Mladen84

Mobilni operateri u Grckoj

388 poruka u ovoj temi

Vodafone

7GB - 7E - 30dana
3GB - 2E - Vikend
1GB - 1E - 1dan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vodafone

7GB - 7E - 30dana
3GB - 2E - Vikend
1GB - 1E - 1dan

I šta...samo umesto moje kartice u telefon turim njihovu? Podešavanja su automatska?

To je valjda neki grčki broj sa koga može da se koristi Viber? Objasnite meni neukom.

Izmenjeno (Lenjivac)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupi se kredit i aktivira ponuda automatski ili rucno preko mobilne aplikacije ili preko sajta. Ja prebacim preko paypal-a evre na moj nalog a onda preko sajta uzimam uglavnom mix ponudu jer imamo dve kartice i gotovo svakodnevno se razdvajamo pa onda i koristimo i pozive i megabajte.

Postovao sam internet ponude jer citam da velika vecina koristi kartice samo za internet.

Inace kartice smo kupili 2013. i svake godine se obnavljaju pocetkom avgusta jer letujemo uvek u avgustu.

APN: internet.vodafone.gr
Username: Blank
Password: Blank

Izmenjeno (4children)
Dodati parametri
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I šta...samo umesto moje kartice u telefon turim njihovu? Podešavanja su automatska?

To je valjda neki grčki broj sa koga može da se koristi Viber? Objasnite meni neukom.

Prosle godine sam kupio baš vodafon, nisam baš naučnik ali nisam ni duduk, sve u svemu nisam uspeo da pokrenem. Na kraju sam ubacio u stari telefon i iskoristio kredit na poruke. Poenta sva uputstva su na grčkom a ja nisam imao vremena da tražim po njihovom sajtu na engleskom. Okrenes onaj njihov broj ona priča na grčkom, ne znam da prebacim ...

Ove godine imam Travel Sure 10 MB svaki dan, dovoljno za posao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kapiram. Jedino da mi prodavac aktivira. Imam i ja Tr. Sure 10 a uzeću i na Vip prepaid roaming internet 1 gb za 800 din. Ionako imam natrpanih para od održavanja broja. Imam za 2 Gb.:zvizduk:.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine imam Travel Sure 10 MB svaki dan, dovoljno za posao.

Usrećićeš se sa Travel Sure... 990 rsd dnevno...

Screenshot_20180708-235057.thumb.png.c2b

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda je Vip roaming od 2×1 Gb za 1600 din. bolja opcija. A meni više nego dovoljno.

Screenshot_20180709-062304_Chrome.thumb.

Hvala WOB.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Usrećićeš se sa Travel Sure... 990 rsd dnevno...

Screenshot_20180708-235057.thumb.png.c2b

Hvala na informaciji, moram proveriti da li to potpada i meni pošto mi je ta usluga uključena u paket, ali ko to kod njih zna.

Šaljem i slike.

Screenshot_2018-07-09-08-17-23-420_rs.telenor.mymenu.png

Screenshot_2018-07-09-08-16-52-330_rs.telenor.mymenu.png

Izmenjeno (Звезда је живот)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

20 Mb/24h, 400 din. Telenor post paid. To imam i ja. Očigledno se više isplati na Vip-u. Prepaid je 1 Gb/15 dana za 800 din. a na postpaid-u je još bolje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

87CE3F3A-E157-4AFB-B022-FB2092950F05.thu

Ovo je najnovija ponuda Q kartice, mada ja imam What’s Up karticu Cosmote. 

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam da li je pominjao neko (sa telefona čitam, smara što ovaj forum nema tapatalk dodatak) bonbon kartice iz Hrvatske. Ja sam naručio običnu sim karticu, stigla je za 15 dana u BG, plaćena 20 kuna (manje od 3 eur, dobija se 20 kuna kredita odnosno 20 bonova kako ih zovu). Kad se registruje broj  na njihovom sajtu, kupovina prvog velikog paketa (meni treba net), ostvaruje se 50% popusta. Tako sam extra veliki net paket (6GB/mesec dana) platio 27.5 kuna (manje od 4 eur). Svaki sledeći paket se placa po punoj ceni ali i to je povoljno. Ovih 6GB bi bilo 55kn odnosno nešto manje od 8 eur. 

Taj vodafone što je neko pomenuo je isto dobra cena (7GB 7eur za 39 dana). Ja imam 1GB mesečno roaming neta preko VIP-a u ceni mog paketa. Za Grčku treba da budem na vodafone mreži. I pored toga što ovde ima 4G+, speedtest daje max 4.5mbps brzinu dok je Upload mizeran. Da li ima veze sto je u pitanju roaming net, ne znam (verovatno je to). 

Na Sitoniji bonbon radi perfektno (koristim Cosmote 4G mrežu). Evo speedtest od pre neki dan sa lagomandre. 

Screenshot_20180703-130757.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda je Vip roaming od 2×1 Gb za 1600 din. bolja opcija. A meni više nego dovoljno.

Screenshot_20180709-062304_Chrome.thumb.

Hvala WOB.

Pa i nije. Ja sam prva 2 dana koristio VIP roming i dobro radi na Vodafone.

Whatsup 4G na Cosmote je 7€ 7GB 30 dana. Od ove godine je besplatna sim kartica (bila 5€) pa za 10€ (min uplata) dobijes 7GB plus 3€ viska ( ima i bundle 1 dan/1GB/1€ ako zatreba).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To stoji, pitanje je samo aktivacije. Da li je jednostavno aktivirati karticu ili moram da zamolim prodavca? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Urade ti sve u poslovnici. Tvoje je samo da ubacis sim. Ja sam uzeo preko KP Huwei E5577 3000mah, ubacio karticu i to je to.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, to je rooter. Ja bih da u rezervni telefon ubacim njihovu karticu sa internetom i da to šljaka. Uostalom i telefon ima Hot Spot. Ne vidim razlog zašto ne bi moglo? Telefon je SIM free.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25962
    Ukupno tema
    866136
    Ukupno poruka