Mladen84

Mobilni operateri u Grckoj

388 poruka u ovoj temi

I mene isto to zanima samo za Nikiti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Screenshot_2017-05-27-13-27-12.thumb.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Zna li neko gde u Nei Poriju mogu da kupim karticu,treba mi samo internet,nista sms,pozivi i sl?

I koju karticu uopšte da tražim? Totalni sam laik po tom pitanju. 

Ćerka neće da ruča ako joj na tabletu ne uključim youtube da ona moze da bira crtaće. :D

Hvalaaaaaaaaaaa

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćerka neće da ruča ako joj na tabletu ne uključim youtube da ona moze da bira crtaće. :D

Hvalaaaaaaaaaaa

Sto mi je to poznato.:D 

Sad se izgleda rode sa YT dodatkom:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma uzas i katastrofa!:rolleyes: Moracu nekako da joj objasnim da su Masa i meda ostali kod kuce.(a da pri tom ne pocnem i sama da se smejem):neznam:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugar je pre par dana otputovao na kefaloniju i uzeo je vodafon karticu sa 9 gb interneta za 10 eu. Slicno sam i ja prosao prosle godine kada sam bio u Sitoniji. U Nea Moudaniji sam kupio isto vodafon data karticu i platio je 10 eu. Koliko sam razumeo vazi 6 meseci i moze se dopuniti cak i online.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može. I preko Web strane i preko App

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugar je pre par dana otputovao na kefaloniju i uzeo je vodafon karticu sa 9 gb interneta za 10 eu. Slicno sam i ja prosao prosle godine kada sam bio u Sitoniji. U Nea Moudaniji sam kupio isto vodafon data karticu i platio je 10 eu. Koliko sam razumeo vazi 6 meseci i moze se dopuniti cak i online.

Uuu,  ovo je dobro info. Ja idem na Kefaloniji ovo leto... Jel znate kako se zove tacno tarifa?

Izmenjeno (STEALTH)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedna napomena kada budete uzimali karticu, zamolite samo zaposlenog u poslovnici da vam je aktivira. Ja sam je koristio u MiFi ruteru i morao sam da podesim sam APN jer oni nisu znali. APN za vodafon ko bude podesavao je  " internet.vodafone.gr "

Slika u prilogu kako izgleda paket u kom dobijate karticu. Pozdrav !

20170621_111104.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uuu,  ovo je dobro info. Ja idem na Kefaloniji ovo leto... Jel znate kako se zove tacno tarifa?

Ne znam kako se zove tarifa niti sam je našao na njihovom oficijalnom sajtu, pretpostavljam da se zove Vodafone International kao što piše na pakovanju. Kako god da se zove svakako treba ući u poslovnicu i traži im data pre paid karticu za internet i mislim da će shvatiti šta tražiš. Tako sam i ja  uradio, obzirom da mi je devojka u poslovnici rekla da je 10eu 9,5 gb. ponovio sam joj još jednom imajući u vidu da slabo barata sa engleskim jezikom . Potvrdno mi je odgovorila drugi put i kupio sam je. sama se ponudila da aktivira karticu jer je videla da ću je koristiti u mifi ruteru ali mi je rekla da apn moram sam da podesim jer ona ne ume to da uradi. I meni evo i drugaru koji je sada trenutno na kefaloniji je radio dosta dobro.  Da napomenem da vam je potreban pasoš kako bi ste kupili karticu. Pozdrav !

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam kako se zove tarifa niti sam je našao na njihovom oficijalnom sajtu, pretpostavljam da se zove Vodafone International kao što piše na pakovanju. Kako god da se zove svakako treba ući u poslovnicu i traži im data pre paid karticu za internet i mislim da će shvatiti šta tražiš. Tako sam i ja  uradio, obzirom da mi je devojka u poslovnici rekla da je 10eu 9,5 gb. ponovio sam joj još jednom imajući u vidu da slabo barata sa engleskim jezikom . Potvrdno mi je odgovorila drugi put i kupio sam je. sama se ponudila da aktivira karticu jer je videla da ću je koristiti u mifi ruteru ali mi je rekla da apn moram sam da podesim jer ona ne ume to da uradi. I meni evo i drugaru koji je sada trenutno na kefaloniji je radio dosta dobro.  Da napomenem da vam je potreban pasoš kako bi ste kupili karticu. Pozdrav !

da li moze ova kartica da se koristi u mobilnom? ili mora da se koristi u usb sticku? debilno pitanje, ali moram da proverim :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze da se koristi i u mobilnom ;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze da se koristi i u mobilnom ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako moze mala pomoc: da li mozda znate - da li se Vodafone kartica moze koristiti u nasem (VIPovom) ruteru? Imam pre-paid internet (modem ruter) i najprakticnije bi mi bilo da stavim Vodafone karticu pa da mogu i lap top i tel da se nakace na net. U Grckoj cu biti skoro mesec dana i zbog posla moram imati stalni pristup nekoj mrezi....

Ili - ako stavim karticu u jedan telefon, da li mogu da ga koristim kao hot spot za ostale telefone i lap top?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možeš i to ti je najjednostavnije, samo je problem baterija. A možeš i da dekodiraš ruter. A možda i nije kodiran.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26040
    Ukupno tema
    868995
    Ukupno poruka