Maria

PAROS

263 poruke u ovoj temi

to mi je drago da procitam da sam nekom uspeo da pomognem i omilim neko mesto :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 11.7.2016. at 19:29, Rosbacher je rekao/la:

to mi je drago da procitam da sam nekom uspeo da pomognem i omilim neko mesto :)

Malo je reci da ste nam omilili neko mesto,Paros je čaroban...čak i uz vetar koji od juče duuuva,40 km/h...duvalo je i na Naxosu, ali ovde još više...no,ne smeta,ima plaža koje su zaštićene od vetra, u smislu da nema talasa...sve je savršeno dok se ne uključuje A/C..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima... pošto svake godine letujem u predsezoni i to u maju,ove godine sam malo odlučila da promenim destinaciju pa sam kupila karte za Atinu, za 19.06. odakle planiram da se ukrcam na trajekt i pravac na Paros. Smeštaj sam našla takođe, samo me zanima da li neko zna kako se kreće cena renta car za neki mali auto ili slobodno mogu da koristim i gradski prevoz za koji sam čitala da je dobar? 

 

Hvala unapred! 

Jovana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u tome periodu mozes dobiti manji auto za 30-ak evra ako uzmes na vise od 5 dana. pitaj na vise mesta.

nije lose imati auto i pored solidnog prevoza. ne voze busevi do svih plaza. a isto mozes autom preci na antiparos pa se tamo vozikati. vredi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ti ! bicu smestena u Parikia a tamo sigurno ima vise tih renta car agencija...

prosle godine na Kritu sam u avgustu dobila auto smart 4 za manje od 25 eur , na 8 dana.. ovde mozda mi daju za 20 e, ipak je to juunn :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc sam gledala zanimljiv film Suntan ( http://www.milversite.me/milver/suntan-2016-video_f2757e619.html ), desava se na Antiparosu. Hora mi se bas svidela i neke plaze, ne znam kako se zovu. Nisam do sada ni znala za Antip., znala sam samo za Paros, ali nista konkretnije. Ko uziva u grckom jeziku, neka pogleda, pogptovo vi koji ste i bili tamo, da osvezite upomene :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na antiparosu je obavezno da se ode do pecine. to se ne sme propustiti :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sinoc sam gledala zanimljiv film Suntan ( http://www.milversite.me/milver/suntan-2016-video_f2757e619.html ), desava se na Antiparosu. Hora mi se bas svidela i neke plaze, ne znam kako se zovu. Nisam do sada ni znala za Antip., znala sam samo za Paros, ali nista konkretnije. Ko uziva u grckom jeziku, neka pogleda, pogptovo vi koji ste i bili tamo, da osvezite upomene :-)

Dosta zeznut film, glavni junak nije uspeo da se snadje pred nekim neocekivanim izazovima jedne predstavnice mladje generacije ......... tog glumca sam vec gledao u filmu "Sevalje" reziserke Atine Tsangari .............. eto zasto Antiparos treba izbegavati u avgustu ............:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da :-) Mene je iznervirao kraj ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da :-) Mene je iznervirao kraj ;-)

Ceka se nastavak filma, sa nadajmo se nesto vedrijim svrsetkom ....................

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zezas me? Stvarno deluje nedovrseno, a inace mi se bas svidja, drzi paznju i predeli mi se svidjaju i onda kraj i ja kazemSta je ovo?!!:D Za sada jos nemam mogucnosti da odem ni na Paros :-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zezas me? Stvarno deluje nedovrseno, a inace mi se bas svidja, drzi paznju i predeli mi se svidjaju i onda kraj i ja kazemSta je ovo?!!:D Za sada jos nemam mogucnosti da odem ni na Paros :-(

Malo se salim, a takav utisak sam stekao nakon, sto ti rece, ne bas jasnog svrsetka filma :rolleyes:. Na Paros idi kada budes mogla, ali na Antiparos nikako, ako si lekarka po struci :uterivac-reda:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam, ali i da jesam i da sam solo, imam mnogo vecu emocionalbu inteligenciju od glavnog junaka, pa se ne bih brinula :klap::cool: Zaista bi bilo lepo da iam drugi deo. Tek sada sam pogledala video o Parosu, svidja mi se i on :-)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle 6. odlaska na Paros ne znam sta novo da dodam :nempojma:

Evo novost - videh da prosiruju onu veliku dizel elektranu na putu Naoussa - Santa Maria. Ona inace snabdeva strujom i Naxos (prema recima mestana). :kafa:

Mozda postane tisa i cistija.

Izmenjeno (Ultralamb)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci to je elektrana... Voda na Parosu bozanstvena, vetar slab. Za sada postoji mogucnost da se zaljubim vise nego u Naksos.

Izmenjeno (ninanana)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka