Mladen84

Mobilni operateri u Grckoj

391 poruka u ovoj temi

U 7/31/2016 at 20:08, WOB je rekao/la:

Da, ali ako uplatiš 10€, dobićeš na poklon 1GB na 30 dana, tako da ne moraš odma' da kupuješ pakete.

Da li to vazi i za moj slucaj. Prosle godine kupila,uplatila,potrosila sve.

Skinula aplikaciju i  Sada na racunu imam 0,00.e. Obzirom da mi je u Grckoj potreban samo internet to bih i sada koristila samo. Ako uplatim 10e na racun koliko i kako dobijam internet, opet biram one bundles opcije?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, dobićeš 1 GB intarneta i 8,9€ kredita

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U Saturday, June 18, 2016 at 21:22, Flormidal je rekao/la:

@bojankba @Radowi95 

 ako ti treba grcki broj u Olimpik bicu imas ih u Achillis marketu u ulici  koja je paralelna sa setalistem...On je obelezen nalepnicama gckih operatera a karticu ces moci da kupis kasno popodne ili uvece jer je tada u radnji gazdin sin koji ume da skenira pasos jer tako mora zbog grckih zakona...Drugari jeste li primetili daje poskupeo pozivi sms sa Q card prema srbiji... sms je sada 10 centi a poziv je 0,008/sec tj 48 centi po min.

 

Kupio sam Q carticu u OLimpik Bic i sve radi samo internet nece. Kao da mi je kartica u romingu. Ukljucim mobilne podatke ali ne radi. U cemu je problem? Da li znas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јеси ли укључио слање података у ромингу. Мени је из неког разлога на телефону стајало оно "R" као да сам у ромингу, иако је Грчка картица.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U Saturday, June 18, 2016 at 21:22, Flormidal je rekao/la:

@bojankba @Radowi95 

 ako ti treba grcki broj u Olimpik bicu imas ih u Achillis marketu u ulici  koja je paralelna sa setalistem...On je obelezen nalepnicama gckih operatera a karticu ces moci da kupis kasno popodne ili uvece jer je tada u radnji gazdin sin koji ume da skenira pasos jer tako mora zbog grckih zakona...Drugari jeste li primetili daje poskupeo pozivi sms sa Q card prema srbiji... sms je sada 10 centi a poziv je 0,008/sec tj 48 centi po min.

 

Kupio sam Q carticu u OLimpik Bic i sve radi samo internet nece. Kao da mi je kartica u romingu. Ukljucim mobilne podatke ali ne radi. U cemu je problem? Da li znas?

 

Pre 19 sat, ackol je rekao/la:

Јеси ли укључио слање података у ромингу. Мени је из неког разлога на телефону стајало оно "R" као да сам у ромингу, иако је Грчка картица.

Ukljucio sam i slanje mobilnih podataka u romingu ali internet i dalje neradi. I meni stoji slovo R kao da sam u romingu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo, da li neko ima aktivnu nano sim karticu (ili bilo koju drugu velicinu pa bi je vratio sa adapterima, nakon secenja) na zajam u periodu od 15.9. do 2.10. Treba mi za net pre svega. Vracam naravno posle povratka u Srbiju.

 

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Коју картицу купујете за телефон ? До сада то нисам радио па бих пробао.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene ovo zanima.

I na ovoj temi ima nekih odgovora.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TAZAMOBILE kompanija za jeftino telefoniranje iz Grcke pripada grupaciji Vodafon.Za 10 evra uplate dobija se 15 min razgovora sa mobilinim i 30 min razgovora sa fiksnim u Srbiji.Karticu sam platio 2014. godine 5 evra,Sada ne znam koliko kosta.

tazamobile.com je sajt kompanije.

Izmenjeno (Mikko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Priznajem da još nisam stigla da pročitam ove dve teme (još nisu došle na red ;)),ali pošto je već postavljeno pitanje kartica,da se i ja priključim i pitam šta ste koristili za internet?

Dakle,ne interesuju me pozivi,ni SMS,već samo internet,za viber,Instagram,What's up?

Gde god sam letovala u Grčkoj,internet je bio loš i neću više da prepuštam stvari slučaju i da razmišljam da li ga ima ili ne.

Ako neko ima vremena,neka da neki predlog, :thankyou: ako ne,pročitaću šta je do sada napisano. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koristim Vodafone Prepay već godinama

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10881&menuId=11240

Prošle godine, u sezoni, za dopunu kredita od 10€, dobijalo se 1GB interneta gratis, pa smo taj "poklon" koristili krajem juna, a u avgustu smo kupili internet paket (tada je bilo 5€=>500MB)

Od prošle jeseni nemački Vodafone nudi besplatan roaming u EU za kupljene pakete, pa ako ne bude neki poklon kod Grka, koristićemo to ...

Screenshot_2017-04-10-18-23-14.thumb.png

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tek sad sam primetio gresku .Tazamobile za 10 evra kredita omogucava 30 min razgovora sa mobilnim  u Srbiji i 60 min razgovora sa fiksnim.SMS poruke su kostale jako malo,ali sad ne mogu da se setim koliko.Internet nisam koristio jer sam karticu ubacivao u Nokiu 6500.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima 4G internet SIM kartica, konkretno sta od toga moze da se nabavi u Nikitiju na Sitoniji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima TAZA mobilna kartica, moze li se kupiti negde u Sartiju i dali se jednostavno aktivira,dali je neko koristio prosle godine.Interesuje me zato sto u vili koje smo rezervisali nepostoji Wifi pa bi ga najvise koristio za mobilni interenet

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka