Mladen84

Mobilni operateri u Grckoj

391 poruka u ovoj temi

evo slike kako izgledaju sve vrste sim kartica, da ne bude zabune sta je sim card, mini sim card, micro sim card, i nano sim card :)

Nano-sim-cards.jpg

Izmenjeno (Mladen84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam za svaki slucaj poneo sekac cisto da se ne bi natezao sa operaterima jer ne bi bio ni prvi ni poslednji put da nemaju mikro sim. U mifi ubacujem standard a u ostale mikro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko sklopi nov ugovor ili mu je vreme da produzi ugovor u VIP-u dobije GRATIS 20min/20sms da iskoristi u roamingu...ima pravo 3 meseca da ih iskoristi....ovo je dobra ponuda

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, i posle još 23 meseca i 15 dana plaćam VIP račune, da bih otplatio tih 20 minuta roaminga.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas kupih u Kosmosu Kosmote sim karticu. 5GB 35e. Dobija se nano sim kartica sa mikro/standard sim adapterom. Brzina preko ZTE MF60 koju dobijam je 10/3 download/upload. Sa malom 3G/ts9 antenom ide na 11/3 dok sa samostojecom (15cm visina, 2m kabl) ide na 16/5.

Sve u svemu zadovoljan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko sklopi nov ugovor ili mu je vreme da produzi ugovor u VIP-u dobije GRATIS 20min/20sms da iskoristi u roamingu...ima pravo 3 meseca da ih iskoristi....ovo je dobra ponuda

to je ocajna ponuda. umesto da daju neke povoljnosti u roamingu, oni mazu oci sa nekih 20 minuta i 20 smsa... sta je tih 20 minuta, odlazni ili dolazni pozivi? znam milion slucajeva ljudi kojima je letovanje upropasteno zbog postpejda. najlosije su prosli oni sa smartfonovima kojima nije iskljucen gprs.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Galaxy S4, Galaxy S5...

U S4 ide microSIM, a ne nano. Može nano uz adapter, ali fabrički je micro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam drugog dana uzeo q card i pukao 5 eura, oba telefona je nisu prepoznala... Sad sam se vratio i ubacio je u pet drugih telefona i opet mi javlja na svakom da nema SIM. Da li se to nekome dešavalo? U svakom slučaju ću da im reklamiram mailom jer nemoguće da nijedan telefon neće da je učita... A Grku u radnji radi...

Izmenjeno (syxxtreme)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam drugog dana uzeo q card i pukao 5 eura, oba telefona je nisu prepoznala... Sad sam se vratio i ubacio je u pet drugih telefona i opet mi javlja na svakom da nema SIM. Da li se to nekome dešavalo? U svakom slučaju ću da im reklamiram mailom jer nemoguće da nijedan telefon neće da je učita... A Grku u radnji radi...

imao sam slican problem, samo ne razumem ovo da ne prepoznaje karticu. jel ne prepoznaje karticu ili mrezu? ako ne prepoznaje mrezu, idi u podesavanja mreze, klikni na manual, odnosno rucno podesavanje, i izaberi mrezu. ako si u srbiji, izaberi telenor. nakon toga, kad ides u grcku, takodje neka stoji na manualno podesavanje, i kad uhvatis "domestik network" wind, mozes slobodno da prebacis na automatsko trazenje, i imaces uvek mrezu. nadam se da sam ti pomogao. javi sta si napravio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, nego mi telefon nudi opciju da pokrenem telefon bez SIM kartice. Ubacio nju ili komad plastike sasvim je svejedno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vodafone sim kartica, 500mb 6e, 1gb 10e. Radi Viber, Hangouts i probao sam klasičan voip

https://play.google.com/store/apps/details?id=finarea.MobileVoip

Na žalost nisam pitao za minute pošto me to ne zanima, samo net. Prošle godine bilo je 200 minuta ka svim grčkim brojevima. Ne treba sekač, nove su kartice u svim veličinama. Na Atosu ful signal.

Izmenjeno (milkobgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koristila sam pre par godina i Vodafon i Q karticu i ispalo je sve jeftinije nego bilo koji Telenorov paket. Sada bih uzela opet Vodafon ili Q karticu ali nisam sigurna koja je bolja i isplativija za net. Upuceni molim ponovo informacije za obe kartice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam za 10 dana potrosio malo preko 4GB. Svaki dan skajp poziv (HD dvosmerni) od ~ 20 minuta i surf na 2 telefona sat vremena dnevno. Wifi nisam ni koristio jer je prespor kad se svi nakace.

U Karfuru u Solunu imaju prodavnice Winda, Vodafona i Kosmote (Germanos), dok u Kosmosu samo Vodafon i Kosmote (Germanos).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koristila sam pre par godina i Vodafon i Q karticu i ispalo je sve jeftinije nego bilo koji Telenorov paket. Sada bih uzela opet Vodafon ili Q karticu ali nisam sigurna koja je bolja i isplativija za net. Upuceni molim ponovo informacije za obe kartice.

evo ti nesto za Q, pogledaj sva tri taba sa ponudama

https://www.wind.gr/en/q/bundles/other-bundles/

Najbolja stvar sa tom karticom je ta, sto ti se vreme razgovora tarifira po sekundi, a ne po zaokruzenom minutu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka