Mladen84

Mobilni operateri u Grckoj

378 poruka u ovoj temi

Narucio bonbon i stigla kartica u Srbiju. Uzeo net karticu 10 kuna i platio online naravno. Toliko i imate pocetnog kredita. Ko putuje dosta po EU trenutno nema bolje opcije od ove ja mislim. Nisam hteo da se registrujem tj da saljem sliku pasosa pa sam platio punu cenu prvog aktiviranja paketa. Kada je stigla kartica aktivirao i doplatio jos "bonova" - isto sve online. Osim prve kupovine kartice koju sam obavio preko njihovog sajta sve ostalo odradjeno preko aplikacije za android (doplate kredita i aktiviranje paketa) Ne mora aplikacija da bude na uredjaju koji koristite, vazno je samo dodati joj broj kada vam stigne da se zna naravno gde se uplacuje kredit.

Uzeo 6gb mesecni paket oko 50 kuna ili 8 eur i bilo je dovoljno za 10 dana, viber i whatsap poruke, pozivi pa i video pozivi, kao i poneki odgledan klip sa youtube, telefon sluzio kao hotspot. Ko mnogo koristi net imate i dnevni paket ot 5gb po ceni od 10kuna, a ima i drugih paketa.

@lakosta je napisao da treba uzeti flat za 7 dana, ali to nemojte da radite. Taj flat vazi samo u Hrvatskoj, u romingu je ogranicen na 2.8gb za tih nedelju dana ;)

edit: da ne dodje do zabune iz prethodnih postova. Kartica radi u svim zemljama, ali SAMO u EU vaze ovi internet paketi. Ako je aktivirate kod nas recimo, a net je ukljucen, ode kredit u roku od odmah :) Obavezno prilikom aktiviranja onemogucite roming za net, tek po ulasku u zemlje EU mozete da aktivirate net roming.

Izmenjeno (milanlaki)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Posto nemam vremena da jurim Bonbon sta je bolje za Hanioti Vodafone ili Sosmote ili mozda Frog?  5 dana sam u Haniotiu. Ili eventualno da uzmem Telenor od 1 GB za 7 dana.

Izmenjeno (Zuba1970)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam koristio Telenor dodatak na Sitoniji, ni jedan dan nisam imao problema, a nisam uspeo ni da potrosim 1GB za 7 dana....na kraju sam i sa ulice koristio video pozive preko Vibera samo da ga potrosim.....telefon se kacio nekad na Cosmote, nekad na Vodafon, u zavisnosti na kojoj plazi/mestu sam bio, ali sam uvek imao net....tako da mislim da je to bolja opcija jer ne zavisis od pokrivenosti signala izabranog operatera......jedino ako ti treba vise od 1GB zbog posla ili neceg slicnog, za normalu komunikaciju, slanje slika i filmova preko Vibera i surfovanje sasvim je dovoljno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• 123456789deset
  • Naša statistika

25903
    Ukupno tema
    862756