Mladen84

Mobilni operateri u Grckoj

391 poruka u ovoj temi

Baš htedoh reći, od kada koristimo VodafoneGR SIM (2 godine) ne koristimo kartice za govornice.

Preporučujem SIM. Pogledaj sva tri grčka operatera, šta ti nude i šta ti treba (odgovara).

Meni je 500MB bilo dovoljno (jedva, uz WiFi), a Stevang ubio 5GB za 15 dana.

@kovle

vidi neki tržni centar, na putu do Lefkade, u njima uvek ima barem jedan operater.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od pre neki dan dopunom Q card sa PayPal-a od 5E se produzava vaznost kartice samo 6 meseci a bilo je godinu dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

€10 or more 500 ΜΒ and 1000 minutes to Vodafone International subscribers for 30 days

Jel to znaci samo za Vodafone mrezu u drugim drzavama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, Vodafone International je vrsta PrePaid paketa, ja mislim.

Aaaaa, možda si i u pravu .....

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pišem sa Lefkade. Kupio qcard u Prevezi. 5 evra i od toga iskoristio 2 za 250 + 150 bonus megabajta. Izgleda da na zapadnoj obali radi super. Pišem sa milos plaže i imam 3g. Tako je i u Lefkasu ali na istoku (Nikiana konkretno) skoro da je neupotrebljiva.

Inače devojka koja radi u windu u Prevezi mi je sekla karticu na mikro i telefon nije prepoznao 2. Pošto koristim telefon sa dve kartice (jedan standardni a jedan mikro slot) treću smo ostavili standardnu i ona radi. Ali sad je moja mts kartica van telefona.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kasno je za edit. Sad sam proverio i imam jos 0.57€, 1200 minuta ka q mreži i 50 poruka ka nacionalnim mrezama, tako da nemam pojma šta mi je cura u windy aktivirala. Nisam trošio ništa van interneta?! Očigledno sam krenuo sa 500mb.

Izmenjeno (sikander)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam danas uzeo u prevezi u Windu karticu i uplatio 16e zbog pdv-a da bih aktivirao onaj q mega bundle međutim posle sam saznao da minuti u tom paketu važe samo za fiksnu telefoniju u srbiji. Nisam jos aktivirao paket. Kako se kreću cene poziva ka mobilnim operaterima i fiksnom vam tog paketa? Sad ne znam da li da trošim tih 14evra normalno ili da aktiviram paket ? :/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena za poziv za Srbiju je 0,0043€ po sekundi

0,258€ minut

Znači 120 minuta je 30,96€.

Mislim da ti se Mega isplati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Problem je što mi je devojka koja radi tamo rekla da ti minuti važe smao za fiksnu telefoniju, mada mi nije ulivala neku sigurnost u to sto prica? Znaš li da mogu i mobilni da se zovu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da editujem sa mobilnog. Ako sam kupio q card da li sam u obavezi da aktiviram neki od paketa ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne moraš ništa da aktiviraš i povoljni pozivi za Srbiju samo fiksni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li je nekom jasno ovo što sam gore napisao? Kupio q card za 5 evra i devojka u windu mi rekla da to mogu da koristim za aktivaciju paketa. Onda mi ona kao aktivirala paket od 2 evra (250 + 150 mb) i kada sam kasnije proverio imao sam preko 450 mb, 1200 minuta prema q i 20 sms prema svim domaćim i ostalo 0.57 evra. Ne vidim ni jedan paket koji nema okrugle cene.

I zašto za ovu q karticu stoji da je stalno u romingu? The devojka reče da je to tako ali nije umela da objasni zašto.

Izmenjeno (sikander)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima veze sa njihovim PDV. Cena paketa je BEZ poreza.

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sikander q card je u nacionalnom roamingu u Wind mrezi na teritoriji Grcke.

@kovle i ja sam pre mesec dana aktivirao mega bundle ali sam karticu dao komsijama tako da ne znam da li skida minute sa paketa samo za fiksne brojeve ili skida i za mobilne i za fiksne. Naravo da nisi u obavezi da aktiviras neki paket.

Izmenjeno (Flormidal)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@WOB Opet mi se ništa ne uklapa, ali nema ni veze.

@Flormidal Da li to praktično znači da se kači na bilo koju baznu stanicu? To bi bilo super ali mi ne zvuči baš realno.

I mali apdejt. Sad na istočnoj obali Lefkade mi je uglavnom edge i radi sasvim ok za whatsap i Tapatalk.

Na zapadu je video poziv na skajpu radio odlično.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka