Maria

PAROS

245 poruka u ovoj temi

U pravu si, preterali ste :plez: Bolje da ste stavili neke lepe slike sa Parosa :D:smajl:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro jutro, forumaši :D pozdrav iz uspavanog Alikija i magičnih Kiklada. Moram da se zahvalim zbog svih opisa i putopisa koji su nam pomogli da se odlučimo za ovo letovanje. Tu smo još swdam dana pa kad se slegnu utisci pišem detaljnije ❤️

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cekam sa nestrpljenjem :dosada:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

26.06 Drios, 9 noci. Uplacen depozit :yesss:

Kikladi po prvi put, verujem da ce opravdati ocekivanja. 

Samo da nas vreme posluzi. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali smo smeštaj u hotelu Zannet od 12.07. preko Bookinga.Na par metara je Livadia plaža.Interesuju me vaša iskustva o ovoj plaži.Ne očekujem previše ali da li može poslužiti za prvu pomoć.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali smo smeštaj u hotelu Zannet od 12.07. preko Bookinga.Na par metara je Livadia plaža.Interesuju me vaša iskustva o ovoj plaži.Ne očekujem previše ali da li može poslužiti za prvu pomoć.

livadia nije nesto posebno, ali ne brini jer na parosu ima ohohohohoh divnih plaza :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima neko da predlozi neki sajt za nalazenje smestaja na Parosu i kakva su iskustva sa nalazenjem na licu mesta ? Nausa me zanima. Preko Bukinga i Agode su svi iole povoljniji smestaji rasprodati. Bio sam pre par godina na Naxosu pa me zanima da li su cene hrane , pica , lezaljki u tom rangu ili ne i ako moze neko da napise otprilike kako se krecu . I da li neko ima preporuku za samostalno organozivanje , ja sam na Naxos isao do Atine sa AIr Srbija pa katamaranom na ostrvo, da li moze neko da preporuci neku mozda i povoljniju varijantu . Sto se tice avio prevoa , Kalodukas ima ali mora da se ceka da li ce ostati na letu mesta. Malo nabacano , vise puta iscitana cela tema pa ako neko moze da pomogne , hvala ? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam smestaj gledala svuda. Booking, Tripadvisor, Airbnb, Google. 

Mi cemo prvi put na Kiklade ovog leta, pa ne mogu da uporedim cene ali iscitavajuci strane sajtove, kazu da je Paros skuplji. Pominju se cene od 15 e pa na vise, cak i do 30e za lezaljke. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Probaj mozda

www.parosweb.com

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam smeštaj našla na bookingu pre nekoliko dana, doduše za početak septembra. Parosweb mi se ne dopada, jer nije odmah vidljiva cena. Karte sam kupila na sajtu Hellenic Seaways, za Speedy ferry, trebalo bi da put traje 3 sata. Nadam se da ću moći da podignem karte u nekoj agenciji u petak popodne, da u subotu ujutro ne bih gubila vreme, ionako mora da se porani.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam smestaj gledala svuda. Booking, Tripadvisor, Airbnb, Google. 

Mi cemo prvi put na Kiklade ovog leta, pa ne mogu da uporedim cene ali iscitavajuci strane sajtove, kazu da je Paros skuplji. Pominju se cene od 15 e pa na vise, cak i do 30e za lezaljke. 

Jesu cene više nego na drugim mestima (ostrvima) ako se gledaju ležaljke/suncobrani i restorani/klubovi (doduše nije na nivou Mikonosa, još uvek).

Ležaljke su uglavnom uvek svuda zauzete (pogotovo u sezoni), idu cene i do tih 25-30 eur, čak šta više se zbog velike gužve i potražnje i rezervišu/plaćaju za dan/dva unapred.

Da vas ovo ne uplaši, ako ste na self-catering varijanti ima par dosta velikih supermarketa koji imaju odličnu ponudu (sa mesarom, povrćem, delikatesom, pićima, itd)., ima i brze hrane sa umerenim cenama. Na svim plažama ima mesta van tog krkljanca sa ležaljkama i za one sa sopstvenom plažnom "infrastrukturom".

I obavezno izdvojite jedan čitav dan za Antiparos ...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala! Ne brinem se, to nam je sto nam je :rolleyes: Citala sam dosta o Parosu pre nego sto smo rezervisali, pa sam od prilike znala sta me ceka. Planiramo da svratimo do Dzamba, kupimo suncobran i nema zime. Bolje reci  vrucine :D Bas mi je mnogo 20-30 e za lezaljke, posebno jer ce biti dana kad cemo ici i na dve plaze. Sto se klope tice, mi se dovijamo na razne nacine, kombinujemo restorane, giros za poneti i brzinske ruckove u apartmanima. Tako cemo i sada, mozda proredimo restorane. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја провео један дан на плажи Агиа Мариа на "лејзи беговима" у оквиру кафића (био само један дан на Паросу). Попио пар пића и нико ми ништа није тражио додатно. Такође на свим острвима живи домаће становништво и свуда може да се нађе продавница са уобичајеним ценама, а и кафић - ресторан.

Па ко би живео на тим острвима да је све и свуда папрено скупо ?

То је моје искуство.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav sa Parosa. 

Stigli smo danas. Prvi utisci su odlicni. Vetar duva poprilicno (do juce je bilo mirno), od vlasnika smestaja smo trazili preporuku za plazu gde se vetar manje oseca i preporucio nam je Lolandonis (ili Lolantonis). Pun pogodak. 

Nausa je bombonica, ljubav na prvi pogled. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25901
    Ukupno tema
    862650
    Ukupno poruka