 

20150818_100743.jpg

20150818_100737.jpg

Izmenjeno (ceka018)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

ćao,mi smo trenutno na ostrvu i išli bi do Drenia postrva,jel vredi ići?ima li nešto tamo od kafića,hrane?hvalaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vredi,mi smo bili jedno prepodne i postoji neka kantina sa picem i hranom,,,necete se pokajati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

super a gde ste iznajmili čamac jer jutros oko 10 h svi čamci su rasprodati bili u luci.šta ima od hrane da li da nosimo neke sendviče na dreniu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili čamac, na alikesu ili luci, ili imaju celodnevni izleti. Ako imate malu decu nije baš preporučljivo jer ume da bude jako vruće 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo ove nedelje na ostrvu.Trajekt ide na svakih pola sata,kola 10 eura,po osobi 2,20 eura.I dete placa istu cenu kao odrasli. Iz kola se mora izaci i popeti gore,putuje 15 minuta.Kada stignete idete samo pravo ,imaju putokazi za Alike plazu oko 2km. Do plaze je sve asfalt.Plaza je nesto najlepse sto sam videla u Grckoj,ima 4-5 barova. Poseta ovoj plazi vredi svaki dinar!

20150826091345.jpg

20150826092235.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, gde ste iznajmili camac za 30,40€, na alikesu je trenutno 70€???  Mi smo trenutno na ostrvu pa javite gde da ga iznajmimo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U Ammoulianiju mestu, kod Makisa, prođeš polazište trajekta i nastaviš iza njega (siđe se sa asfaltnog puta, kao na maloj plažici, vide mu se čamci), čamac za 4 osobe 25 KS motor 50 EUR + gorivo, čamac za 6 osoba 30 KS motor 70 EUR + gorivo. Gorivo računa 2 EUR po litru.

Mislim da će u septembru možda popustiti sa cenom za 10 EUR.

Ne tvrdim, ali mislim da su na ostrvu i kod ostalih te cene. Ono što znam sigurno je da su u Ouranopolisu i Tripitiju čamci jeftiniji za 10-20 EUR (tako mi rekli ljudi na čamcima).

Uzmite čamac svakako. Samo vodite računa o prognozi vetra.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo becar vec sve objasnio :D ...

cene rente u uranopolisu jesu bar 20e jeftinije ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima  me smeštaj u blizini Alikesa.Alikes Sea Front, Lily Amos, neki savet, preporuka.

Izmenjeno (kacaruman222@gmail.com)
greška
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko iz sopstvenog iskustva moze da nam pomogne oko nekih pitanja vezanih za Amuliani

1. Od prvog do petog jula, da li je bolje traziti apartmane na licu mesta ili ih ranije preko agencije rezervisati

2. Da li na ostrvu postoji neka auto mehanicarska radnja za ne daj Boze neki kvar ili se mora preko vode

3. Koliko cesto nestaje struja posto sam u ranijim komentarima to primetio kao pojavu na ostrvu

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala BanJo,

Veoma korisno, sad samo cekamo jul i iz Vaseg i drugih iskustava put u sopstvenoj reziji!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kojim putem se najbrže stiže do Tripitija? Prema Kavali pa prema Jerisosu, preko Poligirosa ili preko NIkitija?

 

Izmenjeno (leto2001)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imajući u vidu da je na pravcu prema Kavali prvoklasan auto put mislim da se tim putem najbrže stiže. Od ponuđenih pravaca onaj preko Nikitija je najduži. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka